Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99871 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1275 -: Ноември 11, 2011, 10:35:28 »
http://nnm.ru/blogs/modelius1/obzor-po-novym-proizvodstvam-otkrytym-v-sentyabre-2011-g/#cut

http://nnm.ru/blogs/modelius1/v-oktyabre-v-rossii-otkrylos-bolee-50-novyh-proizvodstv/#cut

като почнат за бангалор тикива новини да искачат и ще са успокоя - 50 нови на месец са добро начало

мале вчера ти казах че мое и да мое....ма требе се съкратът 50% от ИТ-специалистите и да станат работници......... ;)а тва нема къ да стане..........що у БГ у последните години ората са научени на мекото на баницата.......... ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1276 -: Ноември 11, 2011, 10:38:26 »
http://nnm.ru/blogs/modelius1/obzor_po_novym_zavodam_i_ceham_otkrytym_v_iyune_2011_g_2/#cut

и тава

качествените ИТ специалисте у бангалор са броат на пръстите на еднътъ ръкъ и създават БВП за други држави - не брои ги
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1277 -: Ноември 11, 2011, 10:40:43 »
Валери, голем ще да си глупак да ми казваш че ИТ-тата требе станат сеяне - тиа ора за кво са училе според тебе ?? да садат кукуруз, ели да програмират на С++ и делфи и други неща,не бръкай развитието на технлогиите, защото а и дефакто, тиа ИТ-тата получават едни от най високите заплати, дека са облагат са най голем данак за бай мангагал и све пенцонере. НАчи моо ти звучи еретично, но Я би са осигурвал на минималната, а пенцнерете и магалете у кофите, дотегна ми вече.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1278 -: Ноември 11, 2011, 10:41:21 »
Докато 60-70% от държавните чиновници не са съкратът нищо нема да стане!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #1279 -: Ноември 11, 2011, 10:41:28 »
 :nazdrave: belotel.........с бел отелец знам че и твоя е станал.....,ма дали ша го пробаме и таа годин са незнаае......... ;) :)мое би ако некой ме не викне на Кула му направа неко соба.......ма нада ли........айде..... :krkanje: :nazdrave:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1280 -: Ноември 11, 2011, 10:42:22 »
и не секи къде мое да инсталне ХП някак сас помощъ на картинки от замундата е ИТ
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1281 -: Ноември 11, 2011, 10:43:03 »
Валери, голем ще да си глупак да ми казваш че ИТ-тата требе станат сеяне - тиа ора за кво са училе според тебе ?? да садат кукуруз, ели да програмират на С++ и делфи и други неща,не бръкай развитието на технлогиите, защото а и дефакто, тиа ИТ-тата получават едни от най високите заплати, дека са облагат са най голем данак за бай мангагал и све пенцонере. НАчи моо ти звучи еретично, но Я би са осигурвал на минималната, а пенцнерете и магалете у кофите, дотегна ми вече.

нещо не си разбрал....ма сите ИТ-та дойдоа от село та да станат такива........... ;)....що им са нещеше да са овчари там.......
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1282 -: Ноември 11, 2011, 10:43:24 »
неведоми са пътищата отелови и самотокови  :krkanje:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1283 -: Ноември 11, 2011, 10:44:15 »

нещо не си разбрал....ма сите ИТ-та дойдоа от село та да станат такива........... ;)....що им са нещеше да са овчари там.......
Е па стани и ти ИТ, кат си толко парапит, ама сакаче да ли тв ан еее баш такава мандра..  :green:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1284 -: Ноември 11, 2011, 10:47:19 »
Е па стани и ти ИТ, кат си толко парапит, ама сакаче да ли тв ан еее баш такава мандра..  :green:

ит-то е от 10-тина годин фешън......кънчо....я съм от работническо семеиство селко плюс тва и са не срамувам ........ма разни такива преправени столичане специалисте ме дразнат.......вчера додоа у Сф днеска са гулемите........айде нема нужда от таквиз .........

п.п. сал дано правилно разбирате писаното иначе ша станем на кълбета........ :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1285 -: Ноември 11, 2011, 10:48:38 »
я съм са нагледал на тикива специалисте по Вд и Сф - и сад ми е веч доста - и берем доволно ядове с тикива по Сф къде замятат мьеко и не ебават ARP и бордер прококол BGP, TTL , MTU
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 10:52:06 от Самотока »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1286 -: Ноември 11, 2011, 10:49:31 »
Нещо ма неправилно рабираш - и азе сметам дотука да запра, лека ви ноч а утре убово изкравне  :nazdrave:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1287 -: Ноември 11, 2011, 10:52:17 »
Нещо ма неправилно рабираш - и азе сметам дотука да запра, лека ви ноч а утре убово изкравне  :nazdrave:

благодарим и наздраве :nazdrave:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1288 -: Ноември 11, 2011, 10:57:21 »
докато на ТЕриториата трудъ на мускула се оценява на повече пари от трудъ на мозъкаще сме на тоа хал на който сме сеги.А тава правило го въведоа команчите-кой къкто ще да ме разбира.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1289 -: Ноември 11, 2011, 11:02:09 »
докаде нема производство , икономика , износ и реализациа на конкурентни пазари - така щеее - Словениа ка може да произвежда телавизоре Сони и Цанцунг а ниа некому дедовиа , Словениа е един кур место државица  има три пъти по силна икономика от бангалор
Активен

Страницата е създадена за 0.281 секунди с 22 запитвания.