Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100112 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #975 -: Октомври 11, 2011, 11:28:39 »
е пустиняци са си та нема 2 мнения......... :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #976 -: Октомври 11, 2011, 11:29:17 »
онлиии ооо мани гу тоа знае английскиии хахахахах  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #977 -: Октомври 11, 2011, 11:30:12 »
освен горното каде пропуштиа видин имам и друга забелешка - тава каде таа мома вика 'северозападнала', оно убаво си знааме оти тука не а цвеке положеньето, ма требва ли така да си обиждаш края каде си излезнал деба
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #978 -: Октомври 11, 2011, 11:31:25 »
Добро като изпълнение! :smeeeh: :smeeeh: :krkanje:
Обаче не видех да упоменават накрайо у надписите северозапад .орг.Аде дано другите вечери го напраат....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Маруца

• Гостенин
« Reply #979 -: Октомври 11, 2011, 11:32:03 »
абцеютна бузъ ...нищо интересно не можаа ни да кажат, ни да изиграат...ми и сами не можаха да са разберат кой кво сака да каже баш...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #980 -: Октомври 11, 2011, 11:33:08 »
абцеютна бузъ ...нищо интересно не можаа ни да кажат, ни да изиграат...ми и сами не можаха да са разберат кой кво сака да каже баш...

що ние мигар можем............ :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:...та са си едно къде едно с назе......... ;) ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #981 -: Октомври 11, 2011, 11:33:22 »
+ 10 -бузъ прокиснала

и за форума на СЗ нито една добра дума - е що така сеги  :udri: :udri: :udri:
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #982 -: Октомври 11, 2011, 11:35:00 »
+ 10 -бузъ прокиснала

е за кво да ви споменават форума,немое разбера????!!!!..............кво па толко зимаа от тука.........абе и ви е си нещете по неко път............ >:( >:( >:(.........ората си го изиграа баш кат врачане............кво дирите под воло теле незнам сал............
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #983 -: Октомври 11, 2011, 11:35:55 »
имаше узети неща ф началато
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #984 -: Октомври 11, 2011, 11:36:25 »
тоа слави само ги прекъсва на сека сричка, те си губат мисълта, прикаат един през друг, неква врява се дига, едвам можах да чуа кой кво са уяда да разкаже, па за ора де ич не разбират диалекта съм сигурна че ептен нищо не са разбрале от тава надвикванье...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #985 -: Октомври 11, 2011, 11:37:06 »
имаше узети неща ф началато

де преживеи го.............. ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #986 -: Октомври 11, 2011, 11:38:26 »
Весело го направиа, а Краси като са обръка и уместо  ПРЪЧ ГИЗДАВ, рече ГРЪЧ ПИЗДАВ! Абе нали праат пропаганда на СЗ и дават неква гласност, че се още го има тоа край! И казаа една голема истина - че само тоа дух е запазил живота!  Ама и я не видех некъв упоменателен надпис, може да нема ползвани материале от назе.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #987 -: Октомври 11, 2011, 11:39:37 »
+ 10 -бузъ прокиснала

Що ??? Рекламна стратегия ша да е, у петък вечер моо и да мъцнат..... Ма за унучката споменаа :smeeeh:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #988 -: Октомври 11, 2011, 11:40:26 »
Само Краси беше истински пустиняк, като винаги. Еваларка на Краси Радков. Генин, кво ми фалиш врачанете, се едно те са мерката за сичко северозападно, като знам ка мина примоциата на алманаха у Враца, ми са реве. Да ги еба у врачанете, добре че е тука Ренгеня да ги не пцувам сички, а сал музовирете и прогореляците. Да им сера у устенцата ископани на сички многознайковци врачански, де ми развалиа вчепатлението от представянето тогива...

Та за шоуто преди малко - Краси беше пич. Ползваа много от наще термини - ние сме ора естете най-малкото... и мнооооого други, около 4 - 5 парчета засекох, които сме споменавале само ние у интернеда, значи пак заслужавахме споменаване на източника, нищо повече, едно изписване на един адрес, немаше да ги заболи гъзъ. И им го написах у мейл.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #989 -: Октомври 11, 2011, 11:42:14 »
връвът като да инго туриме четврътит - я имах самнениа 0 тцтцтцтцтцт - от босфор теве толко
Активен

Страницата е създадена за 0.253 секунди с 23 запитвания.