Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100135 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1260 -: Ноември 11, 2011, 07:54:43 »
От ора осъзнали се тоо филм можеше да се гледа. И е абсолютно забранен за партийци, другари, политолози, завършили аонсу и всакая осталная сволач. Защото те всички мутанти после викат е, видите ли кво е правил тиджей, ние сме го уважавале затова, че тоа човек е бил патриотин, мислил е за дръжавата и е бил все пак хитър... Даже тава преклонение го имаше дори у очите на преводача му от немски език.

Един път промият ли ти мозъка, и у химическо чистене не моо ти го възстановат.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1261 -: Ноември 11, 2011, 09:42:01 »
Дека викаше един познат, зам.командир на втората подводница, след като са пенсионира: - Нащо поколение не требва да са занимава с политика, оти петолъчките са ни у главите! Колко и трезво да мислим, винаги си ма влияние това на което са ни училе!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1262 -: Ноември 11, 2011, 09:46:07 »
я не съм съгласен с тава

има и морални и философски категории по силни от партии - добро и зло , правилно и неправилно, верванье и неверване, добро за народеца и лошево , силно и модерно производство и индустриа - кой ще с ако ще да - патриот да е и родолюбец - красножопите фурашкаджии ако са далеко от тава - техното место е ф гъзъ на исторета
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1263 -: Ноември 11, 2011, 09:48:36 »
Станиславе ,извинявай мале ,ма я така и не разбра ти на коя партия или коалиция си симпатизант........????би ли споделил...........???
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1264 -: Ноември 11, 2011, 10:01:10 »
Нека азе да ти отговора Валерко - на Кулската партия ОФ - останале фашисте, гледаме от кула и праим анализе дека не струват една торба лайна ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1265 -: Ноември 11, 2011, 10:04:20 »
анализа за индустриата и производството си е добЪр.Отгоре на сичкото би питал-а що требва да си симпатизант на неква партиа? ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1266 -: Ноември 11, 2011, 10:06:25 »
Защото, така е устроен тоо свет, колкото и да ти наерексва. И азе ми нее кеф, ма сме туке у говната, мрдаме и са омазваме още повече.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1267 -: Ноември 11, 2011, 10:07:38 »
анализа за индустриата и производството си е добЪр.Отгоре на сичкото би питал-а що требва да си симпатизант на неква партиа? ;D

що ти не си ли на некоя мале........????
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1268 -: Ноември 11, 2011, 10:09:42 »
язе Валерко съм сврх консервативен технократ - а тиза на коя партеа си симпатизантин и гледаи таа партеа да неа на Боки
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1269 -: Ноември 11, 2011, 10:14:21 »
Станиславчо,я ми е през уя за партиите....и бегам от них......у момента сам симпатизан на НПО-СЗ.......останалото го глеадам през лупа......технократи ,консерванти ,цветя и рози.......майната им......
.........ора без партии и с отявлени идеи,ора де работат  ми допадат  анализи или критика ша кажа сле д минимум година...ако сакаш ме следи......... ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1270 -: Ноември 11, 2011, 10:16:13 »
истината Валерко я каза Капетана но нико я не прочете (манко библеиско звучи некво) тава неа нашата игра , щото нема изборе вав избора на по мининкото зло - що па си е зло , а ако нема избор за чии са ни изборе - да бетонираме вазможноста на поредниа клатикурец да крадне - сповни си статеата за исландиа - и тава че ниа никуги не сме имале сопствена слобода
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 10:18:20 от Самотока »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #1271 -: Ноември 11, 2011, 10:17:49 »
Азе вида Станчо че при следващите изборе Кула и повечето СЗ ша си па гласува за команчете, таа юбов баце е до гроб.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1272 -: Ноември 11, 2011, 10:19:38 »
я ти обещавам да иследвам тава явление докаде можа да питам дрти ора и млади ора къде сага са са писале команчи , що така и що онака - само ниа ли видиме че команчите са зло , само ниа ли видиме че целата партокрациа е зло, само ниа ли видиме че са еднакви
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1273 -: Ноември 11, 2011, 10:19:53 »
истината Валерко я каза Капетана но нико я не прочете (манко библеиско звучи некво) тава неа нашата игра , щото нема изборе вав избора на по мининкото зло - що па си е зло , а ако нема избор за чии са ни изборе

немам преко .......за тва сме на таа земя и я тъпчем......да видим....и да изживеем сегашното......дано сме живи и здрави след 20 годин наще деца да са истински свободни (дали демократи е правилно ненам).....ма да са сигурни че дръжавата мисли за ним ..........ебали го..........
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1274 -: Ноември 11, 2011, 10:33:08 »
http://nnm.ru/blogs/modelius1/obzor-po-novym-proizvodstvam-otkrytym-v-avguste/#cut

http://nnm.ru/blogs/modelius1/obzor-po-novym-proizvodstvam-otkrytym-v-sentyabre-2011-g/#cut

http://nnm.ru/blogs/modelius1/v-oktyabre-v-rossii-otkrylos-bolee-50-novyh-proizvodstv/#cut

като почнат за бангалор тикива новини да искачат и ще са успокоя - 50 нови на месец са добро начало
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 10:35:13 от Самотока »
Активен

Страницата е създадена за 0.229 секунди с 21 запитвания.