Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100279 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

virus

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 37
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #540 -: Ноември 23, 2010, 11:06:54 »
Току що плешивиа педерас разсказа вица на Камик от Ноември 17, 2010, 12:30:29  без дори да спомене от каде са му го подготжиле сценаристите
И на сичко отгоре го е интерпретирал за ломски рибаре
"П.С. Абе уьове сплескани- Ломските рибаре ебът Плешиви клитори"
Тава последното е предназначено за тиа плагиати
Активен
"Първо ме направия на говно, а после се опитаа да ме изедът."  :( Дуду - Убав човек от Червен брег)

masok

• Гостенин
« Reply #541 -: Ноември 23, 2010, 11:09:10 »
на них им неее севте това ...........да зимат и да не казват от де ;)
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #542 -: Ноември 23, 2010, 11:13:07 »
Не, они четат и крадат от назе - ма да си го носат у гробо дано !  :D

Като казват текива истории поне да казват от дека е, ма нали са сещате ква реклама че ни направат  ;D
« Последно редактиранье: Ноември 24, 2010, 08:44:37 от Izpadqk »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #543 -: Ноември 23, 2010, 11:17:22 »
представяте ли си го - сичките назе къде сме изначало и сас принос къде тоа фором да ни поканат без стра и комерсиална мисла и бачо Росен багериста ще доде и Краси сас весника и тенджурите - дали па нема а напраиме шоу - и Оджака сас неко столенце на грб, и доктора Чворовь и Капетанина - и Цеко Пръвака , и сичките - а ??? да са изясниме кой кво , а Кънчо че се яви сас щука затъкната вав дзаден джеб

така да са представиме - па да видиме кой е по по най гулем родолюбец
« Последно редактиранье: Ноември 23, 2010, 11:19:37 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #544 -: Ноември 23, 2010, 11:19:25 »
представяте ли си го - сичките назе къде сме изначало и сас принос къде тоа фором да ни поканат без стра и комерсиална мисла и бачо Росен багериста ще доде и Краси сас весника и тенджурите - дали па нема а напраиме шоу - и Оджака сас неко столенце на грб, и доктора Чворовь и Капетанина - и Цеко Пръвака , и сичките - а ??? да са изясниме кой кво , а Кънчо че се яви сас щука затъкната вав дзаден джеб

а смеят ли да ни поканат ??? ::)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #545 -: Ноември 23, 2010, 11:20:29 »
нема шанс - щото они са поръчкови и комерсиални и , а при назе сценарии нема а мине
« Последно редактиранье: Ноември 23, 2010, 11:23:24 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #546 -: Ноември 23, 2010, 11:22:09 »
 ;D заебете тиа мръшляци!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #547 -: Ноември 23, 2010, 11:24:34 »
тава е истината - колкото - ми толкова от тоа матриал
Активен

пущинячка

• Гостенин
Re:Не искам да седя до гяур
« Reply #548 -: Декември 21, 2010, 11:31:04 »

Ако това е истина, аз немам думи...
И това да се случи точно в СЗ... егати.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #549 -: Декември 21, 2010, 11:41:50 »
Става дума всъщност за община в североизточна България.
Но има место за притеснения. Не бива в България да се позволява на тоя и оня развева байрака, кък си сака.  >:(
Гяури.  >:( Да ги сгяурат манафете дано!!!  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #550 -: Декември 22, 2010, 01:24:25 »
Антоново е Омурташко......тава а район от Търговишко-питай  Вачо он щи каже.....Я съм живял 6 годин у Дулово а тама беше крепост на ДП С-то......страшно а-щото българете зарди коричката леб вече са изправени пред дилеманта-дали да защитава честа и достойнстовото си ели да превива гръбина за едниа леб......Доган напраи най-страшното-раздели едни народ на две...а сеги съ кани с помоща на Боки па да са връне у коалициа.......незнам....плашим се-кво ша остаиме след назе...и вообще ша остане ли нещо.....има много читави ора тама-и от българете па и от турците-.ма тиа читави ора ги затриват-щото са несгодни за турската мафиа създадена от ДС и МИТ с дейното участие на Андрей Карлович ЛУканов  и британскиа посланик през 90 годин...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #551 -: Декември 22, 2010, 01:37:16 »
Кай ветар ча у Дулово та а отвеял па тебе??? ;D Сети ме за един човечец от тама, доучвааме си с него ....Белчо... ???Белчев требва да му беше фамилията. Грижеше се за музея там, историк.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Ясна

• Гостенин
« Reply #552 -: Декември 22, 2010, 07:53:02 »
Такава ми е работа,че често ходя в Омуртаг и да ви кажа,от младото турско население,също като нас,кой може бяга.Има църква и под нея джамия,доколкото знам и в двете никой не влиза.Има квартал турски и цигански или по точно казано махали.Циганските къщи са по на три четири ката и празни.Строят ги като инвестиция тези дето работят или там каквото и да правят по чужбина.И българска реч не се чува много.Но еднакво гладуват всички и си мисля,че по скоро да те вземат на работа ти е нужен език. Ако срещнеш дете под 7 години и да си се загубил не можеш да го питаш,защото то незнае български.Умишлено не ги учат.Въобще не съм сигурна,че ДПС-то прави нещо за хората там,освен да ги използва за гласоподаватели.Тъжно,тъжно.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #553 -: Декември 22, 2010, 09:44:04 »
тъжно е само това че ние нищо не предприемаме а констатираме то и нямаме възможност да преприемем - а галактиката и познатата  ни вселена продължават да следват собствения си ход
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #554 -: Декември 22, 2010, 10:32:49 »
ДиПиСи -то с двата водача-вечно пияния фъфльо,набеден за некъв политически гении Сополя и оня словоблудец екзистенциално изклецания Лютфито освен за собственото си обогатяване никоги нищо за никого неа правило.НО-ньеговиа електорат е най-простата и лесно копувана част от туземците на Териториата-за тава се и работи-колко се мое по-прости туземци та да тлъстеат бейовете......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.144 секунди с 21 запитвания.