Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100237 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #465 -: Ноември 25, 2009, 10:06:00 »
А неее. Она шефката си е коренспондент на Про Бг. а я нечем.  вероятно че прайм спорта за Видин за Ринг ;) 
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #466 -: Март 25, 2010, 10:33:11 »
Абе, некой от вазе таа вечер гледал ли е БТВ, че ми рекоха, че давале Бела Слатина  ??? Кво точно са давале, че не знам?
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #467 -: Март 25, 2010, 10:41:40 »
 ;D ;D ;D дорде си писал тука я писах у язе репортерина... па я го гледах ... немоа дам коментар  сеги баш... ма зарад теа неща дет са случат напоследък зех да съжалявам че създадох семейство тука  и сеги сам кат крепосник ,  ебахти ненормалщината я имам чувството че тука орта са нон стоп пияни ненормални и... бе никой ли невижда кво се случва с животани как ценностите ни на хора си отиват , живота също ... а тиа кметове и разни клесове живеат на същото место по начин каде .... ебааа го ..
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #468 -: Март 26, 2010, 08:29:30 »
Е, я па не разбра кво са давале за Бела Слатина... Оно не е трудно да предположим, ама аде кажете, се пак,
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

• Пустиняк
« Reply #469 -: Март 26, 2010, 10:02:04 »
Пъ даваа протеста за дупките по улиците. Два-трима души се исказаа, па после и кмета и те така ???
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #470 -: Март 26, 2010, 10:18:37 »
и то си нищу ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #471 -: Март 26, 2010, 10:37:29 »
Даваа некви ора на протест, имаше и цигани бая - казаа че път до мааалата неа останал ич. Иначе показаа млогу яки кадри на некви трапове къде камионите са накланят на 45% куто влезне едно точило у трапа. Излезна и един образ и каза, че у целата община е така...ма ние тава го знаеме, що сме минвали Видин - Плевен достатъчно пъти....
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #472 -: Март 26, 2010, 10:45:41 »
Вчера /сряда/ участвах в  мероприятието на организацията в която работя.Хората отдадоха дължимото на един Човек от северозапада който е пример за човеколюбие и  саможертва. Посмъртно беше награден полковник Вълчо Вълчев от гр.Видин.
Ето и подробностите:

http://bulphoto.com/events/20360/

Фондация за подпомагане жертви на престъпления и борба с корупцията раздаде снощи в Археологическия музей в София първите си награда на инициативата „И жертвите имат права“. Отличия получиха вицепремиерът и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов в категорията Държавник, с цялостен принос за противодействие на престъпността и съпричастност към проблемите на гражданското общество, градският прокурор на София Николай Кокинов в категорията Магистрат, допринесъл най-много за укрепване образа на правосъдието. Освен това награди получиха посмъртно Вълчо Вълчев, бивш директор на РДВР Видин и полицаят Бончо Чернев, загинал по време на акция. Фондацията не пропусна и журналистите, които отразяват най-задълбочено криминалната обстановка в страната. Награди получиха Ана Заркова от вестник ”Труд” и Васил Иванов от Нова телевизия.
24.03.2010

