Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Световната преебвация - последна промена  (Прочетена 25494 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasilenae

• Гостенин
Re:Световната преебвация - последна промена
« Reply #360 -: Февруари 11, 2010, 07:34:22 »
Разбрах ви мислата. Виж над тебе мнението ми.
Просто треба да са приложи тоа закон за съдене не само за отричане на Холокоста. Евреите намерили още начин да печелат пари... Но пак ша повтора - грехота е да са отрича толкова смрът и е правилно да са съди  само че за всички...
« Последно редактиранье: Февруари 11, 2010, 07:36:01 от Фърфаланчовата »
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #361 -: Февруари 11, 2010, 07:36:11 »
...не се говори много и за лагерите за японци в щатите ;)
А Кланницата не се и надявам да я видя филмирана - то да е само Дрезден - едно приятелче дето беше студент по френско разправяше за разговора си с една девойка оттам - обичайните глупости - как се казваш, откъде си - и мацката му расправя че е от Дрезден - нашия индивид умело продължава разговора "Много хубав град" ......мацката замълча, вика, погледна ма, прецени колок са ми чашите и рече - "Някога е бил" ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #362 -: Февруари 11, 2010, 07:39:41 »
Фръфи сестро почваме да се разбираме и я ша го кажа схематично-не само за мене,за светъ Холокост=евреи.Убийства в концлагери=Холокост + сички останали.Финансови компенсации за убийства в Концлагери=Холокост.Фащаш ли нюанса.....Ако сакам да съм гаден щи задам въпрос-праиш ли разлика между газова гамера и изгаряне у пещ-зловещо а, ма тука а една от големите дупки у теориата на Холокоста.Я праим разлика между двете и немам нито грам съмнение за газовите камери......ма иам извесни съмнениа за пещите....а тиа съмнениа като се явът у болниа мозък на неко нов неонацист са появяват и свинщинета за отричаньето на убииствата и т.н.А знааш когато проповедваш морал и сакаш да си еталон-требва да спазваш правилата на тоа морал....от тамка и де и обратната реакция-борбата с лицемерието ,като са стига до хипертрофичното изкривяване ,че неа имало Холокост.......
ПП:Знам ,че Аушвиц а у Полша-ма никой не споменава за поляците у Аушвиц,ма па Ленинград а у Русиа-за 3 годин-2 милона-от глад и студ-сметаш ли че душата на един Русняк а нещо по лошо ели по-добро от душата на един евреин.........накратко-не сметам че евреите требва да бъдат поставяни като жертви преди останалите жертви....сички са ора и требва да бъдат почитани като ора...некой брой ли колко китайци са загинали у таа същата война....
Второ ПП:Къде Гас-подкрепям твойто мнение......мисла ,че за Русиа Сталин а по-манкото зло от Троцки-не зарди тва ,че единя е грузинеца,а па другия жид-просто Троцки а бил още по голема смрад........ :-X
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #363 -: Февруари 11, 2010, 07:45:15 »
Офф,за последниа пост на Гас-баце маршала на авиациата от Кралските ВВС-Тедър ако ма не лъже паметта беше издигнал теориата-убивай цивилни зада пречупиш мотива за съпротива у армиата.....перефразирам ,че ма мръзи да дира точниа цитат...според мене тава напълно са покрива с директивата на Хитлер за тоталната война.....колкото и парадоксално да звучи сал Русняците се опитват да спазват нещо като официално издигната доктрина за опазване на цивилните-отделен а въпроса доколко а постигнато на практика...отделно има един небезизвестен руски журналис и писател Иля Ернбург дето у началото на войната а бил голем пропагандатор ,ма като а написал един очерк-Убий немеца-са му свили перките и са спрели да го пишат много много особено 44г. коги РККА излаза на европейската граница на СССР
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #364 -: Февруари 11, 2010, 07:53:15 »
"Бомбения Харис" - човека е трябвало да го сложат в Нюрнберг до останалите отрепки.
....нали знаеш за Ковънтри - "първата бомбардировка над цивилно население" - една от теориите е че Чърчил бомбардира уж погрешка Берлин за да прехвърли немските бомбардировки от авиационните заводи върху градовете  ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #365 -: Февруари 11, 2010, 07:58:10 »
Бе и англо саксите са си ебале на гъзо капаците-дават на Херострат запален факел,посочват му Мавзолейо и после пищът и организират целиа полис заедно със скитите да носът кофи вода у верига да гасат пожаро,а накрайо - прибиват с камънье Херострат ,що бил антисемит ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #366 -: Февруари 11, 2010, 08:00:26 »
...тука малко ме озадачи ;)
По марксизъм и ленинизъм така и не стигнахме до Херостат ;)
Ма кат гледам сюжета си повече от прав ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #367 -: Февруари 11, 2010, 08:01:47 »
За Херострат серьозно ли питаш ;D
Активен

