Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100448 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Владимир

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #615 -: Април 16, 2011, 05:21:25 »
Ей, изгледа го таа глупоч, дорде стигнаа до село, требваше Веселин Маринов да изтърпим, не стиги ми Карбовски, да ги ебем у педалите и све.
Кой гледал - гледал. Он кмето кво са беше докарал, я не можа да повервам, че а он, деебем тоя цигански зет. Па оно кастюм, па една бавна приказка, па и лазда не беше близвал от два деня, та да а у кондицея. Циганката - бабата на тия момчета, дека затрили стареца - къ да я не пребиеш. Цветанов и Бойко били виновне затава, че унуците й пребили човека  >:D >:D >:D :udri: :udri: :udri:. Они че не са стока, не са, ма таа работа стана преди три годинь, коги тия двамата още правия стратегии накъде Министерскио съвет. Да давали работа, оти били безработни, гладувале. Он ония цайсат и брадат клес правилно ньги дума - оно толку безработни има у таа дръжава, що не са тръгнали сичките да убиват. Мамицата ньги циганска!
Па и кмета - оно да имало полицай у село, ма да а местен човек, щели да спрат 90% от престъпленията. Че спрат, коги стане кво 99 годин - коги дойдоа от НСБОП с маските, отцепиа целата циганска маала, влезнаа от сичките страни и почнаа къща по къща да млатат наред с палките и да тарашат. Що награбено изнесоа тигива от тоа циганьор! И после още на другия ден педесетина мангала са изсуанаа из село и са не видоа повече, а останалете цела годин не смееа една стотинка от пъта да са наведат да дигнат. Па да назначат местен за полицай - он кмета лазда вече и наместил баш кой, та да на дръжвна служба, докъде лочат заедно. Нема оправия, ей!!!!  >:D >:D >:D
Най- ма заболе, коги Карбовски свърши, куту каза - тава за трети път джурналисте обръщат фнимание на вашто село и се не а за убаво. И че става селото вече нарицателен пример. Баш си е така и лека-полека таа слава почва да са носи на целия Резерват - че сме криминогенна територия и нищо убаво у тоя край са не случва :( :( :(.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #616 -: Април 16, 2011, 05:31:11 »
кмето каза и други приказки баце,къ се игнорира Северозападо,кък нема работа и производство и селско стопанство.....къ се не напрайл тунело под петрохан,къ нема пътища....и тук кърбовски го прекъсна и каза ,че темата е друга........ :tazz:
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #617 -: Април 16, 2011, 05:45:55 »
Генин, он кмето сака още илядо и петстотин приказки на каже, що он Карбовски го зачеша баш там, къде го боли - що он куту кмет не а направил нищо, тикива работи да са не случват. Он лазда и магистрала до Марс щеше да посака, само да го не питат къде са туглите и камъньете от сградите на ТКЗС-то и ТПК-то, па и разни други неудобни работи. Що оно темата верно си беше за разделението цигани-българи. Що е толку назаде икономически Северозапада съм гледал, чел и слушал, та ми а писнало. От теа приказки он не са оправил ни грам. Ма коги питаш некой персонално - те ти кво направи, та тава да го нема или да го има, що тава зависи башот тебе и е у твойте задлъжения - гледай тигива кво става. Оно и международно положение, и световен заговор, и радиационен облак и кво са сетиш. Мене, коги съм бил миничък, баща ми като ми каже да идем за леб, отваждам, купувам и са връщам. Па сеги куту пратиш некой, че та пита па къв го сакаш, па откъде, па айде да а след манко, що сеги бил зает, па кво да си облече, па не може ли у друг магазин да иде, а толку ли а спешно... Царе сме да си намираме оправдания, ма коги опре до конкретна работа, никви ни нема и се некой друг ни а виновен.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #618 -: Април 16, 2011, 05:47:47 »
мдаааа........мръзело не мори он мъчи...... :)
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #619 -: Април 16, 2011, 07:01:53 »
Гледаате ли Карбоски за онаа женица от Монтана...ебато чудото, тава не а живот...ми си и продължава да има текиви истории - ма он дубре го каза, че патриархата е един вид слабоумие... :riba:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #620 -: Април 16, 2011, 07:02:48 »
Гледаате ли Карбоски за онаа женица от Монтана...ебато чудото, тава не а живот...ми си и продължава да има текиви истории - ма он дубре го каза, че патриархата е един вид слабоумие... :riba:

