Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Парад на пустиняците  (Прочетена 64032 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Re:Парад на пустиняците
« Reply #180 -: Април 09, 2010, 09:52:48 »
На тоя човечец еса войнишка мешка ще му е по-удобна место тая торба. Тука, коги разтуряа артилерийския полк и продавава войсково имущество, мешките бяа по 2 лева, не знам дали има още.
Язе си земах ена мешка и ена сухарка. И манерки имаше.
Активен
Животът с назе се ебава.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #181 -: Април 09, 2010, 10:02:51 »
Ники ти си велик ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #182 -: Април 09, 2010, 11:37:41 »
 ;D ;D ;D Браво Плъотрепач! напрааоо ма утрепа и мене с тава описание на пустиняка и неговио туалет! ;) ;D ;D ;D
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

dobbri1

• Гостенин
« Reply #183 -: Април 09, 2010, 02:06:33 »
Мисла,че една снимка и един клип ще са достатъчни за да разберете!

http://www.vbox7.com/play:e0b78309
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #184 -: Април 09, 2010, 11:43:14 »
Я млого ме заинтригува всесезонната мъжка модна колекциа на Плъотрепача. Но останаф с убеждението че тук има неква скрита реклама.Не мом да си обесним логото връз капата на индивида-манекен? Според мене тава май е неква клубна принадлежност.Ако ми се избистри тава питанье мое и я да си поръчам пролетно есенниа вариант с леките галошки. Очеквам и повече подробности за материята от която е изработено оригиналното сетренце,тип текезесарска престилка /с характерната тенденция на линията спуща се до средата на коленцата/,преди да пристъпим към задействанье на процедурата по закупуванье на мострения кускюм.
« Последно редактиранье: Април 09, 2010, 11:45:43 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #185 -: Април 13, 2010, 11:15:41 »
Манко го редактирах тава за чобанина. Всъщност СК за ньего неа Келвин Клайн, ами му прелича на Кайо Кленовия, с който са израстнале заедно. Затава именно си е купил и капата.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #186 -: Май 03, 2010, 12:37:41 »
Днеска са срещнааме с култовата СЗ личност от нашия край - Мими Божков  ;D ;D

след като ни показа последните тенденций у СЗ  обущарска мода

и демонстрира неколко пируета

и ефектни циркови номера

подкрепян от ньгов верен приятел

и най вече от назе  ;D

Мими се нави да издекламира неколко стиха  ;D ;D

Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #187 -: Май 03, 2010, 12:42:48 »
Мими Божков е екстраординерна личнос,он не улаза у общите СЗ моди и тенденции-анцуг с ботуши а твръде авангардно дори и за СЗ ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #188 -: Май 03, 2010, 09:28:54 »
ако некоги стана примерно кмет  ;D тоа ше го доведа да живеа тука д ани дигне рейтинга... ;D ;D ;D ПРИМЕРНО  ;D
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #189 -: Май 03, 2010, 02:07:12 »

Тава е упражнение от хата йога, наули мисла  да се казва.
Активен
Животът с назе се ебава.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #190 -: Юни 08, 2010, 04:07:14 »
Еш къ съм опущила Мими Божков и "Чобан стайл"  ;D ;D ;D браво на Плъотрепача и Цеко!

Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #191 -: Март 12, 2012, 02:39:26 »

