Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99697 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #630 -: Април 16, 2011, 07:44:34 »

Най- ма заболе, коги Карбовски свърши, куту каза - тава за трети път джурналисте обръщат фнимание на вашто село и се не а за убаво. И че става селото вече нарицателен пример. Баш си е така и лека-полека таа слава почва да са носи на целия Резерват - че сме криминогенна територия и нищо убаво у тоя край са не случва :( :( :(.

Нема се плашиш, Владо. И мойто село /Михайлово/ съвсем наскоро са прочу по подобен повод. http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=779306
Кога беха пратили журналист по случая тама, Ани Цолова /БТВ/ каза, че са чувствала лично виновна, понеже е от там/она верно е израснала у Михайлово/, а като журналист никога не била дала гласност за проблемите на селото.
Те такава ни е целата работа българска - след дъжд - качулка...  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #631 -: Април 16, 2011, 07:59:29 »
малееее Уйнеее ти ме закла по вратъ-таа пача неосвирна Ани Цолова от СЗ лие?Тцъ-тцъ-тцъ еба си разочарованието....... :-X
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #632 -: Април 16, 2011, 08:07:08 »
Аха. Майки нги е от село, ма сега живеят у Плевен, доколко знам. Ама она се е чувала на село.
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Владимир

• Гостенин
« Reply #633 -: Април 16, 2011, 08:49:46 »
малееее Уйнеее ти ме закла по вратъ-таа пача неосвирна Ани Цолова от СЗ лие?Тцъ-тцъ-тцъ еба си разочарованието....... :-X
Родена е на 17 април 1975 г. в Плевен. Завършва Великотърновския университет "Св. св. Кирил и Методий". Започва журналистическата си кариера като репортер в „Канал 3“, а след това преминава в „bTV новините“.
Оно лазда и за мене че пише "роден у София, завършил СУ, започнал..., преминал...", ма я си знам къде съм израснал  ;)
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #634 -: Април 16, 2011, 09:22:26 »
Ми я кво да кажа, като съм раждана у Кърджали?  ;)
Къде викаш тизе, я си знам от къде съм.  ;) ;D :P
Активен
Ние сме ора естете.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #635 -: Април 16, 2011, 10:25:52 »
С риска да бъда обвинен у не Европейскост,нетолерантност и липсата на евроинтеграционност спремо индобългарските елементи я би казал ,че правилното решение спремо проблемите създавани от посочените индивиди е отдавна извесно.Шуцщафел унд арбайт.Лекарството а горчиво но ефикасно.

с риск да са потрета  ще спомена че дока у избирателната система създава претпостафка печалбата он нихьоно предвидимо гласуванье е по гулема от разходите по купуваньето се така ще е и ще ги развъждат искуствено

сичко е измислено , ора бес образователен ценз не требе да гласуват, без уседналос, требе да стане невъзможно да са гласува със конец - нали знаате дава инги са конец и докаде стигне конеца тама да тури нишань

е тия супсидии за партиите требе да са премаанат немедлено и окончателно
« Последно редактиранье: Април 16, 2011, 10:29:22 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #636 -: Април 16, 2011, 11:11:44 »
+3 :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #637 -: Април 17, 2011, 07:39:59 »
У момента по бтв дават филм за Естония ка се организират да си чистат боклука без помощта на властите. Тава ми е най-болната тема от сички.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #638 -: Април 17, 2011, 07:43:13 »
Гледам - дааа
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #639 -: Април 17, 2011, 08:01:23 »
Колю оно секи ако си събира и фръга боклука по кошчетата нема има млого за чистене ама опира до самосъзнание.Я един ден къ си пътувахме с шефа и си исфрълих фаса през прозореца малеее гулема грешка исчете ми една лекцеа та потънах от срам и от тугива фръгам у пепелнико и моа прелива ама фръгаме у него Па по пъкя има едни табели де са 3 на 4метра и пише че ако та фанат да фръгаш боклук от колата глобата е 854 евро,а фръгай ако сакаш.Ма и туке има де па си фръгат.Та па опираме до възпитание и съвест и самосъзнание.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #640 -: Април 17, 2011, 08:32:18 »
У момента по бтв дават филм за Естония ка се организират да си чистат боклука без помощта на властите. Тава ми е най-болната тема от сички.

