Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100229 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #810 -: Юни 23, 2011, 11:32:01 »
"Ей, бъдете европеици си спрете да серете у общата маза. "  я би добавил и по принцип у мазите ..
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #811 -: Юни 23, 2011, 11:33:21 »
я се упика от смех за вазе незнам......... :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:беа си наши СЗ ора..........браво.......
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #812 -: Юни 23, 2011, 11:34:25 »
Нататика са само неща от форума, и за кватратните говна и т. н.

бледа работа - преди форома да набере сила кои са сящаше за СЗ куто извор на секво искуство - а ? - ели ги беше срамота да си кажает от каде са - ма сеги са натискат сички да са от СЗ - щото е модерно
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Стрина Митра

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 312
  • Да, были люди в наше время, не то что...
« Reply #813 -: Юни 23, 2011, 11:37:54 »
Самоточе, ич не бледа. треба да сме му благодарни Славчо , че разпространява таа култура.
Мен ми ареса , Браво!! Па нема значение от де са крали лафове :nazdrave:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #814 -: Юни 23, 2011, 11:38:17 »

бледа работа - преди форома да набере сила кои са сящаше за СЗ куто извор на секво искуство - а ? - ели ги беше срамота да си кажает от каде са - ма сеги са натискат сички да са от СЗ - щото е модерно

за изкуството си праф ;)ма тия тримцата никоги не са крили че,са от там...... ;)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #815 -: Юни 23, 2011, 11:39:38 »
никой нее крал нищо......па ша кажа!тия не са от Ямбол.......у СЗ са отраснали и тва си го знаат....
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #816 -: Юни 23, 2011, 11:39:50 »
Всека реклама на СЗ е полезна! Покрай хумора ни, хората ще се заинтересуват и за проблемите ни!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #817 -: Юни 23, 2011, 11:41:52 »

Е баш това имах предвид в предния си пост.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #818 -: Юни 23, 2011, 11:43:19 »
никой нее крал нищо......па ша кажа!тия не са от Ямбол.......у СЗ са отраснали и тва си го знаат....
ми така си а...да не са расли у бидонье на терасата у Каспичан... :green:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #819 -: Юни 23, 2011, 11:59:43 »
бе да им сера у устата на сички крадци - толко ли немат очи да речът, таа идея сме ги почерпиле от тама и тама, не съм съгласен да защитавате слави педераса и неговите прислужници, ма я съм свикнал и си знам къде е оригиналът

да си ебът майкята сички крадливи боклуци
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #820 -: Юни 24, 2011, 12:00:39 »
бе принципно а ясно-ората са си наши-от СЗ.На назе доста работи ни се струват бледи,щото си ги знааме от деца,ма имаше и добри попадения.Примерно мене ми ареса перефразата на лафа,,роднина -милиционер"-тумбак-фуражка-тумбак-фуражка :smeeeh:Иначе Славчо напиня на СЗ тема щото а вече изчерпан и е ясно- секо нещо инетресно и ново за ньего а повод за диганье рейтинг.Апа у таа ситуациа и Славчо жабнал париците и СЗ идеата-рекламирана.Не че ямболии примерно ели варненци ша разбарт що се смееме ели па ше нги ареса.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #821 -: Юни 24, 2011, 12:05:31 »
я па ша попитам - не е ли алманахът първоизточник на идеята за превод на лафовете от филмите - лично моя идея, непубликувана на друго место...

те за такива детайли ме е яд и нема да спре да ме е яд, нека си прават кво сакат, работил съм и у телевизия, немам намерение повече да се занимавам с таково, обаче си е пладнешка кражба да препишеш от алманаха, тава ми е най-свидното чедо дотука, а тиа акули ръфат и късат живо месо, боклуци мръсни
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #822 -: Юни 24, 2011, 12:08:00 »
начи ти си прав като творец и е ясно че Слави те ограбва.Ма он си е тумбак -лошото а че по тоа начин на чуж гръб праи пари и слава..ма еби го у дупе...не едосвай се.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #823 -: Юни 24, 2011, 12:09:05 »
щи има и алманах 2-презарежданье  и Алманах 3 -

а за тиа след куто исчезнат нико нема а са сеща - слет втория ден
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #824 -: Юни 24, 2011, 12:10:43 »
СЛАВИ Е БОКЛУК!

и не щото я не изкарвам пари от идеята си за СЗ, а той изкарва, не

а щото користи све и нема нищо свето за него
Активен

Страницата е създадена за 0.228 секунди с 23 запитвания.