Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100210 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #480 -: Април 12, 2010, 04:20:25 »
Абе Док, мене у последно време нещо ме блъсна у главата и неко път вечерно време заглеждам това  -Биг Брадър! Ей, голема простотиа ора, я направо ме е срамота, да каам, що глеам таково.... Срам, голем срам за наше село... Ама кво да се прай - човещина! Та там гледах за неква убавица, неква Евелина ли беше, Елеонора ли, къде танцувала на пилон, а мъжъ й бил некъф утрепан. Та за таа Ники Кънчев вика - убавицата от Велинград. Я си мисли, що таа треба да има акъл колко едно водно конче, ама е чух и ми ареса кво се изразява момичето, баче не е толко глупава... Та сакам да те питам - таа извесна ли е тама, ти като одиш по кръчмите - виждал ли си е да се чепи на тръбата?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #481 -: Април 12, 2010, 04:36:21 »
чето че тоа биг брадър е час от конспирациата на опростачаване на бг и негувиа реитинг мери размера на глупостъ у таа нация - ма щом ти а забавно гледаи си
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
« Reply #482 -: Април 12, 2010, 04:39:45 »
чето че тоа биг брадър е час от конспирациата на опростачаване на бг и негувиа реитинг мери размера на глупостъ у таа нация ....
Не можах така прецизно да го формулирам ,а са опитвам от къ а почнала таа  дивотия.А най лошото е ,че я гледат млади хора,дето си мислат че тава "реалити" а истинския живот и че на секъде сички така са дръжат едни с други и така требва да са дръжат и те.Това не е представителна извадка на БГ семейството и аз отказвам да вярвам,че болшинството семейства се държат точно така.
Мнението си е лично мое и сигурно не му е тука местото ,ама кък е  казал тепкащия --"ззздравей,на теб са падна ,дако че та не познавам"
« Последно редактиранье: Април 12, 2010, 04:44:50 от магарийка »
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

nikoia

• Гостенин
« Reply #483 -: Април 12, 2010, 04:41:24 »
Я не моа да го гледам тава.
Енда вечер се наложи, беме на гости и тама сички го гледаха.... е нема таква простотиа.   :-X
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #484 -: Април 12, 2010, 04:44:05 »
Е верно нема...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #485 -: Април 12, 2010, 04:45:52 »
Баце Буше я тука не съм а видвал таа уруспетина,ма по данни на много мой човек а огин негасен.Иначе Самотоко а прав-тва сътверско предаване е глупомер,показващ колко низко моо да се слечеме като народ-целостно и като индивиде-у частност......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #486 -: Април 12, 2010, 04:48:27 »
те тава е още по есенциално исказване - тцтцтцтцтц глупомер - къ па се азе не сетих за таа дума  ;D ;D ;D ;D- тцтцтцтцтцт и на нациата и на индивида - ндааааа признавам Чвора
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #487 -: Април 12, 2010, 04:59:01 »
Такива предавания си има у цел свет, не е нищо ново. За сичко си има публика, ма при назе е лошото, че не дават нищо свесно. Сал сеири, простащини и турски сериале. Дори и новините ни са пълни със сеирджийски репортаже.
Ете например едно време имаше за децата "Бързи, смели, сръчни". Сега има сал роботи, дека са убиват и уроде. Даваа уроци по английски с Мъзи (кой го е гледал ша са сети), от тама я лично научих много.

Сещам са за едно състезание, японско май беше. Дават го по Бтв Комеди - Най-добрата нинджа са казва. Е, нема такъв смех! Препятствията са много интересни, апа коментатора е един път  ;D
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #488 -: Април 12, 2010, 05:12:35 »
у полскиа брадър загледо миналата годин едни колтурни ора - едът спът , серът и четът книжки ,

србскиа загледо миналата седмица - певат и са смеат у кротки разговоре

сал при назе е лоше
Активен

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
« Reply #489 -: Април 12, 2010, 05:22:02 »
Такива предавания си има у цел свет, не е нищо ново. За сичко си има публика, ма при назе е лошото, че не дават нищо свесно. Сал сеири, простащини и турски сериале. Дори и новините ни са пълни със сеирджийски репортаже.
Ете например едно време имаше за децата "Бързи, смели, сръчни". Сега има сал роботи, дека са убиват и уроде. Даваа уроци по английски с Мъзи (кой го е гледал ша са сети), от тама я лично научих много.

Сещам са за едно състезание, японско май беше. Дават го по Бтв Комеди - Най-добрата нинджа са казва. Е, нема такъв смех! Препятствията са много интересни, апа коментатора е един път  ;D
Ааа, нинджите ги гледах по великден  ;D верно са голяма веселба.  ;D
« Последно редактиранье: Април 12, 2010, 07:07:37 от Камик »
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #490 -: Април 12, 2010, 05:24:19 »
Секи ден май ги дават, я на 2-3 пъти ги целих, умре от смех.
« Последно редактиранье: Април 12, 2010, 06:10:56 от Бубето »
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #491 -: Април 12, 2010, 06:16:06 »
У колко ги дават тия ниндже ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #492 -: Април 12, 2010, 06:19:05 »
Ох, у ранния следобед беше, ма точен час не знам. Чекай сега ша дира у ютуба да видите виа смех.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #493 -: Април 12, 2010, 06:21:22 »
Те ви една малка час от тава състезание:
Активен

ministur

• Гостенин
« Reply #494 -: Април 12, 2010, 07:32:46 »
Епа онаа деа у Биг Брадър на 17 годин и дете има вече Ванеса са каа и мъжо и живеят от назе през един блок.Ма кво да ги гледам като ги знаа за кво става вапрос.........знам със сигурност сал че и дават луди пари на сичките вътре да са праат на маймуне и да праат сеир на ората де ги гледат.Говори са за сума околе 20 бона........Никво риалити неа тава според мене............сичко си е по некъв сценарий  ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.17 секунди с 22 запитвания.