И на мене ми е болна тема. И ужасно са дразна от призивите "Да почистим България".
Не да я почистим, а да я не цапаме би требвало да са каже.
Що на такива акции за чистенье обикновено излазат ора, къде по принцип не цапат. А тия, къде си фръгат боклуците къде нги падне, си кютат дома и са подхилкват през джама. И продължават да фръгат. И така... до следващата пролет, кога будалите ше излезнат  па да почистат.  papa papa papa
Не чистенье, а глоби, безкомпромисни глоби требва да има!!! Човек не разбира от правила и забрани, докъде му не бръкнеш у джебо. Не вервам и ония, къде все ги даваме за пример да са толко съзнателни, ма като знаа, че заран ше има бецаален/плащанье/  :green: да видиш къ и боклука разделно си фръга, и ратишката - у кошчето.  ;)
Миналата седмица гледах на гарата у Линц едни дечурлия. Чекат влака и поядват. Едно еде банан, друго - закуска некаква, трето - бамбоне. Е, къ па едно си не изфръли обелката на земята???  ???
Сичките най-чинно отидоа до кофата за боклук и си фрълиа обелките тама.
Оно за тва е и чисто дагоеба. А ние сме затънале до колена у смрад.  :udri:
Активен
Ние сме ора естете.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #641 -: Април 17, 2011, 08:37:27 »
Профилактика му е майката-не лечение-ма ниа никоги за нищо не спазваме тоа принцип. :-X
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #642 -: Април 17, 2011, 08:46:17 »

И на мене ми е болна тема. И ужасно са дразна от призивите "Да почистим България".
Не да я почистим, а да я не цапаме би требвало да са каже.
Що на такива акции за чистенье обикновено излазат ора, къде по принцип не цапат. А тия, къде си фръгат боклуците къде нги падне, си кютат дома и са подхилкват през джама. И продължават да фръгат. И така... до следващата пролет, кога будалите ше излезнат  па да почистат.  papa papa papa
Не чистенье, а глоби, безкомпромисни глоби требва да има!!! Човек не разбира от правила и забрани, докъде му не бръкнеш у джебо. Не вервам и ония, къде все ги даваме за пример да са толко съзнателни, ма като знаа, че заран ше има бецаален/плащанье/  :green: да видиш къ и боклука разделно си фръга, и ратишката - у кошчето.  ;)
Миналата седмица гледах на гарата у Линц едни дечурлия. Чекат влака и поядват. Едно еде банан, друго - закуска некаква, трето - бамбоне. Е, къ па едно си не изфръли обелката на земята???  ???
Сичките най-чинно отидоа до кофата за боклук и си фрълиа обелките тама.
Оно за тва е и чисто дагоеба. А ние сме затънале до колена у смрад.  :udri:
+1
Я куто вида Ани Салич с она "милосърдна физиономиа" де ми са моли да й пуща есемес или па, че трева да изкоча утре дзаран да мета пред блока и приключам с историята.
За себе си знам - не фръгам по улиците, през балконя и през джама на колата. Горе доле тва дека съм го видела по другите дръжави гледам да го праа от моя страна. Колко, толко!
Тия изкопчени из пръстите им призиви са мижим да те лажим. Куто почнат с големите глоби тогива и народа ше са научи. У Европата просто ги перат през джеба яко и никой си не помисля току така да прай боклук или да пуши у фоаето на неко сграда.
« Последно редактиранье: Април 17, 2011, 08:51:26 от Мариуца »
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #643 -: Април 17, 2011, 08:47:10 »
Напълно съм съгласна с последните мнения :punk: и за протокола - доколкото ми позволяват силите се придържам към незамърсяване и "производство" на колкото е възможно по- малко буклуци... и не на последно място опитвам се да рециклирам и използвам вещите максимално дълго дори ако се налага да им променя първоначалното предназначение ;)

А сега по темата - загледах се по бтв във "последният самурай" и ше му утдам целото си внимание що тоо филм не мое да се гледа с едно око
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

onufri

• Гостенин
« Reply #644 -: Април 17, 2011, 09:57:30 »
наскоро имаше у пощата неква брошура за боклуците. пишеше, че преди 150 години едно домакинство е имало средно по 150 предмета вкъщи а сеги има по 20000. я не съм за тава да са връщаме у средновековието ели у каменната ера, ма се пак не а лошо малко да са замисламе.

иначе нема как да са не съгласа с вашите мнениа. миналата година един приятел ме вози у софиа и пред назе некъв си фръли през джама фас ели нещо таково. моя приятел му свирна с клаксона а тоа са оглежда и са чуди кво става. те на такиви ми иде директно да им забия по един тукат в мундзата.
Активен

Страницата е създадена за 0.406 секунди с 22 запитвания.