Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99824 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #360 -: Юли 06, 2009, 11:34:38 »
Верно а баце спор нема.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #361 -: Юли 07, 2009, 12:57:16 »
Бе не знам колко гласува за Бойко.Я баш до съга не чух некой да се пофали че а гласувал за ньего.Од кадели са дошли гласовете?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #362 -: Юли 07, 2009, 11:16:31 »
Удириииии Гацо Бацов а на линия,пущайте телевизоро!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #363 -: Юли 07, 2009, 11:23:34 »
див на кукурузянка  ;D пустиняк  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
« Reply #364 -: Юли 07, 2009, 11:24:39 »
я се прекина от смеее ;D ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #365 -: Юли 07, 2009, 11:31:56 »
Гръция! ;D ;D ;D,Снежанка и седемте джеджета-една голема мастика и 7мининки менти!И удри,удри,удри!Улетех  като пръч у канцелариа! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
« Reply #366 -: Юли 07, 2009, 11:32:58 »
муахахахахахахахахахха ;Dпопоти се от смех
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #367 -: Юли 07, 2009, 11:38:47 »
...и я са забакнах,апа не моа ви опиша мойта къ гледа!?! ;D ;D ;D
 ...куто теле у аптека.... ;D Вика ми че съм шашов...! ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #368 -: Юли 07, 2009, 11:41:37 »
епа ти и превеждай   ;)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #369 -: Юли 07, 2009, 11:50:13 »
....е намериате ми работа да висим да чекам да го пущат у в-бокса ;)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #370 -: Юли 12, 2009, 06:00:19 »
ако на некой му се глеа бб он ша е при цветанка ризова у нова тв.......мое го чуем ;) :)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #371 -: Юли 12, 2009, 06:40:33 »
ей таа ризовата ме изнерви ,еба и кокошката....ма не остай чувеко един път да се изкаже до крайййй............па не беше такава го ева туууууууууууууу-пустиняк бре >:(
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #372 -: Юли 12, 2009, 06:55:55 »
Те сеги го гледам ББ човеко си го каза кое а добро за дръжавата без значение кой го праи ша го подкрепи кое неа нема и за Белене каза че ша са построи.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
« Reply #373 -: Юли 12, 2009, 07:01:40 »
Начи Бойко кво каже го разбирам.Нема усукваниа,нема позициониране,експресии,метафори и другите фъфленици на Саймън дъ Секънд,Гейчо и Сополчо.И човека каза-онаа офца Ризова вика-ма виа не мое да каате на съдиите да съдат они са отделно независими.бойко вика-ората казаа че ша работат и я нги вервам и нги имам доверие.Ако не работат-има народно събрание ниа за тва сме там-да промениме правилата ,та да ги накараме да работат.И Ризовата вика-виа заплашвате ли ги.И ББ вика-да.Кво е вика закона-начин чрез права,заплаха и наказание да принудиш некой да спазва правила.За тва са и затворете.Направо а пресра като каня онаа цифка журналиската. ;D
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #374 -: Юли 13, 2009, 08:48:07 »
И мене ми аресва гво прикаа, ако така и действа - добре сме. Я и преди сам казвал - уважавам ора, къде имат ясна мисъл и умеат да е изразат достъпно за другите. Такива къде уврътат и се префъгат като Саймъна, на уа си ги тургам, тиа или немат мисъл у главата си, или пъ е криат - и у двата случая не са ора. Па да каам - я сам хроничен оптимис, вервам що че дръпнеме напреде.

Един анализ четох у весник - некъф политолог разпрааше, че ако ББ се провали и ГЕРБ се разтури, ДПС че остане най-организираната и консолидирана политическа сила у Българиа. Мене ми звучи разумно, що наистина ГЕРБ се крепи на ББ и това мое да стане. Въпроса е (кво вика Доктора), не само да седиме и да глеаме кво че стане, ами да бутнеме нещата у таа посока, къде сакаме. Въпроса е - кво моеме реално да напрайме?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 21 запитвания.