Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Да ви не прибие тока!  (Прочетена 10193 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

RadioAktive

• Гостенин
Re:Да ви не прибие тока!
« Reply #75 -: Юни 20, 2010, 04:49:03 »
Еми,баце,тя коги свети нагрева фасунга.После коги истине са олабва.Затава са писале по-лимбизия да са тура.А па ако ти е надоле увисена -още по-зле.

Да не е да са топи фасунката коги нагрее  и да олабва.Сигурно па за неко лимбизия става на въпрос ???
Активен

Пицигой

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 89
« Reply #76 -: Юни 21, 2010, 02:38:11 »
Чуди се къде да питам и я един въпрос, мисля че тука му е местото. та стаа въпрос за следното: Имам три девиаторни ключа с глим лампи. Турих им енерго спестяващи крушки, ама зарад тия глим лапички има некво напрежение на фасунгата при угасен ключ и тва напрежение кара крушките да се палят и да примигват. Намерих язе некви Гуъъгъл теми за поставяне на успореден товар на крушката за да обере тва напрежение, ма сакам питам дали некой е имал подобен проблем и къ го е решил?
Активен

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
« Reply #77 -: Юни 21, 2010, 07:27:10 »
Ебааа гу у техника. Тоа заслужава да му ръгнеш щепсала у гъза, ама целия.
Нема и не би требвало да има такъв уред, еле устройство, което при един начин на ръгане в контакта фазата да излезе на корпуса и от там с нулата да даде накъсо, па да стопи щепсела.
Прав си Цони. Аз знам, че за уреди дето е важно къде точно да е фазата, се не слагат контакти и щепсели, а се правят на твърда връзка.
Алтернатива е да се ползва контак и щепсел американски(английски) стандарт, що нема ка да се включи тва на иначе.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Страницата е създадена за 0.17 секунди с 21 запитвания.