Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 124   Надолу

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100128 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ПЕРГИШИН

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #75 -: Март 06, 2009, 05:44:01 »
Неели им ебеш макьята пупова ;D ;D ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #76 -: Март 06, 2009, 05:52:28 »
я че ги еба че праим други пощи ама довечера куту яднем и пинем да добием зев за писанье  >:( >:(

п.п абе ПЕРГИШИН ти що си ми пратил толко много писма снощи дали е от она рикия от кукулашките  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #77 -: Март 06, 2009, 06:02:05 »
Маани вчера ми донесоо едно шише уиски от испаниа дека три кила.
И като саа оплендзило срещу мене , Я му викам штъ затриам дееба твоита макья , а оно са дръпа. Ама днеска чегозатриам.Ебааго у шишето испанко баш ,оно незнаа с кои саа зафанало ;D ;D ;D
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #78 -: Март 06, 2009, 06:06:39 »
е и азе гласува за каманете що иначе ша а езък за бетона каде са фрлиле да ги напраат толко убави
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #79 -: Март 06, 2009, 06:17:55 »
абе па язе ша зема да гласувам демек а жена ми та да засилим работата
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #80 -: Март 06, 2009, 06:22:15 »
знаате ли че там секи камик си има име "Ученичката" "Мечката" и т.н. а на един камик му викат "Говното" (що прилича на таково) ама неуфициялно
Активен
жената Я  и приятели  

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #81 -: Март 06, 2009, 11:09:40 »
Я видех сал един слон у профил и неква целувка... Па ако са нафръгаш, сигурно ша видиш и некви нови неоткрити форми и фигури. Требва да си напраиме експеримент.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #82 -: Март 09, 2009, 11:19:30 »
Ей,я си дойдо ичере и се ошашави.Ми си викам, те тука у БИ ТИ ВИ-то че кам,та да се земе поди внимание.У ломскиа край става нещо страшно.Тава не а блъф,а истина.Плъзнале са секва гад,циганье, прошляци,голотор...Оно верно глада е голем,ма тука е война.Од началото на годината само у Ковачица са убити неколко души и оно така кво си спат.Тава а одкачена работа.Дали а един ели цела банда,не се знае.Чуем че и у околните селиа стават убийства.У Станево,у Маалите и нам още къде.Кой мое да помогне за таа работа ели да се деде неква гласнос,че ората не истръпат. Оня дън са утрепале месниа пустиняк Динди.Я спомена некъде за ньего.Он е толкоф безобиден...Не пие,не пуши,не се бие.Он си а тих луд и даже неа и млого луд,а е сбръкан.Ква е таа работа?...Ако има и на други места убийства и кражби нощем ,да си каеме сичко.Оно  Форума е и да си помагамо що без ората ни ниа за кво сме?Те уж падна цената на метала,а па се крадне жица.Излекоа рекордоманьете на ората,от слъбовете ги свалиа и енергото сака луди пари од ората за нова жица.Тава а обирджийство.Нема кой да го тръпи!Да се седи без так у 21-ви век.Ми така мое да буде изнудван секи.Свали му жицата и го карай да си плати нова.Като мутрите ка ни застраоваа.Пратат пустиняци да ти поломат дръгела и ти щеш не щеш си шариш.Сакам да се формира нетръпимос на къде тиа работи.Да опищиме ортолъка та ега се чалне некой из оз горе и фане да се размръда.Па тава а човешки живот.Оно за прасците па
ни стегат,а за ората се не ае.Я че сезирам тук-там е тава-онава.Ма трабва да се разбере че работата е сериозна и не тръпи одлаганье. За тава е добре да си напраиме една тема и у ньой да се оплакваме од нередности.Кой мое да помогне,улази там и чете кво се праи. Сичко да е на куп,а да се не събира од вам од там.Ей,ниа ако не изровемо,нема кой да ни почеша.А кожете съга само у тиа селиа ли стават убийства ели са плъзнале и на други места изроде?
Ако е само на едно место да си се опраа месната полициа,ако обаче е на секъде начи има проблем у северозапада и он требва да се реши сериозно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

gogo

• Гостенин
« Reply #83 -: Март 09, 2009, 11:31:33 »
Авараме-е-е-е, има един, де ги оправаше тия работи, ама по онова време. Сиги са а опрел, не ебава вече да млати циганора. Па ти знаш, що и я зема дейно участие в таа работа - бой, глад и ебанье на таа паплач, и гоненье, ама си сака властта да а яка, па по ломско си неа...май. Иначе другото - те туке си пописваме, попусвваме, кой има още-метне по едно-две...и като Ботев - "пием,пеем...зъбим се на душмано..."! Ма сабале - се тоя курец!
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #84 -: Март 09, 2009, 11:43:22 »
Ей,я сам се фанал!Кой сака да е с мене,да пише та да стане истинско и по лесно!Га се сберемо е друго.А и верно баче си има прублем у северозапада!Не мое за нула време толкоф убийства!Пишете за конкретни случаи!Она работата е ясна.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #85 -: Март 09, 2009, 02:33:42 »
Аврааме, я те разбирам братко и сам напълно съгласен със тебе. И на мене ми е прекипело, като го глеам тоа циганиор по улиците, та псувни вече не са ми останале... И оправиа не видим отникъде. Ти видиш ли некой да се бори с таа сган крадлива и продажна даееба? Никой нищо не смее да им кае, веднага че скочат неправителствени (па и правителствени) организации да ги защитават, що са им нарушени правата и са дискриминирани. Даже се чудим тоа форум кво така не е затворен още заради етническата толерантнос, дееба и сътвере да ебем... Те и нашта кметица Пенка, нали преди време е наградиа за НАЙ-ТОЛЕРАНТНА личнос? Мислиш ли, че ако се беше борила за законнос и да ни защитава от циганската напас, щеа да е наградът? Не е ме яд за друго, а що ние самички се фръгаме да им помагаме на циганьете, ток и вода им пускаме без пари, улици им праиме из маалите, къщи им строиме и зорлем си ги развъждаме. А они че ни затриат държавата, също кво стана у Косово, помнете ми думата, ора! Те това ме най-еде братче, що си копаме гроба самички. Турците не успеа за 500 годин да ни затриат, ама ниа самички че е затриеме таа Българиа, па че фанеме на 4 страни и те така.