Модна къща "Чобан Стайл", представя известния полянски манекен Боци Бродягата. Голема личност. Манекен на непреходната овчарска всесезонна мода. Дреите са дизайнерски и функционално подбрани, с елемент на закачливост. Нема сезонна насоченост при ньим. Всъщност метеорологичната прогноза не оказва никакво значение, щото многогодишната колекция "овчар - козар" не изисква особени артикули и допълнения към облеклото. Гумените мулти-функционални батуше, обезпечават на притежателя им възможност за предпазване от змии, гмуранье у росна трева рано заран и преджапване на плитки участъци от барата, с цел връщане с възпитателни удари с чамалюгата на некоа "Пошла на маке си у гъза крава, да е ебем у животното сбръкано и пустиняк рогат".  Зелениа шлифер, всъщност не случайно е зелен. И гората е зелена като и шлифера, като по тоа начин камуфлира наплъно зоркия чобанин, ако това му е нужно да издебне крадец на офци и да го простре с един удар в междувеждието, със същата таа възпитателна чамалюга. Издайнически се открояват сините копчелъци, но какво да се прави, понекога и суетната кокетност не е излишна. Всъщност може да минат за незабравки в горската обстановка. Некой виждал ли е липа ели дъб с копчета? Не, нали. Капата Келвин Клайн предпазва от загубата на топлина, също и показва модните пристрастия на притежателя. Кайо Кленовия, син на Гоци Бурсука му е пръв приятел, отраснале са заедно, одиле са по барата на "бръканье", също и си пият у оремага мастичка. Капата със звуконапоминателното име се носи както зимата от студ, така и летото от жега и предпазване от вредните лъчения на озоновата дупка. Овчарската торбичица некога е била покривка в училищната столова, като след затварането и поради липса на ученици е съшита в по-практична вещ. Десенчето от червено-бели квадратчета носи свежина и радост за окото в горско-полянската обстановка. Своего рода връзка с цивилизацията. Има и притурен сезал- удължител и презрамка. Накрая какво оставихме? Види ли се убаво? Едно бижу, един бутиков аксесоар, немащ никаква смислена функция, освен естетическа. Авджийски патрон, забоден с вещина на връа на чамалюгата. Естетически издържано бижу, нещо като "Ролекс" за тояги.
Сезонно, облеклото има разновидности, прострени по сезони. Есенна колекция- същата като настоящата, но с чадър у торбата. Както и пролетната, поради еднаквото количество паднали дъждове на кв.м. и еднаквите температури. Зимната колекция се отличава със заменката на тънкия шлифер с дебела влънена дреа-палто, целяща по-добра топлоизолация на пастира. Промените у летната колекция се изразяват единствено в замената на батушете с леки галоше. Еднакво запарват, но като големина са по-кратки. Тоягата е един и същ аксесоар, простиращ се у сичките сезони, просто в зависимост от приложението и към офци ели биволици, следва да се променя силата на използване и набора от цветущи пцувни, вариращи от "цикаааааа, гад смръдела!" до "У устенцата биволски да ти го нагньетем и говедо сбръкано, къде фана у тоа вир да улезнеш, да ти строшим рогите".
В заключение: Пролетно-есенно-зимно-пролетна колекция "Овчар-козар", предложена от модна поята "Чобан стайл" предлага ергономичност, практичност и ефтина изработка. Желаещите да се снабдят с бутикови одежди, да се обадат у Селкоопа на съответното населено место.

guru
Плъо, Плъооооо, не знаех, че си такъв моден спец! ;D
Дирих нещо друго из форума, а попаднах на таа тема. Досеги не съм стъпала тука (оно ма е и немало у форума по тава верме), ма ша са маиням, че ша са отплесна, а рабута ма чека. Довечерка ша са гмурна у тоа "Парад на пустиняците", че темицата си я бива  :punk:
« Последно редактиранье: Март 12, 2012, 02:41:57 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #192 -: Март 12, 2012, 04:06:41 »
Унучке,форума е имал и по-добри времена.Смеехме се по-чъсто,беаме по-безгрижни и пиехме по повечко.Съга бавно започваме да заприличваме на тия пустиняци къде им се кефехме.Ма че се опраиме,не бой се!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #193 -: Март 12, 2012, 04:18:04 »
Айде пак плачове. Живота си връви, еееей.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #194 -: Март 12, 2012, 04:26:08 »
Живота си връви, ама накъде отвада ?

Бако Авраме, я све сам си мислил че нема кво да са оправаме, назе са ни вече оправиле, многократно при тва.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 20 запитвания.