Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Парад на пустиняците  (Прочетена 63690 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плъхоубиец

• Гостенин
Re:Парад на пустиняците
« Reply #45 -: Февруари 25, 2009, 12:01:37 »
Само да доплъним, що таа дреа връз нйего е женска, он си е беше намерил на пъта и е носеше с надеждата, таа дека я е изгубила да си е познае. Неа циганин, просто е изсънал и са е изпекъл на слънцето, що само оди козар. Виж че главата му е бела там къде е била капата.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #46 -: Февруари 25, 2009, 12:04:37 »
глеииииии ка му е благо на душъта
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #47 -: Февруари 25, 2009, 12:06:19 »
Такава блаженна физиономия е направил, че сигур благославя целата пивоварна в помислите си.
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #48 -: Февруари 25, 2009, 01:32:36 »
Дръж фотото у джеба и си питай уя,земи та щракни Ганчо барем,още неколко пати-тава ша остане в историята...Сиги ти а възложена мисия!Чуствай са куто Том Круз ели, друг Холивудски кръпел...Действай,молим та... ;D
 Мисията е Възможна да та еба........... ;D

Бе я с телефоня зеа ги снимам да не мъкнем тоа апарат постоянно с мене, ама се не моа ги случим бе да ги еба...ония ден намерих едни стари клипове дека съм се попикал от смех...ша ти турнем ускоре у vbox-а и ша надавам линкове да измрете
Активен

SPEEDER

• Гостенин
« Reply #49 -: Февруари 25, 2009, 02:05:24 »
Дръж фотото у джеба и си питай уя,земи та щракни Ганчо барем,още неколко пати-тава ша остане в историята...Сиги ти а възложена мисия!Чуствай са куто Том Круз ели, друг Холивудски кръпел...Действай,молим та... ;D

Бе я с телефоня зеа ги снимам да не мъкнем тоа апарат постоянно с мене, ама се не моа ги случим бе да ги еба...ония ден намерих едни стари клипове дека съм се попикал от смех...ша ти турнем ускоре у vbox-а и ша надавам линкове да измрете

Вутов, не моа ги случиш, баце, що они са се причислиле вече къде изчезващите митични екземпляре от Резервато и са кутат тиа жни.  ;D
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #50 -: Февруари 25, 2009, 02:21:44 »

Вутов, не моа ги случиш, баце, що они са се причислиле вече къде изчезващите митични екземпляре от Резервато и са кутат тиа жни.  ;D

Ма кутат се...
таваа докачило негде аванта и нема се маане докъде го не изфрълат...
Ньего и с полиция не моа го изгониш има ли нещо за пиенье, он не еде, я на неколко пъти го видим и му земем 1 леб и нещо кремвирши, он иде и ги продаде за 1 кана вино...пустиняк пус...
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #51 -: Февруари 25, 2009, 02:23:57 »
еи глеиите каде има сватба новобранска ели збор,на нивата нема да ги намерите
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #52 -: Февруари 25, 2009, 02:26:25 »
Тавааа ясно като бел ден, че на нивата нема го намерим палията.
Ама я се бръзам и немам време да се заседим, а я седнем ли у барчето да пиам кафе ели сок, най-много час и он сеа мернал да джуга цигари от некой, ама ли па се неам време му еба макята...
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #53 -: Февруари 25, 2009, 02:27:54 »
Я оня чичи Гоши му купи една рикиа и цигари слънце кога го снима. Че притурим йощ една нйегова фотка довечерка. А при назе са същите, кои не измреа, като докачат аванта що викаш и само тама седат. Чичи Гоши лежеше от хепатит у Белоградчик, ама излезнал из болницата, напил се и го виделе да лежи поди една пейка у кишата. Мореше хепатита с ударни дози алкохол. 
Активен

vutov

• Гостенин
« Reply #54 -: Февруари 25, 2009, 02:30:05 »
Я оня чичи Гоши му купи една рикиа и цигари слънце кога го снима. Че притурим йощ една нйегова фотка довечерка. А при назе са същите, кои не измреа, като докачат аванта що викаш и само тама седат. Чичи Гоши лежеше от хепатит у Белоградчик, ама излезнал из болницата, напил се и го виделе да лежи поди една пейка у кишата. Мореше хепатита с ударни дози алкохол.

Бако, ти знааш ли че имаше един Румен инжинеро, бог да го прости.
Он пиаше докъде се не осере, и го укараа у болницата и му забраниа да пиа, и он се беше маанал за нема и месец и па почна не моа тръпи он, и па го укараа и му казаа че ша мре и че нема оправия вече, он излезна и пи една седмица без да спира и се гътна у кръчмата...
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #55 -: Февруари 25, 2009, 04:48:55 »
Абе я сума пустиняци знаем, ама са ми се приятеле, не иде да пишем и да резилим ората. Утре че земе неко от тех да влене тука, къ че му обяснявам после що сам писал за ньего? Ама за един колега че каам, он не е пустиняк човека и не вервам да влаза тука, па и да прочете, оно не е обидно за ньего:

Значи една сутрин иде на работа, ама у очите е като заварчик без маска, чорлав такъв и гледа на една стрАна. И вика – мани ме, цела нош не съм мигнАл, да го еба... Викаме му – па ли сексове си гледАл?, що преди неко дена тоа същия разпрааше къ фанал случайно такъв филм и ниа го бъзикааме, що го гледал целиа, да види дали ониа че се оженат накрая. Не бе – вика – ама вчера тамааан да зАспим, и се сети, що мое да имам въшки на главата. Е па що – викаме ниа – кво ти пречат въшките да спиш? А бе замисли се – вика нашиа – що докъде я си спим, они че се ебът на главата ми, и те така не можа да мигнем цела нош, дееба...

Тоя същия викаше: До 30 гОдини я знаех за един орган че имам, а съга глей - изленаа и бъбреци, и дробове, и еба ли ги още кво... И разправаше, що бил почнал да учи медицина, ама го изгониле от института. Е за кво те изгониа? – питаме ниа. Изгонили го биле, що почнАл да специализира гинекология преди да е завръшил още.

И друг случай с тоа да каам последно – разпрааме се кой го е по-стра от зъболекар. И секи вика кво е треперал, кво ловил ръката на доктора и кво е бегал от стола. Нашия слуша, слуша, па вика накрая – Абе това къде тебе те е стра от зъболекара – това са ядва. Лошо става, кога зъболекара почне да го е стра от тебе.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #56 -: Февруари 25, 2009, 11:47:27 »
Те и друга фотка на Чичи Гоши

Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #57 -: Февруари 25, 2009, 11:50:33 »
А те тоа приказва само за тракторе и за ебанйе.

Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #58 -: Февруари 25, 2009, 11:54:40 »
Чичи Гоши млого е испосталел.Само кляпуфците му са останали.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #59 -: Февруари 25, 2009, 11:58:04 »
Могу оргинални мустаки има тоа елемент! И коя от сичките ебе-черноглавата ели флайшовата...
Като у вица-погалил си един таков чобанин любимата овцъ и рекал"Ех,ако можеше и да зготвиш....!" ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.321 секунди с 21 запитвания.