Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100132 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #45 -: Март 05, 2009, 04:33:20 »
Аааа, ти за "Москва" и "Дунав" приказваш? Я не те разбрах, що за назе (у Лом) това не са "хотелчета", ами са си големи хотели, като Шератон и Ню Отани у София. Като кааш "хотелче" и я си представам неко къщурка с 2 стаи и по два кревата у сека...

Абе съга е мрътвило, яла летоска и че измислиме некоа веселба, нема а съжаляваш за бензина, къде си изгорил. Че спретнеме един пикник покрай Дунава със наденица на клечка и ломска бира на корем....
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #46 -: Март 05, 2009, 05:02:41 »
абе но срам не срам ама ако има тука некой по грамотен и оче да ми обясни как да гласувам у оня сайт за скалите че он е на англииски а на мене тоа езек ми не е от силните  :-[ проба и с автоматичен превод от тоа гугъл ама но се едно циганьин да ми превежда от китайски. па а срамота а не гласувам зимъска лежа там у болницата
Активен
жената Я  и приятели  

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #47 -: Март 05, 2009, 05:11:04 »
Абе я проба, ама не знам дали сам напраил нещо. Чето там, писа и изпраща таман 3 пъти, оно ми писа, къде че ми прати некъв линк на пощата, ама още нема. Аде неко къде разбира да обесни като за прости ора, де се не мъчиме и с таа работа...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #48 -: Март 05, 2009, 05:25:27 »
Абе и Я незнам къ става баш таа работа ама требе да се гласува за сите разделе там  па като ти пратат  линко да цъкаш на ньего па ча тогива че ти земат гласъ.Оно и намене ми помагаа ама мислим да беше така .Ебали го. ??? ??? ???
Активен

FreeShop

• Гостенин
« Reply #49 -: Март 05, 2009, 07:42:18 »
Аааа, ти за "Москва" и "Дунав" приказваш? Я не те разбрах, що за назе (у Лом) това не са "хотелчета", ами са си големи хотели, като Шератон и Ню Отани у София. Като кааш "хотелче" и я си представам неко къщурка с 2 стаи и по два кревата у сека...

Абе съга е мрътвило, яла летоска и че измислиме некоа веселба, нема а съжаляваш за бензина, къде си изгорил. Че спретнеме един пикник покрай Дунава със наденица на клечка и ломска бира на корем....

:) ;DЕпа я и на родина и на плиска у софия па им викам хотелчета,ако че родина е трийсеетажен.Като кажем хотел-ЧЕ-та ,със ЧЕто имам предвид че унетре обстановката е блага.

Я не пием ,оти съм много шашав,ма от наденици е теквиа скари рипам устрапачки.Бе скара и музика да има и гледай како се ради лудницу.Че поб'ркамо лом....Ше видиме кога как...къде ше съм.................................
Активен

пущинячка

• Гостенин
« Reply #50 -: Март 05, 2009, 11:44:30 »
и оче да ми обясни как да гласувам у оня сайт за скалите

Ще се пробвам да ти обясня:
1. Отиваш първо тука: http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/
Показва се тая картина:

2. Пишеш си адреса за е-мейл.
3. Още веднъж пишеш адреса за е-мейл.
4. Почваш подред на номерата да попълваш 7 номинации, като ги избираш от падащо меню. Естествено, че на 1 място слагаш скалите.
5. Останалите 6 номинации си ги слагаш, както ти падне. За сръбския Дяволски град не гласуваш за нищо на света, щото засега бие скалите по гласове.:)
6. Написваш в прозорчето отдолу едни криви шарени букви (това е защита от спам някаква).
7. Отиваш най-долу и най-отдясно и натискаш едно оранжево ръждиво на цвят бутонче "Submit".

8. Отваряш си пощата, която си посочил по-горе.
Там са ти пратили мейл от сайта за чудесата. Отваряш го. Вътре има линк, който трябва да натиснеш. И готово - твоят вот е потвърден.

9. Същото упражнение го правиш от всичките си компютри, адреси за мейл и IP-та, с които влизаш в нета. :) Може някой да каже, че не е честно така, ама нека си казва.

Ако пак не успееш да гласуваш, повикай някой шестокласник от улицата, той ще те светне:)

Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #51 -: Март 06, 2009, 12:44:07 »
сестро след гласуваньето те това ми се явиPlease fill in or correct the follwing field(s):

We do not know your E-mail, you are not yet a member. In order to register, please fill in the form below:
а на имейла немам нищо кво да праим?

п.п. срам не срам че зеем да го заебем накраа
Активен
жената Я  и приятели  

Пръвака

• Тумбак
« Reply #52 -: Март 06, 2009, 12:54:23 »
еба гуу ти ма връна у пръви клас да ги еба ютре ако се не спраим дигам ръце  :( :( :(

п.п. зеа да се нервирам  >:( >:( >:( >:( >:( 
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #53 -: Март 06, 2009, 12:56:49 »
като се прибера у Резрвата - понделник ели среда ще ти помогна стъпка постапка- що сЪга сам манко по Софеа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #54 -: Март 06, 2009, 12:57:59 »
Цитат
Ако пак не успееш да гласуваш, повикай някой шестокласник от улицата, той ще те светне
Утрепа рибата с тоа шестокласник
Ей Пръвак мани са не излагаи оно детето може и да е помалечко . ;D ;D ;D
« Последно редактиранье: Март 06, 2009, 01:02:32 от ПЕРГИШИН »
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #55 -: Март 06, 2009, 12:59:24 »
абе пиши  бе я поне на български мом да четем

п.п. дали тиа нарочно не са го напраилетака да ни преебът ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Пръвака

• Тумбак
« Reply #56 -: Март 06, 2009, 01:03:10 »
ей не се ебавайте тука нема шестокласници има само бабички и старци на мракье

п.п. сериозно немом да се опраим с тва гласуванье

Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #57 -: Март 06, 2009, 01:05:59 »
нали ти реко куто се прибера у резервата че ти дрънна по служебнеа жисием да ти каам - що вида чее ти а кеф
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пръвака

• Тумбак
« Reply #58 -: Март 06, 2009, 01:10:19 »
мани патриотизмА ама се драндзим що не мом да го напраим пак че пробам  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #59 -: Март 06, 2009, 01:18:18 »
само един гол патриотизъм и родолюбие ни е останало -
Активен

Страницата е създадена за 0.177 секунди с 22 запитвания.