Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100288 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1200 -: Ноември 10, 2011, 10:11:07 »
Повечето от тиа неща са знаеха, ама тука са ги събрале на едно место. Даже имаше недоволни партийци във връзка с постановление 35 и указ 56, по които са стимулираше часната практика в производствата - нещо като развиване на  частен бизнес, тип семеен!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1201 -: Ноември 10, 2011, 10:13:29 »
я па го не гледа...кво да глеам..се ш ни излъжат....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1202 -: Ноември 10, 2011, 10:17:12 »
я па го не гледа...кво да глеам..се ш ни излъжат....
Напротив Док, разкриха доста истини, дето я ги знам от други места ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1203 -: Ноември 10, 2011, 10:30:02 »
Изпадяче,знам бако че са пущили тук таме е понещо ,ма най -опасна е не лъжата-щото дебелашката явна лъжа чвек и се не връзва-най-опасно е скриването на истината-вервам разбираш ме кво сакам да кажем.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1204 -: Ноември 10, 2011, 10:30:48 »
Абе казаха, че правешкия хитрец е правил секви акробатики само с една егоистична цел - оставането му на власт!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1205 -: Ноември 10, 2011, 10:35:01 »
Абе казаха, че правешкия хитрец е правил секви акробатики само с една егоистична цел - оставането му на власт!

до тоа извод стигнах и я, бако Валерчо  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
« Reply #1206 -: Ноември 10, 2011, 10:40:47 »
Бай Тодар у последните годин си е бил могу модерен..........тия поди него  ги е плашил модернизма му..........(имена нема казвам ама они се знааат пръв е лукановио).........и за тва свалия човеко...........и те така........
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1207 -: Ноември 10, 2011, 10:48:56 »
ооооо тиа си беа Комунисто-капиталисте та се беа отрътиле-нали същите и досеги ни онождат....
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1208 -: Ноември 10, 2011, 10:50:06 »
ооооо тиа си беа Комунисто-капиталисте та се беа отрътиле-нали същите и досеги ни онождат....

е дечурлията ни онождат не они ;)дрътите измреа.........

ма на мен друга ми беше мисъла ма карай........
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1209 -: Ноември 10, 2011, 10:52:48 »
"имаше, имаше разни подробности, интересни...ма останах с впечатлението, че сакаха да покажат Т.Ж. в поооо- друга светлина, че видите ли той не е бил ча па такъв голем куманис за къвто го мислат сички...  "

Нещо такова усетих и азе, ма ние си го знааме ТЖ, и кои кво ще да пише и прикаа нема мн файда. Красножопите умират, лека полека измират.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1210 -: Ноември 10, 2011, 10:54:35 »
"имаше, имаше разни подробности, интересни...ма останах с впечатлението, че сакаха да покажат Т.Ж. в поооо- друга светлина, че видите ли той не е бил ча па такъв голем куманис за къвто го мислат сички...  "

Нещо такова усетих и азе, ма ние си го знааме ТЖ, и кои кво ще да пише и прикаа нема мн файда. Красножопите умират, лека полека измират.

и я мисла че правилно си разбрал.......у последните годин он е бил фигурант......други дръпаа конците.......

мое ти ги нареда и кат имена.......... ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1211 -: Ноември 10, 2011, 11:17:37 »
от едно котило са баце и едн уй ги е правил....
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1212 -: Ноември 10, 2011, 11:20:47 »
от едно котило са баце и едн уй ги е правил....

е праф си мале,ма па мие некък си гадно къ се отнесоа с човечецо Бай Тодар и го обвинии у сички греове..........а за половината и он нее знаял.......или по точно казано измиа си ръцете с ньего  и даже за пешкир го ползвааа........
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1213 -: Ноември 10, 2011, 11:21:58 »
виж-тука си прав.Ма нали знааш-,,казьол опущения"-въпреки ,че тиа къде си измиа ръцете с ньего не можеа за много работи да му стъпът на мининкио пръс......
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1214 -: Ноември 10, 2011, 11:24:47 »
виж-тука си прав.Ма нали знааш-,,казьол опущения"-въпреки ,че тиа къде си измиа ръцете с ньего не можеа за много работи да му стъпът на мининкио пръс......

....е да измреа бръже или ги утрепааа.......... :)сал едно ми е чудно .....ка сино на един от тия куманчи у мумента е ръководен орган на куманчете.........или ората са облъчени....или ненам.....
Активен

Страницата е създадена за 0.306 секунди с 22 запитвания.