Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100258 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #735 -: Май 26, 2011, 12:21:03 »
е нема а са сагласа с тебе - виж по предната изцепка на нациста - Батак  ??? сички го видеа че нее наред, ели му е платено нарочно иде да разръчква

Мусулманете го видат че тоа омраз неа мал, така че приказките ти за джихат са лееко пресилени

Сопоя не излаза герой, а неизтрезнева. И дано не изтрезнее скоро.

По-опасни са инциденте кат ониа с музовирови де си дигнаа паметник на незнайния турски войн - я българе дидат да дигнат паметник на незнайния бг войн у турция ?
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #736 -: Май 26, 2011, 10:47:25 »
Я па съм склонен да мисла, че на Сидеров му е платено от ДПС та да напрай тиа дивотии ??? Има логика и в тва ако са замислите.
Активен

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #737 -: Май 26, 2011, 11:10:46 »
Неа само от ДПС , а от управляващите като цяло къде са са умешале като сфински чирва.Намирисва на дипломна работа на некой от новите политкомисаре по предизвикване и управление /решаване/на кризи.
На тоа народ му требват барем зрелища като нема леб.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #738 -: Май 26, 2011, 11:31:56 »
На народо си му требва леб, а на тиа пумияре нги требват 20 психопате и камикадзета дека да се омъкнат у парламента, върежено до зъби и да поткарат на ред. Ма тва нема да стане никоги. Униа са за трепанье, а не ората дека се молат. Верно.......зеят като откачени по таа уредба ама не е тва начина за решение. Цивилизовани ора сме........има си закони и требва да се действа по тех!
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #739 -: Юни 04, 2011, 07:53:35 »
начи, ютре от 19;30 гледайте по bTV-то термина Социално Инжинерство в действие по българските земи ---- ---- ----

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #740 -: Юни 05, 2011, 12:06:07 »
Ша извинявате, ма сакам нещо да сподела с вазе.
Сека недея сутрин, докато си пия кафето, гледам по Нова "Съдебен спор". Тава, за кой не знае, е сеирджийско предаване, за разни спорове и неуредици между ора, пресъздадено като дело у съда.

Та кво ми праи впечатление - сички тия ора са от нашия край. Брат срещу сестра, майка срещу дъщеря, тоо утрепал на оня кокошката, кочината на единия смърди у двора на другия...... за какви ли не дивотии, кълнат са, обиждат са, цирка е пълен. Типично по нашенски. Мил ми е края, ама мене ма е срам. Ка па моо да сме толко прости бе, ква а таа злоба и пустинящина. Никъде го нема тава, никъде! Откъде идва това?

Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Маруца

• Гостенин
« Reply #741 -: Юни 05, 2011, 12:08:36 »
Ка па сме опущиле да гледаме тоа сеир...ма и ониа от телевизията се пак си подбират на кои скандали да дадат гласност и ефир...явно им е било интересно и на тех... :green:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #742 -: Юни 05, 2011, 12:16:09 »
Е, пущай, оно още го дават. Брат и сестра са карат за имоти.
Брата обеснява на водещата кой е виновника за даденото положение:
- Сина инги.
Водещата:
- Не ви разбрах.
Брата пак натъртва:
- Сина инги.
 :smeeeh:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #743 -: Юни 05, 2011, 12:25:54 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #744 -: Юни 05, 2011, 01:46:05 »
Бубалино,ша ма накараш да си застреям телевизора...! :o :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #745 -: Юни 12, 2011, 02:47:29 »
Мого са ми интересни на мене рекламите за дамски бръсначи и секакви обезкосмяващи уевини.
Гледам сутринта една реклама на бръснач - една пача си бръсне краката, ама они гладки, комар да кацне ша са разчекне. Е що са бръсне таа жена като нема косми по краката? Що не дадат неко вуна и да видиме къ бресне тава ножче? Къ ша ма убедат мене така да си купа тоо продукт? Мошеници!
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #746 -: Юни 12, 2011, 02:56:54 »
Много си права Бубе...така на голо не моо им фанем вера на тия печалбаре... :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #747 -: Юни 12, 2011, 03:28:12 »
Мого са ми интересни на мене рекламите за дамски бръсначи и секакви обезкосмяващи уевини.
Гледам сутринта една реклама на бръснач - една пача си бръсне краката, ама они гладки, комар да кацне ша са разчекне. Е що са бръсне таа жена като нема косми по краката? Що не дадат неко вуна и да видиме къ бресне тава ножче? Къ ша ма убедат мене така да си купа тоо продукт? Мошеници!
ела да видиш къ са бръсне руно преди операциа с тава-санитарката тръка,реве и пцува,болниа само реве ;D
Маанаме бигчета и све и сеги си бръснеме  пациента със самобръсначка с ножчета ,,Астор".Нема грашка праи ги на стъкло :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #748 -: Юни 12, 2011, 04:14:48 »
значи ако видищ на рекламата кък самобръсначката бръсне от раз косми като кече-ще и поверващ? ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #749 -: Юни 12, 2011, 04:36:22 »
единственоото де съм видел да бръсне косми като кече :smeeeh: от раз, е на деда ми бръснича-ма он го точеше преди тава и си имаше и бръснарски каиш за таа цел :smeeeh:ма тава а оръжие за масово поразяване- но неа за санитарски ръце и женски триъгълници ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 21 запитвания.