Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Световната преебвация - последна промена  (Прочетена 25491 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Таа тема може и да е само за вътрешно ползване, ша видим по-нататика дали ша има интерес и дали ша требва да ги места надоле у групата. Ма засеги ги пущам туке. Идеата ми е следната - има мнениа, че сичко гадно де са случва е умишлено и планирано. Сичкиа пустиняк. Така например има предположение, че ББ е спонсориран от Сорос. Сорос е от чифутите. Неговата организациа сака да унищожи Българиа ели квото вече е останало от неги. Имат си интересе. Има и едни книжки на Никола Николов, де като ги прочетох на 21 годин, дигнах температура. Та да ви питам кой до колко е склонен да верва у тиа неща и кой ка преодолева страха си от тава, че нищо добро не иде напреде...

(ако а пущена вече такава тема, свиркайте да ги маиням)
« Последно редактиранье: Януари 10, 2010, 10:28:39 от Капитана »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Световната конспирация
« Reply #1 -: Декември 23, 2009, 08:58:39 »
потвръждавам и мойто мнение е токово
азе куго гулем юбител на световните конспирации каам че ниа сме жертва на чифутете и ционистете
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #2 -: Декември 23, 2009, 09:05:08 »
......... мое и да е глупаво ма накрая ша стигнем ду тава че винаги има ора де мислат лошото и турат капане...........иначе казано черни магии ели уроки........... ::) ::) ::)
казано е сал добро нема да има .............немаго и у природата нема гу и сред ората......она гората , гори ,еде я чръф ,ма она оцелева и са разлиства....за да диша ме ;)
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #3 -: Декември 23, 2009, 09:07:44 »
Бе я имах друго фнапретвит, не магиите  ;)

Саках да реча, че според мене богатите си имат план ка да си поддръжат богатството завинаги и тук таме да разсипат неко дръжавица като наща. Не ги дела по етнически признак, а чифуте наричам сички, де си не знаат парите и кроат такиви планове. Кой сака, моа да му прата като файл неко книжка на Никола Николов.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #4 -: Декември 23, 2009, 09:11:03 »
я ша осера темата ма така ми доде..................значи къ си прикаахме заграждаме северозападо прайм си отделно(гулемо северозападно село) и са борим да не додат ония с парите да ни сасипват.............. ;D ;D ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #5 -: Декември 23, 2009, 10:22:27 »
Я съм ги чел Книжиците на Никола Николов.Има над кво да са замисли длибоко човек като ги прочете,ако и протоколете на Сионските мъдреци дето са с централно место у книгата да са доказана фалшификациа на Царската охранка.За тава,че жидовете къкто каат русняците имат пръс у сека световна гадос-мое и да а верно.Ма проблемо а ,че ниа се сме зле,независимо -па като са замислиш българете сме лишени от антисемитизъм и сметам ,че на ниво обикновени ора нема такъв.Факт-спасили са наще дедеве евреите у границите на стара България 1944г. и би требвало жидовете ако ни не обичат, барем да ни не мразат.Ма паръта не мирише и коги некой независимо от етноса усети ,че моа да цица-бръже забраа и благодарнос и све.Между другото-един от демонете на тава къде некои му викат преход-Андрей Карлович Луканов-е по майка евреин.А сеги яла ми кажете,че немало конспирациа ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #6 -: Декември 23, 2009, 11:47:25 »
Брусене,баце тоа линк де си го дал е връло интересен ;D
Я горе доле съм на твойто мнение,ма и у тоа исторически форум има тъпунгери та са се отрътиле-Курултаев ;) ;D
Само питам-що ако напишеш нещо против холокоста си подсъден,а моа да пишеш кво ти а кеф против който ти а кеф и никой си го не слага на сръце?Я знам така,че нашио мъдър български народ вика-Гузен негонен бега ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #7 -: Декември 23, 2009, 11:49:43 »
по евреиските каноне за евреин са брои секи къде има маика евреика
бащата може да неа

от генетиката са знаа че дете зимва до 68% от гените на маиката - и тава твърдение неа лишено от смисал
« Последно редактиранье: Декември 23, 2009, 11:54:14 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #8 -: Декември 24, 2009, 12:01:00 »
се си мисла че патриот и националис е различно от фашис
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #9 -: Декември 24, 2009, 12:03:21 »
мотото ти а правилно,а за тава,че са богоизбрани-тава го пише у сека основна книга на сека религиа ;) ;DА и я би добавил-кък очкваш у книга писана от евреи за евреи да пише ,че от ньи нищо не става ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #10 -: Декември 24, 2009, 12:04:27 »
Цитат
ма и у тоа исторически форум има тъпунгери та са се отрътиле-Курултаев ;) ;D ;) ;D

Говори ми за Курултаев, говори..  ;D   ;D ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
« Reply #11 -: Декември 24, 2009, 12:05:51 »
що бе Уйне виа да не сте лично познати....да си нанасате мнениа така да се каже ;) ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #12 -: Декември 24, 2009, 12:11:00 »
 ???
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #13 -: Декември 24, 2009, 12:58:50 »
Източно-Православен християнин.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #14 -: Декември 24, 2009, 01:00:31 »
сички сме источно православни ристиене , без една що е католичка
демек наще дедеве са тикива и ниа сме тикива

да са правиме на шинтуисти нема ка да стане
Активен

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.