Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100232 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #720 -: Май 25, 2011, 11:28:14 »
па кажи да чуаме кво а тава етническа толерантност ниа простите.... ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #721 -: Май 25, 2011, 11:31:34 »
Оно нетребва и да има!!!!!!!! Тва Етническа Тулерантнус и Мирен преход гу има само у тука.Едосах са.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #722 -: Май 25, 2011, 11:50:27 »
па кажи да чуаме кво а тава етническа толерантност ниа простите.... ;)

у конкретния случай: да уважаваш религията на другите, които не изповядват твоята

по-елементарно от тва немоа да бъде.

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
« Reply #723 -: Май 25, 2011, 11:56:48 »
я се си мисла ,че тава а религиозна а не етническа толерантност.....къкто и да е-верен е основниа принцип-не прави на другите тава,дето на тебе не сакаш да ти праат....а сеги ти монче младо ми кажи-е ли уважение смущаваньето на спокойствието на цел квартал и нарушаваньето на правилника за движение по пътищата толерантост ели не ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #724 -: Май 26, 2011, 12:01:05 »
Кой питаш Чворе? Вида ,че намигаш , ма номоа вдена нещо ква връска праиш.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Чвора

• Пустиняк
« Reply #725 -: Май 26, 2011, 12:05:01 »
Приказваме си кротко с Брутале-нящо реши ,че сме нетолерантни и сме за Хелзинкскиа комитет та го подпитвам кво ша каа ???Въпреки, че ти-Бай Владо- си прав-я сеги са замислам-дали у тоа Форум са а начел на коментарете ели по принцип у БГ Интернетя а чел..ма он не дава обеснение ми направо фръли мислата си -у което нема нищо лошо межде впрочем. :D
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #726 -: Май 26, 2011, 12:12:05 »
не разбрах само кво общо имат с религията и случилото се спокойствието на даден квартал и войната по пътищата?

щото ако ще си прехвърляме топката насам-натам с други проблеми, по-добре да спреме дискусията по тоя въпрос.

и друго - отвори днес.бг примерно, разгледай коментарите на последните новини за атака и техните деяния и пак ще те питам с кво впечатление оставаш -дали сме толерантни или всеки е против различните/в случая турците/. да, ама сигурно едно 50% от тия, дето са анти секо лето си харчат паричките на турското черноморие и не им пречи, че са заобиколени от турци, или че от джамията се чуват милитви и се виждат молещи се на килимчета и т.н.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #727 -: Май 26, 2011, 12:22:34 »
общото а баце ,че явно не си чел нещата по равно.Да- Атака са тумбаци и пустиняци.Но т.н. молещи эсе са надувале месеци наред уредба с мяученье на муезина пюс разпъванье на килимчета на тротоаро,а джамията вътре а била празна.НЕ приказваме за религии и етноси.Приказваме за децибели нарушаващи спокойствието и ора нарушаващи възможността за придвижванье на други ора.Та въпросните индивиде требва да бъдат съответно щрафосани зарди тиа си деяниа,а не зарди тва че съ молът на некого си......а и че се сетих-у турциа турските граждани моо праат точно кво са предписали законете нги-и никой не моо да нги каже нищо.У БГ-верно, че а Териториална Джамахириа,ма се пак има некви законе и е редно пребиваващите на териториата -дори помазаните от Хелдинкскиа комитет Моамедови следовници да спазват съответните законе.....А пропо-четеньето на коментарете у Днес .бг неа здравословно-действа на мозъка като пушеньето на потентността....
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #728 -: Май 26, 2011, 12:36:42 »
Съгласен съм. Има закони - нужно да се спазват от всички, без значение разните различия във вероизповедание, националности и т.н.

Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #729 -: Май 26, 2011, 12:38:33 »
е разбраа ме се ;) ;D пред закона сички са равни-за тава се приказва и за правова държава....отедлен а въпроса ниа у кво живеаме.... :-\
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #730 -: Май 26, 2011, 08:23:47 »
провлема е че некои са по-равни от другите ... немаме правова дръжава у момента за съжеление ..
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #731 -: Май 26, 2011, 08:59:31 »
оп да са искажа и я пак...неусещате ли че резняците по целиа свет набараа слабото место на ристиените , ристиенина е такъв само коги го потпетът на млатене ,иначе гъзъ си дава на кой от каде са зврънеи.... исляма почна да са умилква кут мачък , гледаме ги секи ден ка ни натрапват милосърдието си па колко са биле толерантни па кви са работливи и верващи само и единственно у не насилието...дръжки , таа гад ше са извъне кут мачката дека до вчера ти саа врътела у краката и кут и писне да и са радваш и коги са най не надаш щи одере ръцете па мое ти извади и очите ... я на тава последното се викам ,да не дава Господ ма немаа са размине и немам тръпение да скоча у огъня....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #732 -: Май 26, 2011, 09:31:15 »
тцтцтцтц - верваи , има по силни и по траини методи - със по гулем резултат от твойото скачанье в огина

мислете си сеги Сопола кви ще земе да ги пелтечи , азе бех гарант на етническиа мир, те нема ма - и але кви стават , сичкото тава къде са случва е неправилно , нередно и апсолютно погрешно - увивале по микрофонье - идва органа и съставя акт със глопа 10 000 лв, нека плащат на секи акт да видим колко мое ги одереме по десет ияди , повторнос и тн законови сретства , а сеги Сопола ще стане герой

и както Чвора прозря сноще - целата идеа за национализма като водеща идея за въсхот е вече компрометирана и сека една националистическа идея ще се въсприема негативно - ората замислите тиа многоходови комбинации очевидно знаат кво прават ... натискат точните бутонье и се слечва точно тава къде сакат уж по естествен път - а фсъшност сичко е режисирано ...  blax

по тоа начин идеата за бг възражданье отиде у макя си в макя си - и падааме пот ново тевно ропство на липса на носеща вълна ...

режисьорете на теа събитеа правилно са сметнале куги да разиграат тоа театар , преди изборете и слет преброяването що сеги стана ясно че ристиенското население неа сила -и ясно е сичко - Бг ще биде тласната у етнически конфликт що сеги некви сили са готват да отврънът - доно нема нищо верно в теа мои съждениа ...
« Последно редактиранье: Май 26, 2011, 09:40:54 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #733 -: Май 26, 2011, 11:44:17 »
а сеги Сопола ще стане герой

ша стане герой, ма кат лайно в порой  :green: >:D
другите ти съждения звучат правдоподобно, надявам са да са не окажат верни
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #734 -: Май 26, 2011, 11:58:32 »
от тава къде се случва - ф момента блъгърските муслиманье ги убеждават че Болен ЛидерофФ е против техната вера и да са дигат на джихат , а всъшнос населението е само протиф маученето по киловатови говорителе - па има потмяна на све

доно не съм праф за сички теа съждениа

Сопола излаза герой , що ще са искара че страда зарат верата и го преследват зарат верата му и го преследват зарат тава че а защитава ониа битите молещи се а не че я украднал мильоне и му дава основание да поведе джихат за защита

прекалено даже идялно е съшито - празни места нема

и ниа сичките сме губещи ... отново ...
« Последно редактиранье: Май 26, 2011, 12:06:45 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.137 секунди с 23 запитвания.