vasilenae

• Гостенин
« Reply #368 -: Февруари 11, 2010, 08:04:27 »
Чворе - то аз говора за Холокоста, па та питам кво си са вторачел в евреите  ;D
За газови камери и крематориум -да, права разлика. На мен също ми направи впечатление, че екскурзовода говори за камери, а после веднага за горене. ма има ли значение какъв е бил капацитета на крематориума и дали е можел да гори...тука и да го напиша не ща. И камера - се таа.
Чела съм за Ленинград.
« Последно редактиранье: Февруари 11, 2010, 08:06:14 от Фърфаланчовата »
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #369 -: Февруари 11, 2010, 08:04:38 »
.....нима мислиш, че Партията ще занемари чак дотам обучението на своите кадри ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #370 -: Февруари 11, 2010, 08:06:10 »
И язе иам по-високо мнение за Партиата у тоа аспект ;D
Активен

vasilenae

• Гостенин
« Reply #371 -: Февруари 11, 2010, 08:32:50 »
Азе се сетих пак за онова... Виж какво е казал оцелелия (той е бил от Свидетелете на Йехова, може па нарочно да са избрале за тоа филм де го превеждах да не еврей, а от друга група):
"Те ми посочиха комина на крематориума и казаха...V Ще стигнеш до свободата през този комин...и ще направим калъп сапун от теб. Защото в крематориума събираха мазнина и... я използваха да правят сапун."
Демек не е било пълно изгаряне...та за физически невъзможно да са изгори да края отпада. Демек тука са изкривява целта на какво ша тръгне да са доказва... Ма тава е явно реакция срещу еврейството, щото евреите са обсебили таа кауза - виждаш аз как съм сложила "=" между Холокоста и Аушвиц да речем. Ми най-много са били те при Хитлер избити у тия лагере.
« Последно редактиранье: Февруари 11, 2010, 08:54:15 от Фърфаланчовата »
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #372 -: Февруари 11, 2010, 08:35:37 »
И язе иам по-високо мнение за Партиата у тоа аспект ;D

Я нема как да имам високо мнение за "Партията" у ни едно отношение. Щото нема ка да стане нещо съчинено от итрите мозъци на Хегел и Маркс да бъде правилно. Сичко е криво и подменено.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #373 -: Февруари 11, 2010, 10:35:18 »
я не моо претендирам за компетентност ма у последно време млого ора разпраат ,че у чисто икономическите си теории Маркс а бил прав за повечето работи......а иначе тава за партиата го каза що така влезна у тона на Гас,иначе знааш мойто мнение за комунетата кво а  ;) ;D
Активен

saskanin

• Гостенин
« Reply #374 -: Февруари 11, 2010, 10:53:10 »
Ма тиа евреи ги не устаате, дече они са най - кривите. Ма забраате, че сеги они са преден пост срещу секви смардове араби и персийци.
Активен

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 23 запитвания.