Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100413 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ясна

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #555 -: Декември 22, 2010, 05:52:49 »
Само риторично да попитам,пък какви са ни отчакванията от Атака?
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #556 -: Декември 22, 2010, 05:58:15 »
Епа щом питаш щи кажа за мен си-никакви-за една годин освен да праат лиз-близ на Цвъцьо и Боко не видех да напраат нещо смислено де да удари най-страшниа враг на България-Сополя и ДиПиСи то....къкто и команчите.ма но и Боки и Цвъ сал съ пенът по телевизорете а иначе едно барбекю не можаа да бутнат ем а доказано от съдъ и строителниа надзор ,че а незаконно.Та така и Атака.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #557 -: Декември 22, 2010, 06:00:46 »
Епа щом питаш щи кажа за мен си-никакви-за една годин освен да праат лиз-близ на Цвъцьо и Боко не видех да напраат нещо смислено де да удари най-страшниа враг на България-Сополя и ДиПиСи то....къкто и команчите.ма но и Боки и Цвъ сал съ пенът по телевизорете а иначе едно барбекю не можаа да бутнат ем а доказано от съдъ и строителниа надзор ,че а незаконно.Та така и Атака.

атака са гръмен заек,лошото е че се задава един скрит съюз ;)боки,църко и соколя.....ма де да видим ??? ::)
Активен

пущинячка

• Гостенин
Re: сгрешила съм
« Reply #558 -: Декември 22, 2010, 08:55:57 »
посоката, ама е от нерви. Чак ми причерня пред очите, като гледах филмчето.
Чак сега се сещам, че в СЗ има цигани, но поне турци и помаци няма.

Знам, че има и добри хора между тях, но като общност са ми непоносими.

И въобще, в последно време малко съм ви изпуснала от поглед и реших да чета и да наваксвам, обаче няма наваксване, писали сте, та сте се забравили. ;D
Четох, хилих се, хълцах, текоха ми сълзи от очите и това е.
Обичам ви и ви пожелавам да сте здрави и весели и нека да ви е честита и Коледа, и Нова година!
Супер сте!
Активен

masok

• Гостенин
Re: сгрешила съм
« Reply #559 -: Декември 22, 2010, 09:00:59 »
посоката, ама е от нерви. Чак ми причерня пред очите, като гледах филмчето.
Чак сега се сещам, че в СЗ има цигани, но поне турци и помаци няма.

Знам, че има и добри хора между тях, но като общност са ми непоносими.

И въобще, в последно време малко съм ви изпуснала от поглед и реших да чета и да наваксвам, обаче няма наваксване, писали сте, та сте се забравили. ;D
Четох, хилих се, хълцах, текоха ми сълзи от очите и това е.
Обичам ви и ви пожелавам да сте здрави и весели и нека да ви е честита и Коледа, и Нова година!
Супер сте!
и на тебе мале....... ;)и липсваш тука,та си праи сметка!!одиш де одиш ,па при назе ша клопнеш ;) :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #560 -: Декември 22, 2010, 09:04:47 »

атака са гръмен заек,лошото е че се задава един скрит съюз ;) боки,църко и соколя.....ма де да видим ??? ::)

... боки,църко и соколя.....ма де да видим ??? ::) - пю пю пю пю /абоната видимо огорчен са ръкочи ф сопствената си пазва плна сас косми и грди протиф уруки и против таа грязна картинка на таа куулициа/
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #561 -: Декември 26, 2010, 03:00:13 »
Айдееее празниции сааа!Те кво са сетиа да пущат по БНТ
http://bnt.bg/bg/productions/59/edition/11389/ide_nashenskata_muzika_25_dekemvri_2010_1_i_2_chast
същественото а от 37-та минута натам-Койнарскаат дуова музика-наплъни ми се сръцето ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #562 -: Декември 26, 2010, 05:26:21 »
Браво Док, умирам за духова музика! Направо ма разниа, а те тава сичкото сме го свириле у техникума, космите на ръцете ми настръхнаа! :)
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
« Reply #563 -: Декември 26, 2010, 05:28:20 »
Умиргам и я за духовата музика,а тиа орица а свириа бъш по народному-тук таме манко фалшиво,манко със застъпнаье-бъш къ свиреа на времето у Гушанци на сборо ели по свадбите музикантете :)
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #564 -: Декември 26, 2010, 05:50:05 »
Я още си дръжа тромпета у Бела Слатина и коги си ода са пробвам да изсвира нещо, ама само издавам нечленоразделни звуци. Жената вика че де че е слон в полов период! ;D ;D ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Валери61

• Пустиняк
« Reply #565 -: Януари 03, 2011, 10:49:21 »
Слави обяви нов формат "Танцувай с мен-3 стаен". Може и семейства да участват, за тристайния апартамент. Адаша е добар, требва да го насърчим да участва!
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #566 -: Януари 03, 2011, 11:06:10 »
Слави обяви нов формат "Танцувай с мен-3 стаен". Може и семейства да участват, за тристайния апартамент. Адаша е добар, требва да го насърчим да участва!

:)все едно несам те прочел ;) ::)шшшшшт мирваи :-X :-X
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #567 -: Януари 03, 2011, 11:08:11 »
оф олекна ми Генин ;)
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #568 -: Януари 04, 2011, 09:25:18 »
то па ми писна на тоа от форматете.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Валери61

• Пустиняк
« Reply #569 -: Януари 04, 2011, 09:45:45 »
Я саках да вида Гениния шампион, ама виа вместо да го стимулирате, май го разубедихте, нече беше навит! ;) ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.303 секунди с 22 запитвания.