Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99649 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Снаата

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #705 -: Април 28, 2011, 07:54:27 »
Много хубави думи с удоволствие бих се подписала и аз под тях.
 guru
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #706 -: Април 28, 2011, 08:02:53 »
Разумно и сърцато приказваш Пустинячке :punk: включвай се по-честичко :)
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
« Reply #707 -: Април 29, 2011, 11:01:50 »
Разплаках се ....от гордост и умиление .Пустинячке,много юбоф има у сърцето ти .....радвам се ,че е  си с нас
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #708 -: Май 07, 2011, 07:21:31 »
След малко ще дават репортаж за най-игривото СЗ село по БТВ!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #709 -: Май 07, 2011, 07:28:06 »
За село Вировско беше! Ората са молат, ако има у некоа музика стари инструмебти, да и подарът некой!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #710 -: Май 25, 2011, 10:42:42 »
някой гледа ли слави???
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #711 -: Май 25, 2011, 10:44:00 »
кой беше тоа ??? >:D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #712 -: Май 25, 2011, 10:46:41 »
ха тоа път требе гледаш усират Болен......... ;)
Активен

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #713 -: Май 25, 2011, 10:51:20 »
Пасквил!!!!!!!!!!!!!Наема да гледам.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

masok

• Гостенин
« Reply #714 -: Май 25, 2011, 10:53:33 »
оно и нема смисъл.....мина......... :P
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #715 -: Май 25, 2011, 11:04:17 »
сакам да кажа - слет последните исцепки на Болен хелзинскиа кумитет че ни отсъди на мильоне евро да плащаме на ониа , ниа къде кротко си списмаве по фороме
Болен ако го неа знаял е бил длжен да го знаа - елементарна причинно слетствена връска

Слави куто платен клакьор приглася у мумента призовавайки за хуманизам -

нито Болен нито слафчо имат разумно обеснение на тава къде го прават с изкючение на тава че може би неко инги плаща

бракя-пустиняци я сакам да ви призовъ да се не потвеждате по измами ми да гледате напреде и ф перспектива - както досега
от целото упражнение идеа за национализма куто носеща вълна както спомена гусин Чвора е провалена завинаги - което фсъшнос беше идеата на тава упражнение по глупочъ на кубик
« Последно редактиранье: Май 25, 2011, 11:07:16 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #716 -: Май 25, 2011, 11:06:07 »
тава неа размуно-тава а рационално обеснение,което води до неква причинно селдствена връзка ,но както а извесно-грешни данни водът до грешни изводе-т.е. не моо откаченяци да праат неоткачени работи.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #717 -: Май 25, 2011, 11:06:36 »
Абе,не ви ли се струва че Бойко зима напоследък странни решения? Кага он згафи с подслушванията и със "Ало Ваньо",Атака не се отметна от него.Не се отметна даже кога Бирата странно защо даде фира,а ората си шушукаха по ъглите на кой е у интерес таа работа.А имаше пълно основание да се отметнат.Дажи когато Цветелина получи мистериозната поръчка с винетките,а г-н Цветанов странно и необяснимо се оказа забогател,Атака пак си затрая.Сега обаче заради съмнително отношение към некаква чужда религия Бойко е готов да жертва най-верните си дружки за да не си накаля калеврите.Така ни натриса пак на комунягите и турците като днеска ги  прегъръща братски.Дори омразния Станишев призна че премиера е започнал да мисли като него.А дали не е бил през целото време с тех и само ни е баламосвал? Бойко май забрави че гласувахме за него защото обеща да се пребори с турцизацията,ислямизацията и с ДПС,а не защото е толерантен и расъдлив политик.Напротив,тиа качества най-много му липсват.Сега обаче след като разруши отеднъж сичките ни илюзии че ще осъди комунист,измамник,политик,мофиот,и въобще некой виден престъпник,най-накраа ни зашлеви и тоа шамар като ни казва че спира борбата с турцизацията и с ДПС и даже е готов да се одрече от ревносните защитници на българщината .Ми тогава що гласувахме за него?Ква е разликата му от Станишев и цара?И они приказваха същите приказки за криворазбраната етническа толерантност,само къде при тех си живеехме по добре и поне бехме сити.Сега когато си показа рогцата не може да не се запитаме:За чив ни е тогава повече тоа Бойко?Толкоф голем убовец ли е?Що не оди заглаф заедно с Волен, Доган,Станишко и мавъра.Атака поне имат смелоста да вършат нещо. Отделен е въпроса дали е правелно.Бойко е готов да жертва сички само и само да остане на влас.Да,ама съга май застава срещу българите, демек от грешната страна на члена,а тоа иструмент е млого чувствителен.Когато го надуваше от функционалната страна тава го доведе до власта.Сега обаче го налапа от обратната.От таа от която го надуваше и Станишката.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #718 -: Май 25, 2011, 11:23:03 »
Нааш и колку си паф бако Авраме?Ниа тва гу знааме дубре , ма ВОЕВОДИ нема ВОЕВОДИИИ
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #719 -: Май 25, 2011, 11:26:43 »
тука от два дена съм са начел на разни коментаре по тоа случай и моа да ви каам оти я остаам с фпечатлението оти у България нема етническа толерантност ???
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 21 запитвания.