Те това ми е болката на мене, та ако ти имаш некакъв план ели решение, казвай братко, я сам с тебе! Ама много не вервам...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #86 -: Март 09, 2009, 02:51:55 »
бракя пустиняци
 - тава е еднъ млогу трудна тема - но е истина - и тама неко беше казал че треа да найдеме истина и она че ни праи слободни, ма ниа сме вече слободни , дако да го не знаеме още ...
- циганьорете са електоралната маса на команистете - затава они ги развъждат и им праат евала и ги дират по изборе ... ма азе са успокоевам щото они не одат по дофторе и водат нездравословен начин на живеане и дрът сиганин не съм видвал - демек подължителноста на живота е кратка - затава они са въдат по десетина куту в африканските племена ...
и па стигам до тоа плякор команистете - тиа къде не са истински и чесни команисти победиле фашистете 45-та годин, а са мафеа начело на дръжава у назе заедно с една етническа партеа забранена от закона - краднат еврофондове и назе ни позорат секи ден и са похилкват куту селски курветини по теа телевизии - язе бе обещал туке да се незанимавам с политика що само са едосвам - ама така и така сте го подфанале, барем и я да се изкажем ...
затава телевизиа не гледам от 2 -3 годин дако имам телефизоре ... а па и мраза рикламе на дамски превръзки баш куга съм седнал да вечерам ... гнус ма е едно такова ...
« Последно редактиранье: Март 09, 2009, 03:04:21 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #87 -: Март 09, 2009, 03:49:47 »
Значи у село, едно 15 годишно цигане затръка петима стари ора с манарчето. Ама го фанаа. Връти се въз ньи уж да помага, чека да земат пенциата и "рап". Оно тава беше отдавна де.
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #88 -: Март 09, 2009, 07:43:24 »
Да ви каам че из целио регион е така, с таа зган нема управиа . По наше село и околиата са плъзнале некакви и лъжат старите ора и им зимат парите. И Я изпати от ньих (дееба ньината семка дееба),изъгали макими па и зеле париците на жената де сигие сабирала .Щеше да се побръка жената,Я седе два дена да я успокоявам. Ако ша са праи нещо Я съм за , що полицаите каат че нищо немоо напраат >:( >:( >:(
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #89 -: Март 10, 2009, 02:23:06 »
Я не сакам да обвиняваме на пусто тоа и оня.Секи/дори и най-нищожниа /си има достойнство.Само питам:Щом не са виновни ни циганье,ни блъгаре,ни власе,ни индиици,тагава кой трепе и крадне?Щом е преступление има и виновен,а некой одговорен да го назове по име,та да се спре със спекулациите?Ама куто одговорниа е безодговорен и нече да си сфръши работата,ората земат та сами си набедат некой който го познават що за стока е.И се оказва че голема час от набедените са циганье.Не некакви други.Що така бе ора виа задевате тиа благи душици?Сигур крушката си има опашка. Ми а некой овластен од назе,да резне опашката!На думи арно,а а нека се поставиме на ньегово место...И млого по-лесно е у такъв случай да се искара некой друг виновен,къде не а защитен и да се измести прублема.За тава да не ни искарат назе виновни,требва млого да внимаваме кага нападаме некой.Понеже ниа сме умни ора и не прикааме глупости за другите,за тава и не затварат форума ни.
Говориме само истината и не премълчаваме ни добро ни зло. Мълчанието също е съпреступление, кага знаеш кой го е направил а си мирваш.Га не си сигурен,питаш та да се убедиш,е те и ниа че питаме.Ако требва и милион пути,до къде некой се засрами.
    А може и да неа убаво да наричаме некои наши мургави другоезични сънародняци циганье,ма кво да праиме куто кага ни а мама учила на блъгарски език не ни е казала друга дума за циганин.
Я лично сам разбрал у последствие че ромей е римлянин,а ром е вид питие. А циганете да си викат по между си кво си сакат,ма да ме не задължава никой да свръзвам циганин с други ора и предмете че се бръкам,а и мое да убидим некой ромънец/влаа/.Тава вече си а за съд.Та кага научим циганскиа,че нги думам и роми,ако тава е думата у ньиньия език.Апа кага научим немски че думам на Германия Дойчланд,а на Гръциа Елада,що на ньиньия па език така се дума.Те тава а справедливо.И я не ми аресва че гръците ни викат вулгаро,що на нашенски тава значи гадно нещо,ма тава си е ньиньята дума на майчиниа им език и я кой сам,та да ги учим на нашиа.Те така знам я :Сека жаба да си знае гьола,а кой кво е дробил тава че сръба.Куто са си засрали името,да си го тръкат сами си,я чистач нема да ставам на дръти годин,а най-малко на тоа къде ме не зачита и млати изодзади кага му паднем.Съга ако некой сака да ни затвара,да се съобразява сас личното ни и национално достойнство,що и ниа баче смо малцинство у северозапада и си дириме правата.
« Последно редактиранье: Март 10, 2009, 02:28:20 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 124   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 23 запитвания.