И още:Новини
Областният управител на Видин подкрепи инициатива за посмъртното удостояване на полк. Вълчо Вълчев с признание за гражданска доблест
19.03.2010 г.
Областният управител на Видин Пламен Стефанов подкрепи инициативата на Фондация за подпомагане на жертвите на престъпленията и борба с корупцията за посмъртното удостояване на полк. Вълчо Вълчев с признание за „гражданска доблест”. Името на бившия директор на МВР във Видин е номинирано за това почетно отличие в кампанията „И жертвите имат права”, която фондацията обяви, че се провежда под патронажа на министър – председателя Бойко Борисов.
Областният управител подкрепи номинацията за полк. Вълчо Вълчев в знак на почит към паметта на своя доблестен съгражданин, чиято саможертва при спасяването на човешки живот преди близо 5 години развълнува цялата видинска общественост. Вълчо Вълчев загуби живота си на 22 декември 2005 г., отзовавайки се на помощ на нападнат при грабеж 21–годишен младеж.
„Със своя пример на себеотрицание, мъжество и човеколюбие, Вълчо Вълчев не може и не бива да бъде забравян, особено от видинчани, които познаваха неговият характер и почтеност”, коментира Пламен Стефанов, който е бил негов колега и приятел. Областният управител изрази благодарността си към фондацията, която с инициативата си напомня на обществото кои са неговите истински герои. „Техният подвиг ни показва колко трябва да сме непримирими към насилието и солидарни в борбата срещу престъпността”, подчерта Пламен Стефанов. Кампанията „И жертвите имат права” се подкрепя и от служителите в Областна администрация – Видин.
„Името на Вълчо Вълчев е единствената номинация в категорията „гражданска доблест”, съобщи председателят на Фондацията за подпомагане на жертвите на престъпленията и борба с корупцията Стилиян Иванов. „Да дадеш живота си за друг живот е изключителен подвиг – единствената и най-голяма проява на гражданска доблест”, коментира г-н Иванов от името на организаторите на кампанията. Тя ще приключи на 23 март в столичния Модерен театър, където на официална церемония ще бъдат раздадени награди на лица, отличени в пет категории. Почетната награда „гражданска доблест” на Вълчо Вълчев ще бъде връчена на неговият син Николай.
Полк. Вълчо Вълчев бе посмъртно удостоен със званието „почетен гражданин на Видин” и с „почетен знак на МВР” – I степен. В негова памет е учредена и областна годишна награда от Областната дирекция на МВР – Видин.
В знак на признателност, родителите на спасения младеж издигнаха паметник на лобното място. За неговия подвиг напомня и паметна плоча, поставена пред дома му от Адвокатска колегия - Видин. По този начин видинските адвокати изразиха почитта си към Вълчо Вълчев, който бе техен колега през последните години от живота си.

« Последно редактиранье: Март 26, 2010, 10:47:13 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #473 -: Март 26, 2010, 01:47:17 »
Браво ,наистина достоен човек-Вечна му памет!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #474 -: Март 26, 2010, 01:53:48 »
Браво !!! жалкоа сал ,че свесните умреа ели умират ... а такива са нераждат вече...
Активен

• Пустиняк
« Reply #475 -: Март 26, 2010, 02:45:57 »
Вълчо Вълчев имах честа да го познавам лично. Познавам и синовете му. Он беше много паметен човек. Видин настръхна къто стана тава с него. Ни един адвокат не щея да поеме защитата на циганьорете къде го убия, дори и служебно, та дори и под страх от глоба. Викнаа служебен защитник от софеа. Мой приятел е адвокат на синовет му и знам све за делото - присъдата е сторг затвор до живот без право на намаляване на присъдата. У вестника къде съм ви пратил има снимка на паметника му.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #476 -: Март 26, 2010, 02:51:03 »
Е го-адвокатете  като засегат един от ньи -и они сакат истинско правосъдие-бръже бръже правосъдието а възтаржествувало у таа ситуациа..ма що а требвало да си иде добриа човек та да стане така...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

• Пустиняк
« Reply #477 -: Март 26, 2010, 02:52:37 »
Е го-адвокатете  като засегат един от ньи -и они сакат истинско правосъдие-бръже бръже правосъдието а възтаржествувало у таа ситуациа..ма що а требвало да си иде добриа човек та да стане така...
Но неа че един от ним, а принципно престъплението бе много жестоко, що тия циганьоре беа прибили пръво тава момче къде он тръгнал да го спасева - оно е много свестно дете я го познавам още е в стрес ??? 
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #478 -: Март 26, 2010, 04:37:12 »
Верно е тава каде казва Краси.Я се запознах с момчето.Млого е добро и скромно.Казах му да се обади у форума.Сигурно ни чете сега щото обеща да го направи.Оно вече живее с приятелката си у София и не сака и да чуе за Видин.Казах му че края ни неа лош само некои ора са лошите.Ако ни чете сега нека се обади.Тука сме само приятели и го разбираме.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #479 -: Март 26, 2010, 05:05:47 »
Ако са го наприли за тва адвокатете-значи и у них е останал некъв морал-за което благодарнос!А жестоките престъплениа са ясни...ясни са и тиа къде ги праат най-често..ма за тва си има убава тема-прибиванье на престъпниците.
Активен

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 21 запитвания.