Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100427 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1140 -: Октомври 15, 2011, 02:25:28 »
Бравас за слимката, Гого, сеги имам молба да минеш през правилата и през темата за представянето, така се праи при назе по традиция.

??? ??? ???
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1141 -: Октомври 15, 2011, 02:42:39 »
Днеска госкето беше по-добро, ареса ми тиа ка праат Йордановден у средъта на рекъта.

те една снимка от тоа Йордановден

П.П нещо не стана със снимката, ама карай.

Кво са чудиш? Човекът коментира, значи иска да участва, значи требва да се представи.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #1142 -: Октомври 15, 2011, 02:44:06 »
па и азе са зачуди пръвия път за кой говориш , но нали съм итър и най-вече юбопитен  и връна мааалко назади и видо  ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #1143 -: Октомври 17, 2011, 09:49:28 »
Кво са чудиш? Човекът коментира, значи иска да участва, значи требва да се представи.

Така си а, ама язе останах с фпечатление, че Рунтавелка ели  Гогата са пущили снимката и се зачудих що искаш да са представат...  ??? :-[ :-[ Сигур, що не си бех турила очилите...  :smeeeh:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1144 -: Октомври 19, 2011, 01:02:28 »
Еш ка сме пропущиле тоа бисер,нашенски...! ;)
http://www.btv.bg/shows/neka-govoriat/videos/video/1657579746-Jena_na_boynoto_pole.html
П.П. Я лично го не гледам тоа тиквеник,жената ми каза за таа невеста,ама на Стакевци ич ми не беше до талавизоре...! ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1145 -: Октомври 19, 2011, 01:36:09 »
да кажем не ниа немаме работа у Афганистан

от там нататика сичко е глупочъ

Оденето ф Афганистан койо блъгърско защитава ели стааме съучасници у извръшваньето на военни престъплениа  ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1146 -: Октомври 19, 2011, 01:48:40 »
Тука се ми се ще, че не става въпрос за оденьето у Афганистан, а за едно мъшко момиче от Була Слатина - браво заде се е реализирала у една общо зето мъжка професиа, иначе - кво - момиче, като момиче - просто си връши работата за къде нги плащат за неги! Ма да не изместваме се пак фокусо, що не сме политици и ни не прелича  :green: Афганистан си е Афганистан, момиче у армията а друго нещо!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #1147 -: Октомври 19, 2011, 02:07:17 »
да кажем не ниа немаме работа у Афганистан

от там нататика сичко е глупочъ

Оденето ф Афганистан койо блъгърско защитава ели стааме съучасници у извръшваньето на военни престъплениа  ??? ??? ???
Де мирвай си на дирника,тука не стаа въпрос дали и койо  блъгарско защитаваме,а че наша мома а успела да оцелее в крайно враждебна среда-за което получава мойте лични адмираций!!!
П.П. ...и то при полужение че военните са ми крайно непоносими...! ;) ;D
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1148 -: Октомври 19, 2011, 02:11:59 »
момата е утишла тама за пари - не за слава

по същата причина едни други моми стоят по магистралата

резултата е един и съш - само средствата и начините са различни
я па не вида що са палиш па толко -  ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1149 -: Октомври 19, 2011, 02:18:03 »
е да де, ама единя начин е крайно недостоен ...
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #1150 -: Октомври 19, 2011, 02:26:35 »
е да де, ама единя начин е крайно недостоен ...
Я тоя път само че кажем - а достойно ли а да одиш по света секи път, коги ти свирне Големия брат? И при тава без пари. Абе, съгласен съм с Станчо.
Иначе за момата - бравус, че а оцелела. Тава ньги е работата и ньгя сфръшила добре. Ма вместо народа да са замисли чий го драпаме у Афганистан, ни показват те тикива момета. Деебем и талавизия, и Росен Петров, и све papa.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1151 -: Октомври 19, 2011, 02:36:16 »
Прав си Владимире - всъшност зависи кои е недостоиния начин за тебе  ;D   азе познавам ора одиле и у Афганистан, и у Джибути северна африка - и в двата случая беше за пари.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #1152 -: Октомври 19, 2011, 02:47:20 »
...вижте сега,като написах че а оцелела в "крайно враждебна среда" имах предвид колегите и с шапките-просто малко жени оцеляват в мъжки професий..! ;) Тва пръво,второ-не съм учуден че таа мома командува неква свързочна рота-факт а,че жените са могу по-добри администраторе от назе...! ;) Трето-знайно а че а там за пари...т.е.нищу ново! ;) Четвръто-я иам "само" 10 годин в звено къде са занимава основно с масови безредици(неаме нищо опще с военните!!!) обаче сметам че дамите не стаат за крив чеп у наща рабута...!В последните 3 годин назначиа неколко такива бройки-еми освен да висът по кръстовища и да регулират движение и да пишат актове-за нищо друго не стават...!
...я неам представа за рабутата на военните,ма знам че жени къде са на подобни позиций,заслужават уважение!!!
П.П. По една случайност са запознах с единствената жена-командос в Централна и Източна Европа-на едно съвместно учение на сходни полицейски сили...! ;)
Симпатична,дребна,руса сръбкиня,къде вади Очи с малко пръсче дока си мигнал...! ;) ;D
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #1153 -: Октомври 19, 2011, 02:50:25 »
епа ква да я, ако не сръбкиня
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1154 -: Октомври 19, 2011, 03:31:06 »
ндааа - поднасям извинениа на Лъчо - останах с фпечатление че фаворизира оденьето ф афганистан - и съучастието в геноцида над мирните гражданье от страна на Гулемиа Брать - а не линостните постижениа на характера на женицата - да всъшнос да са докаже в такава професиа е достоино личностно постижение но тава не променя факта че служи на Тевната стран на силата
Активен

Страницата е създадена за 0.356 секунди с 23 запитвания.