Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99648 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1290 -: Ноември 11, 2011, 11:04:41 »
т.е. искаш да кажеш че команчите са укарали мозъците у работа ли...........или неправилно разбирам..........????

п.п. Самотока е силно праф......... :punk:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1291 -: Ноември 11, 2011, 11:11:40 »
т.е. искаш да кажеш че команчите са укарали мозъците у работа ли...........или неправилно разбирам..........????

абсолютно неправилно ме разбираш.Но немам желание да обеснявам.На Териториата нема сми....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #1292 -: Ноември 11, 2011, 11:18:09 »

абсолютно неправилно ме разбираш.Но немам желание да обеснявам.На Териториата нема сми....

така си и знаех.......... :nazdrave:........
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1293 -: Ноември 11, 2011, 11:21:12 »
сичко е ясно - слет десет годин вав бангалор ще има 4 мильона мангасарян и на 1 мильон булгаристанци - те тава ще стане , българската нация ще изчезне и след мангасарянците ще бъде поселена тая свободна територия със необременени хора - а Сф ще е гето , смрад и мангасарян - щото те са не произвеждат а само консумират и са там където може да консумират

а у Кула ще останала само римската крепост - ако не извадат да продадът камика от дуварете
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 11:23:15 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1294 -: Ноември 11, 2011, 11:21:56 »
Софиа сега Е гето....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
« Reply #1295 -: Ноември 11, 2011, 11:25:45 »
Софиа сега Е гето....

ма сите за тва гето гледат да приидат......... ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1296 -: Ноември 11, 2011, 11:28:07 »
тава е така наречениа латино модел на држава - 5 гулеми града а другото джунгла - лесно са управлева що и тама ората са бедни , лесно и ефтино са подржа редъ за прет медиите , нооо има престъпнос и банди и напрежение - ората живеат ф бараки

хунта ли ? - кой каза хунта ???

http://bg.mondediplo.com/article820.html

те манко за размисъл за бангалорскиа модел от каде е копиран
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 11:33:40 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1297 -: Ноември 12, 2011, 05:07:52 »
И я го гледа тоа филм 'последният лов' и са замисли.

Ако Тодор Живков наистина а предусештал края на целата таа ралта със ссср-то, помоштите от русиата и прочее - тогава евала моа да му праим само, што а осъзнал на време, че тоа кораб е ръгнал каде потъванье и тава потъванье че ни завлече ного яко надоле, и а почнал да дири алтернативи.

У случая така са а случило, че таа алтернатива а била германиата, които може би, ако са беа реализирале - штехме да сме с ена идея по-добре, ама яла те - шанс...
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1298 -: Ноември 12, 2011, 05:15:17 »
Софиа сега Е гето....

ма сите за тва гето гледат да приидат......... ;)
НЕ сите....нормалните намират много други места....НО бангалоризираното мисленье съответно Не го осъзнава.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1299 -: Ноември 12, 2011, 05:22:45 »
Док - тава е така нар. инерционно движение на опществените явлениа - утвадаме у Сф щото сички утвадат тама -  blax - те тава инерционно движение е много интересно що продължава до дваесетина годин след явлението породило го - цели наУчни трактати са писани - ма назе ни интересува инерционното движение при възвратно постъпателните движениа ...
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1300 -: Ноември 12, 2011, 05:37:18 »
Лошото е че от социализъма са ни набили у главите че убаво е да сме еднакво бедни, а не различно богати!  Другия много лош фактор е че подрастващите в по-голямата си част са с ниско образование и квалификация. За какви чужди инвестиции говорим, след като хората знаят, че няма кой да работи с високо технологичното оборудване за тия производства. Затова инвестират в бързо възвращаеми отрасли, главно леката промишленност (хранително-вкусова, преработка на селскостопански  продукти, шивашката индустрия)!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1301 -: Ноември 12, 2011, 05:42:46 »
Ми бих  казал и друго-кой работодател от т.н. големи създаде собствени кадри-т.е. прецени-праим завод,требват ми толко и толко квалифицирани рабтници на година-обучавач ги и ги зимам да работът-они работът ъ кто требва -носът доход-я реинвестирам праим огще по-големо производство ит.н..Я лично не си спомням.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #1302 -: Ноември 12, 2011, 05:47:04 »
Па то за тава са иска дългосрочно мислене и признание, че ората са важни. Къде сакаш да го видиш тава?
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #1303 -: Ноември 12, 2011, 05:52:12 »
Самоток, къде ги намери таа комунистическа статиа за латинска америка?
Мола ти са, не са увличай по такиви комунистически идеи.
Американците верно са правиле големи мизерии тама, ма въпреки тава не мога да разбера ора де са кефат на Чавес и Кореа.
Регионът последните годинсе развива много добре и показва, че не са важни идеологиите, а реалното практично о прагматично управление.
мислех да ви пиша нещо интересно за войната с нарко бандите в бразилия, ма не знам в коя тема. Довечерка...
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1304 -: Ноември 12, 2011, 05:54:26 »
Тоа лукс може да си го позволът само супер големите компании, а такава политика едва ли некой у БГ води. Тук са сещам за статията "Бедноста е порок" на Краси Беров от Алманах -1. Бедните родителе, като не образоват децата си, те постепенно слазат у социалните слоеве надоле и така става порок. Вече нема машина и в най-простото производство, дека да нема електоника и некое по-просто компютърче,  което си изисква минимални познания на по-високо ниво. Та човек дека вместо да седи в часовете да са образова, мери улиците, пуши по кафенетата и вика: - Ебал съм го да уча, се за един леб и шише ракия ше изкарам днеска! Да учат простите!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.269 секунди с 22 запитвания.