мария има нещо гнило у историята....вервай ми... ;)
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #621 -: Април 16, 2011, 07:10:12 »
Може, може... ???
Ма не вервам и она да лъже на 100 процентуву... ::)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #622 -: Април 16, 2011, 07:13:18 »
Може, може... ???
Ма не вервам и она да лъже на 100 процентуву... ::)

на 99  ;)замислисе за толко могуто имете де има мъжо и ;)при развод она има дел у сичките....кво ша кажеш ;).......и проблемо ,че не правила свирки.......я ша питам дали???

ма карай,оно ша са разбере........
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #623 -: Април 16, 2011, 07:15:00 »
тава де вика Владо, за заграждането на маалъта и бой доде станат влъча порода, го беа правиле, освен на други места, и у ено плевенско село, Мечка, де ситуациата беше могу нажежена. Значи тава беше преди могу годин и вече може малко да ги бркъам нещата. Мисла, че и БМБ (борба с масовите безредици) беа одили да вършеят, ма ели преди ели след тех, на ората им беше писнало и беа платиле на неква "застрахователна компания". Ония беа пратиле една група застрахователни агенте да поговорат с ромското население за вредата от кражбите и за известно време имаше добър ефект от таа единствена вечерна беседа. Сеги не знам кво а положението там, ма преди имаше и други интересни случаи.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #624 -: Април 16, 2011, 07:16:18 »
а иначе Владо зачеква и въпроса за възпитанието на деца у наше време, де още не ме вълнува лично, но се пак се надявам след неколко годин и мен да ме интересува  ;)
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #625 -: Април 16, 2011, 07:20:58 »
тава де вика Владо, за заграждането на маалъта и бой доде станат влъча порода, го беа правиле, освен на други места, и у ено плевенско село, Мечка, де ситуациата беше могу нажежена.
Тава село а Русенско. Иначе историята си е такава.
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #626 -: Април 16, 2011, 07:25:24 »
Начи куто чуа циганин и ма избива на агресеа ми место а строат АЕЦ у Белене да ги заточат таа гад тама на леб и вода и да са изтреби тоа паразит циганин.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

onufri

• Гостенин
« Reply #627 -: Април 16, 2011, 07:31:43 »
тава де вика Владо, за заграждането на маалъта и бой доде станат влъча порода, го беа правиле, освен на други места, и у ено плевенско село, Мечка, де ситуациата беше могу нажежена.
Тава село а Русенско. Иначе историята си е такава.

Може да има и Русенско, ама има и Плевенско, до Койловци. ;) Има майтап " Кои ловци убиха мечката?"
Там едни братя дръводелци си беа направиле неква инсталация, та да гръмне пушка ако некой им влезе у работилницата и верно беа гръмнале един така. :o
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #628 -: Април 16, 2011, 07:32:24 »
превъзпитание с бой беше правил и кмета на Галиче ако ме не лъже паметта ??? ма не знам до кви резултати е стигнал към днешна дата :-\
А иначе мисля че най- добре формулира ситуацията Елена Йончева - че неминуемо се стига го конфликт при опит за интеграция между две или повече групи ора с различен манталитет и ценностна система и колкото е по-бедна държавата в която това се случва толкова е по-труден и неуправляем този процес
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #629 -: Април 16, 2011, 07:38:10 »
С риска да бъда обвинен у не Европейскост,нетолерантност и липсата на евроинтеграционност спремо индобългарските елементи я би казал ,че правилното решение спремо проблемите създавани от посочените индивиди е отдавна извесно.Шуцщафел унд арбайт.Лекарството а горчиво но ефикасно.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.233 секунди с 22 запитвания.