Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу

АФтур Тема: Парад на пустиняците  (Прочетена 63689 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Марчето

• Гостенин
Re:Парад на пустиняците
« Reply #345 -: Май 16, 2013, 10:24:09 »
Ма дека му е тумбако??Без тумбак спасява ли се свет....
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #346 -: Май 17, 2013, 10:56:16 »
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #347 -: Май 19, 2013, 01:37:37 »
алиииии  :smeeeh: великан  :smeeeh: :punk:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

masok

• Гостенин
« Reply #348 -: Май 24, 2013, 06:05:07 »
Те чичави Фостър !Уникален е..
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #349 -: Май 24, 2013, 06:53:42 »
някво на моменте ми иде ф повече и снимките, и цялата таа тема, тиа ора не са от убово тикива кви са, ама па чаа и да ги редиме тука, етъ

мои си размишлениа, не ангажирам никогу с нищо, ма от повечето снимки ми става само едно тъжно и жаловито на сръцето, с нищо ми са не моо засмее душъта, сигур азе нящо не съм ф ред

примерно снимката с Чарли Чаплин от Лом, примерно видеото с Ваньо Лебеничката, тава са истински колоритни пустиняци, и то отвише, заслужава си до последната точица

ама тиа ора несретни, къде нито са виновни за тава къде са, нито го моа променат, нито ни прай чест да ги качуриме тука, нито па да биаме тупаня - ялате ги виште, етъ

най добре да си замлъча
« Последно редактиранье: Май 24, 2013, 06:59:26 от Оджака »
Активен
не я като да немам, ма би шкял

серсем

• Гостенин
« Reply #350 -: Май 24, 2013, 07:00:31 »
някво на моменте ми иде ф повече и снимките, и цялата таа тема, тиа ора не са от убово тикива кви са, ама па чаа и да ги редиме тука, етъ

мои си размишлениа, не ангажирам никогу с нищо, ма от повечето снимки ми става само едно тъжно и жаловито на сръцето, с нищо ми са не моо засмее душъта, сигур азе нящо не съм ф ред

примерно снимката с Чарли Чаплин от Лом, примерно видеото с Ваньо Лебеничката, тава са истински колоритни пустиняци, и то отвише, заслужава си до последната точица

ама тиа ора несретни, къде нито са виновни за тава къде са, нито го моа променат, нито ни прай чест да ги качуриме тука, нито па да биаме тупаня - ялате ги виште, етъ

най добре да си замлъча

+1
без коментар...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #351 -: Май 24, 2013, 07:06:18 »
След тема с 24 страници ,за поразличните ора ни избива на съвест!!Добре а!!
Сал да кажа че Чичави Фостър си има сичко ,ма си е те такъф обикновен несретник тип Зиката!! ;)
Активен

серсем

• Гостенин
« Reply #352 -: Май 24, 2013, 07:13:11 »

...ама тиа ора несретни, къде нито са виновни за тава къде са, нито го моа променат...

Те тва е ключа на палатката.
Ни ма избива на нещо,ни па ша тръгна а ти обяснявам...

п.п. Неа лоша темата,що си има и "пустиняци,баш куту за парад"
« Последно редактиранье: Май 24, 2013, 07:14:43 от серсем »
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #353 -: Май 24, 2013, 09:22:56 »
Валерко, и 94 страници да са, исти курац... Темата ако врънеш назади си я почнала със съвсем други замисъл и млоогу далече от тава къде са превръна в последните няколку странички...

Не мисла, че я въпрос на съвес, а я преди сичко на малко човещинкъ, ако ще и от вярата да я.

Що нито ти, нито азе, нито никой тука не я учил до четвръто отделение да не умее си напрай сметка в главъта и да не врви напреди с пръс и да сочи ора вртоглави, ора алкохолизирале, ора пропаднале до корен, нали?

Що тоа последнио човечец къ седи на тоа тротоарец, така ф същото време може дъщерицата му да улаза в същио магазин и да го гледа къ я пропаднал, може унучето му да си играа на улицата с другарчетата и да са чуди що гядо му са тръкаля по тротоара и лежи на земета... Що на тиа неелити и нервни години я млогу тънка границата от тава да алкохолизираш, откачиш или кво са сетиш, така ка я и тънка границата утре, ели не дай Боже други ден, мой или твой, или наш близък човечец да му са случи същото, я си престави моа брат, ели твоа тато да ги укикерчат негде ф някой сайт по същия начин? Орицата може да не са са справиле с тава къде ин ги а вътре в душъта и да ги избиа на пропадлък, тогава ще ти а кеф ли на тебе, като роднина с акъля си, да ги гледаш ка други къде си немат рабута ги качват насам и на там, та да си праат кеф на пачицата?

Темата си я тема, ама човеците са си човеци, и се си мисла, че я по добре да бъдеме къде човеците, наместо насила да бутаме темата и да са подиграваме на човешкото нещастие, що и да ма я ударила съвеста къ думаш ти, предпочитам да ми я съвесно, та утре други да му я съвестно за мене, а не сага да са подигравам на другиму, та утре да ми са подиграват и на мене

Би ви замолил да са съпикясате малко с тиа пущаниа на кво ли не, пущайте наистина нящо пустиняшко къде си заслужава, а го не избивайте на подигравка, че ни не прилича, биаме са ф гръдите колку сме ниа стабилни и паметни, а накраа са подиграваме на ора къде немат никва винъ за тава къде са, може самички да са си го избрале тоа кръст, може да не са, ма дали ще я откачен, дали ще я насила алкохолизиран, ниа немаме никво право да седиме тука и да ги излагаме като на стрелбище...

Благодарим!
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #354 -: Май 24, 2013, 09:30:25 »
С тва последното съм съгласен!!!
човеко има женена дъщера из селията и май има унуче!
Жена му втората е у Италия и му фръга по некой лев!
Сино му иде ида го видва  и е читъв момък!
А целото село уважава тоя човек!Що е най добрио рибар ,помагач и човек!!Дако е седнал така на пъто и еде благо....и я би седнал до ньего и нема меее срам!!...нема те питам ти били седнал...?!

П.П. ако съм пропущил некое ''о'' -тва е що тва сака го бия се отбележи!!
« Последно редактиранье: Май 24, 2013, 09:33:27 от Генин-Стубел »
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #355 -: Май 24, 2013, 09:34:10 »
да я жиф и здрав и той, и ората покрай него, ф таа рабута срам нема, има само една тегобъ къде я не моо пребори никой, а най лошето я, че ф повечето пъти я за сметка на роднините най-млогу... да имаме срама поне от них, дорде са смеаме на тиа несретници

Активен

masok

• Гостенин
« Reply #356 -: Май 24, 2013, 09:36:49 »
съгласен..ма я го непоказа се смея!я тоа човек го уважавам...!зевзек е и е уникална личност...!би те запознал ако сакаш!
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #357 -: Май 24, 2013, 09:38:37 »
не бе човек, не пунтирам тебе, или някой в часнос, ма са прекалява вече и понеже от таа снимка точну ми жегна срце, затава баш те сага го и написа, но лично за мене вече ми доде в повече, може да я пустинящина, ма мене ми са сви извътре страшне коту го вигя къ я приседнал, горко му

ай стига толку, уж са разбраме
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #358 -: Май 24, 2013, 09:40:41 »
ше ти думам друг път ...сега спирам... :-X
Активен

Баятиа

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 158
« Reply #359 -: Юни 14, 2013, 06:20:44 »

Он Райко си го знаеме ама да го турим днеска го виде до речна гара викам чекай да се снимам с тоа образ.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.156 секунди с 21 запитвания.