Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Парад на пустиняците  (Прочетена 64834 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Re:Парад на пустиняците
« Reply #135 -: Август 25, 2009, 10:12:29 »
Гледам,си го фанал със здрави колена и пръица! ;)

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #136 -: Август 25, 2009, 10:14:51 »
Я тия обуща мого ми аресват на дупките. Мого е убаво коги краката са ти са изпекли на такиви дупки  :D
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #137 -: Август 25, 2009, 10:20:43 »
А па ако знааш и на кво ти смрадат краката ;D ;D ;D

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #138 -: Август 25, 2009, 10:22:48 »
3 в ено - дупки, смръди та са незадаиня, ем чеели носиш   :D
Активен

Магарица Катъркова

• Гостенин
« Reply #139 -: Август 28, 2009, 12:45:06 »
язе само с такива обуща пущам мъжо,га отваа на гаражо...уж коли да чука ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #140 -: Август 31, 2009, 11:42:49 »
Бог да го просте !

Краско азе имах подобен случай наскоре. Беаме на Батак и ни са довлекоа ени дОбри ора пустиняци приателе, пиме цела нош и на заранта изпръжанье на бирица, та единиа ми гостенин къде пладне зима един клионк ша влаза да клионка, ма ни въдица ма ни ништо - пиан на гъз. Да ни питаш що го пущиаме. Та нашиа са омъкна с лодката на 150-200 метра, и оп опущие еното гребло - доде да вида ко става и оня скочи да си го зима, опаа падна и другото гребло, ветъро отвея лодката на ебен ти стран -
Кви страове бра доде тоа са излече, наблизо до брега зе да потъва че беше ептен прескурдил, кат го излекоме немое приказва и да седи - касмет че са неодави. С якето на гръбо, жиесема у джеба - и ветър у главъта
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #141 -: Септември 08, 2009, 04:32:14 »
Ей, тава го а снимал нашиа човек от Брегово и мое и да го а пускал у некоа друга тема, ма аз мисла, че баш тука му а местото:

Бреговчанин, бравус ти казвам за тоа матриалец!
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #142 -: Септември 08, 2009, 09:02:01 »
Специалния участник обаче е требвало по отблизо да го снимат. Оно на секо масово забавление има по един такъв индивидуалист. :)
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #143 -: Септември 08, 2009, 09:29:21 »
Дууу, кви са тия стъпки? Тия сакчели играат на ластика.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #144 -: Септември 08, 2009, 11:28:58 »
абе вие почнахте за хора да приказвате тука.
я да ви са пофала кво оро има у Озирово. Като гледаш орото они биат на едно место, а иначе води края; демек не одат на десно а на лево. и като го гледаш е много убаво - буат на место а лекинко края води - стъпките са некакви 8 напред, 9 назад.
не повна от коги не съм го гледал - тогива имаше само бенофон делта без камера  ;D
Активен
Елвис е жив !!!!

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #145 -: Септември 08, 2009, 04:03:36 »
По ритъм орото а Дайчово,играат го обаче манко по-различно с един комплект стъпки повече на место,явно а месна особенос.Жениците играат сгодно и убаво а индивидуалнио учасник по-скоро изказва възхищение  къде играчите и свирците и а еманациата на жреческата функциа у СЗ култ! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #146 -: Септември 08, 2009, 04:08:27 »
те на тва къде го написа чворе не моем ти каем нищо. сичко е верно - еле па за индивидуалниа играч като мене дека знае 2 ора. и за жените къ викаш са присих за неколко коги съм ги гледал къ друскат  ;D
Активен
Елвис е жив !!!!

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #147 -: Октомври 27, 2009, 09:57:59 »
Чичо Борчо беше убоф човек бог да го прости.Манко простоватичък,но не съвсем.Свиреше на саксофон и беше една од месните забележителности.Само на син не случи .И как иначе.Та Иванчо /мининкото Канощипче/така му думааме у село що фамилията нги е на канощипете.Та тоа сущиа Иванчо не беше син на чича ми Борчо ами куто миничък го бео узели раньеник.Тава убово ,ми од къде да знаат ората че че нги се падне циганче.Чичо Борчо си го избрал по чрничко да прилича на ньего,да е момченце ,да го научи и оно да свири та бел леп да еде и морен вода да не пие,ма неби.Човек од сичко мое да избега само од гена си не .Та од Иванчо Каногера чеп за зейе не ставаше.Маани ми Госпад ем го млати ,ем го не прибира. Ква ли работа моеше да сврши наш Ванчо на Всевишниа,куто само щурутии му у глаф?Де що минеше машина у село блъскаше Иванчо.Трактор ли го не гази ,уаска ли го не джаска,ЗИЛ ли с челен удар го не помле,с жигула ли не се трепа.Ванчо си е Ванчо и тава си е .Най-накраа го омлати ток та го приби ,ма ако некой си мисли че Ванчето че умре и че се куртолише жестоко се лъже.Два часа го дръжео заровен до гушата у песъка преду къщи до каде на краа отклопи очи и се диже. Улена у мутвака, накуса се с пржен боб направо от тиганя на фурнята и сграби двата лева каде чичо Борчо му подаде у момент на умиление  по случей оцелеваньето му,па побегна на каде езовира да крадне череши и да плива с Гого из Линьово у мутната боза що само плофките се осмеляваа да навестяват. Баща му с продран глас и сълзи на умиление викаше подире му.
   -Ванчеее...Ванче беее...Йела вам жено шашова!Каде си пошъл ис ендъците? Дее бем влаката ти затрита недоносена?Ти чиеш на езовира да се купеш и че се удавиш ма га се врнеш твой бой нигде нема да го има.
    Наш Ванчо само за миг се поколеба до толко до каде фръли око из зади кюшето къде Гого му мааше заговорнически зграбил урки два плавника.Единиа четирести ,другиа четиресе и втори нумер.Еван му не требваше повече.Понесе се куто сприа по пута ,а из зади ньего се носеше гласа на чича Борчо.
    -Дебре пустиняк ниеден!Те извади вода из герана , напуни жяба да се згрее,па пливай унутре колко сакаш.-И сякаш за оправдание  се обрна на къде жена си къде бе дигнала вече ръце .-Те,те ти булка наследник!Дошъл Гого из Линяво с едни толкави джапанки да подира наш Ванчо диат на езовирина да пливат.Тава еднъж удави ли се я че зеем едно дръво и све че исприбием.-После за оправдание добавя:-Пари ли му не стигат ,фафли ли му не узиам,чели ли не сам му купил та е побегнало тава врътоглавото бея да ми докара...
    Вечерта докараа Ванчо у талига с претрошена нога.Паднал од черешата до каде се кутал ис клоняка да го не улови пудара.
    Чичо Борчо таа седмица е доволен.Рожбата му куцука по гувното и поне за съга нема шанс да излене по пута.Или поне до къде не дое на визитациа Гого .После двамата с тривоня че претркат досадниа гипс.Е нема да нги се опре.
« Последно редактиранье: Октомври 28, 2009, 09:01:52 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

jaio

• Гостенин
« Reply #148 -: Октомври 27, 2009, 12:15:40 »
е тава е да си доде Аварам да ни развесели
браво
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #149 -: Октомври 27, 2009, 12:24:25 »
Мого добро  ;D ;D ;D
Що ли ми навева некои спомене кат по миничък  :D
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.068 секунди с 21 запитвания.