Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100182 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малък Шемет

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #990 -: Октомври 11, 2011, 11:42:58 »
и за тава ,че са се сабрале само ора естете ( тава многу ми ареса )  сакам да гу напишем кату подпис ,ама майче некоуй имаше такаф  ??? :(
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #991 -: Октомври 11, 2011, 11:44:37 »
Капитански добрее да прочетеш кво пиша..........казах че го изиграа кат врачане.......и мен маа яд че,нема нищо от монтанско ...ма кво...........

п.п. и самио ти каза че ша ползват снимки и ша споменат саита.....!!!я таа вечер ни снимки видо ни гявол.........де да се види ду петък кво ша стане па тогава музовираите............
« Последно редактиранье: Октомври 11, 2011, 11:47:18 от Генин-Стубел »
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #992 -: Октомври 11, 2011, 11:46:19 »
и за тава ,че са се сабрале само ора естете ( тава многу ми ареса )  сакам да гу напишем кату подпис ,ама майче некоуй имаше такаф  ??? :(
На Уйна и е такъв подписа!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #993 -: Октомври 11, 2011, 11:47:38 »
пишеш, че са го изиграле баш по врачански, а не беше бъш така, имаше и много други изрази като "дживгар кюца барабинци на дирек", който е вълчедръмски и е взет баш от наща сбирка, други ора такава сбирка не са правиле, само са копирале наща, и те така те
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #994 -: Октомври 11, 2011, 11:48:40 »
лично длибоко уважаваната форумна учасничкаи може би един от пръвите форумни членове вообще , Уйна, въведе тиа култови думи.По между другото лафа за приликата между органите на сфинята и чвека го пущих я....нема значение де, сал отбелезвам...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #995 -: Октомври 11, 2011, 11:51:03 »
лично длибоко уважаваната форумна учасничкаи може би един от пръвите форумни членове вообще , Уйна, въведе тиа култови думи.По между другото лафа за приликата между органите на сфинята и чвека го пущих я....нема значение де, сал отбелезвам...

Самата дума естете е многуууу благаа  :)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #996 -: Октомври 11, 2011, 11:51:57 »
рекламните материали и историите с истински край ги обявяват на края на сериала ;)...а он е от 4-ри серии.........не итайте кат бръзио влак.......сал че нема да е поименно сигорно ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #997 -: Октомври 11, 2011, 11:52:05 »
Я видеото с пръча да не е и то от наще? Там нещо го не сванах!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #998 -: Октомври 12, 2011, 12:06:48 »
Не ми хареса - ма ич-не ма разбирайте грешну   ???Ма нема - нема - гу момента- нема нищу-некак си да гу еба - да мине те така- Многу развуднену- Нема акцент- нема- тава къде гу има при назе- искренуст- така мислим я - Виа сте у правуту си да мислите другу-Липсваше Севрозапада у таа целата рабута- немаше кръф ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #999 -: Октомври 12, 2011, 12:09:41 »
+100  blax
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #1000 -: Октомври 12, 2011, 12:11:23 »
най-добре ше е само Краси Радков да си играе скечовете и да си прай диалозите сам, така тримцата нищо не прават и са губи моментъ, та ча и на зрителЪ да му писне от тоа северозапад ако досеги нищо не е чувал за него...
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #1001 -: Октомври 12, 2011, 12:19:29 »
Ако тиквоглавия им са не мешаше непрекъснато , щеше да са получи по-добре! Краси си е баш от наште, той си е истински пустиняк и може с гордост да го сложим у темата: Извесни резерваторе!
Активен

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
« Reply #1002 -: Октомври 12, 2011, 12:23:03 »
И мене ми не ареса - тримата навалили глАви надоле и се мъчат да четат историята, наместо да а изиграат.
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #1003 -: Октомври 12, 2011, 12:23:31 »
Кептън, що ги не "подсетиш" с още един мейл утре да споменът поне с един надпис накрая, че има из нета едни пустиняци къде също са борат от известно време да съхраняват и развиват северозападната култура. Сайта и форома не могат да са конкуренция на Дългия, най-малкото щото стигат до различна аудитория, и в случая мисля че е по-добре да са търси съдействие та да стигне идеята до повече ора.
Не видя смисъл да са дърпаме като ущипани моми заради няколко лафа, дето повечето местни са израстнали с тях. Ми то лафове от тука краднати има на доста места из нета - и добре че са те, че иначе нямаше да ви открия....

относно Краси и компаниа - на мене ми харесаха, ма сигурно е щото ги не гледах с окото на потомствен пустиняк къде ще сбъркат та да ги засера. Сигурно доста хора които като мене не са от Резервата са се забавлявали тази вечер на компанията която ръсеше неразбираеми но очевидно много смешни думички и си са кефеха на какафонията която направиха
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1004 -: Октомври 12, 2011, 12:30:41 »
Знаете ли кво им липсва на тиа ора- вени и кръфф- северозападна - у техните вени тече другу-/ората работат и изкарват пари и тава е/- у мойте а и ваще вени не тече парица а северозападна кръфчица-ниа ут тава къде секи ден - тука - пишеме не влагаме печалба а сал е тоа спомен - сал негу- Днеска па гу снима - мама гу е служила там преди 6 годин-мама вече е нема - ма Тоа Пинокио ли беше- Буратино ли- ме чека секи ден на тоа прузорец- Ма мене ма нема - Ма ме чека- Ехххх-аку секуй ....поне пу малку са сети....

Владо - ли пита за манара с ламарина - те ;)

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.24 секунди с 24 запитвания.