Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 101426 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1320 -: Ноември 12, 2011, 10:22:34 »
краднеш немски БВП и наливаш у бангалор ПО ПРИНУДА

твоите чесно искарани парици поарчени вав коуфланд враца ели пени минват прес офшорката къде ги држи и ни за афстрииската и ни за бангалорската подобие на икономика нема фаида

твоите чесно искарани парици мое ги поарчиш у СЗ народняшка и инвестиционна Банка и купиш СЗ сакровишни боньове и да узимаш ликвидни доходи
« Последно редактиранье: Ноември 12, 2011, 10:25:33 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1321 -: Ноември 12, 2011, 10:25:25 »
не беше насочена към тебе репликата ми
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1322 -: Ноември 12, 2011, 10:30:31 »
У БЪлгария Онуфри .. и ниа сме ора, и ниа са надам на добро, и наще деца сакат да алапт леб - доде тва не стане, ша тиачме да роботиме у германиа, да крданеме оттамка колко може и да принсама нанасама ;) справка Уйна ти.

Да краднеме??? Я пак си помисли и са коригирай, ако обичаш.
Не помна да съм одила у Германия да крадна. Бачкам и с честен труд си изкарвам париците, така че мисли, преди да пишеш, само тва ше та замола!!!!!!!!!!! Ясно??????????????
Уйне, не сам искал да ма разбираш погрешно, а мнението на ониа ора за назе е точно такова за съжаленеие, а я та знам кво правиш тамка, за което сваям шапка , молим  :krkanje:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1323 -: Ноември 12, 2011, 10:32:20 »
Не знам кък знаеш кво е мнението на ония ора за назе, след като не си общувал с тех.
Ма айде, здраве да е.
Спирам до тук що ше кажа нещо, което ше е по-добре да премълча.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

onufri

• Гостенин
« Reply #1324 -: Ноември 12, 2011, 10:36:17 »
У БЪлгария Онуфри .. и ниа сме ора, и ниа са надам на добро, и наще деца сакат да алапт леб - доде тва не стане, ша тиачме да роботиме у германиа, да крданеме оттамка колко може и да принсама нанасама ;) справка Уйна ти.

??? е я па кво казах  ???
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1325 -: Ноември 12, 2011, 10:38:34 »
МЛого добре знам кво е, спецялно и деликатно сам питал - докато са бил там, забелжи на госке повече от седмица, а и вервам на са ме излъгале . Аз знам, че ти си чесна жена и одиш да си изкарваш парите почтено, незнам кво ако сам те засегнал, ма ония мангале и боклци дека ни усират репутацията са за пребиванье, според мен.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1326 -: Ноември 12, 2011, 10:40:01 »
пръво са ониа изебаци ф парламиента
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1327 -: Ноември 12, 2011, 10:49:05 »
пръво са ониа изебаци ф парламиента

Сметаш ли че са оправиме, догде е по изгодно да идеш да работиш навънка, а да ги арчиш тия пари тука ?? Не че има нещо лошо, затова и съществува до голема степен СЗ, ама дале е тва редно да е така.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1328 -: Ноември 12, 2011, 10:53:39 »
неа здравословно ни за них , ни са СЗ , ни за бангалор , ни за назе, що узимаме стоки сас съмнително качество и подржаме съществуващото статукво - НО оцеляваме
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1329 -: Ноември 12, 2011, 11:30:12 »
до сеги гледах фюлмеца.... доволен съм.Добър а като за събота вечер.Апа Пачино и Де Ниро са си Пачино и Де Ниро.....Великане.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #1330 -: Ноември 24, 2011, 09:14:32 »
новата комедия по БТВ......е ненормална.....със Татяна лолова :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #1331 -: Ноември 24, 2011, 09:16:38 »
после че е преслушам оти са загледа у етажната собственост :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1332 -: Ноември 24, 2011, 09:17:02 »
ааа тиа етажните верно са готини ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #1333 -: Ноември 24, 2011, 09:17:56 »
ааа тиа етажните верно са готини ;D

тва новото е по добро....... ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1334 -: Ноември 24, 2011, 09:25:28 »
"Етажната собственост" е по испанската комедия "моите мили съседи", а "Домашен арест" е по американския "Двама мъже и половина"!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.237 секунди с 22 запитвания.