Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Самоопределяне, националност, толерантност  (Прочетена 22710 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Я бако съжалевам ,че не мом като тебе да бъда така толерантен и с мек тон.Ма кво да праа-боли ме за тава,че требва да тръпим лицемерие и притворство,тва,че требва да понасам апаньето на протегнатата ръка.Е за тва си казвам работите-да знам ,че си а казано,че не сме мълчали.За тава и ма неа яд че се разпадна тоа тумор Югославиа.Жалко,че не беа достатъчно цивилизовани ората та се не разделиа мирно и тихо,ми с потоци кръв.Ма от такива кокошки-такива курешки.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
................мммммммммм   бе пакистанце не сме.човек кат се роди у англия е англичанин па макар и черен,ели па у германия.........кат си роден у българия къф си.......пакистанец ли...........??????сал си питам де ;)

п.п..кат знаете кой са ти и родителите...........а они тука са раждани......
« Последно редактиранье: Януари 08, 2010, 09:11:51 от генин-стубел »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Да Генин,много си прав.В държавата България гражданите и са  български.Националноста обаче може да е различна.Така е по целия свят.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
у документите записваш националност българин ако си такъф ако не циганин ели турчин ;)
..........убежденията са друго нещо бако ::)
« Последно редактиранье: Януари 08, 2010, 10:16:26 от генин-стубел »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Я мислим що тука сме еднакви и от една националнос.Нали тава ни обединява?Лек спор се заформя около тава от каде произхождаме,ма да ви каем чесно тава нема големо значение що към днешна дата сме еднакви.Я забелезах що кой е от друга националнос не улази тука или се заврти за манко и се не обажда повече.Ако грешим поправете ме?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

onufri

• Гостенин
сиреч сакаш да каеш, че сичките сме от ена порода ма а не знаем точно ква е  ;D

иначе според мен тава не а въпрос толко на кръв, ка вика Брусена, ма а нормално да сме на различно мнение по тоа въпрос и нема смисъл да спорим
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе спориме що дириме истината ква е .Он и Капитана преди време каза що е напраил тоа сайт кага е разбрал че е по-различен от ората у другите части на страната.Та и ниа така видиме че се различаваме и се мъчиме да разбереме що.У спора се ражда истината.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
различни сме - що сме шашкънье
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

брусен

• Гостенин
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Епа я викам, че у Трън и околията са торлаци, ма некой мои приятеле ми не верват.
Активен

Чвора

• Пустиняк
Не знаат ,,матрялната част" тиа твоите приателе.Е да глеат картата и да са учат ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

onufri

• Гостенин
Па граовците най-могу са смеат и подиграват на Трънчанете  ;D сеги са сещам за един убав виц за трънчанке, ма вече а късно...
Иначе кат глеам таа карта ша излее, че мойто гадже е торлакинче. Я така си и мислех, ма   
тя сигурно не знаа  ;D ша ги питам утре  ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Смешна работа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
Кое Бако а смешната работа ??? ;)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Тиа ора знаат ли кви ги искарват?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 2.425 секунди с 24 запитвания.