Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ЕЛИТ  (Прочетена 8108 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:ЕЛИТ
« Reply #45 -: Февруари 04, 2010, 01:37:52 »
Към днешна дата унгарските полицаи са най-корумпирани . Србите са направо ангели.Зимат по 2 евро.Унгареца на 10 се мръщи.И италианците си просат,ма само у южна Италия.Почват да се пазарат от 200 евро,ма ако знаеш езика на краа моеш да минеш с 5-10 евра.Харватите зимат скромно куто србете,ма са по-убитчиви и ако ги едосаш нема оправия.За одбелезванье е че румънците не си просат вече.А на грък не предлагайте пари. Направо че ти турнат белезниците.Ако сте убркали нещо у Грциа по добре дирете некой местен каде ги познава.Тагава мое да минеш и без пари,а може и да олекнеш със 100-200 евра.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #46 -: Февруари 04, 2010, 01:58:36 »
Бесниа,тоа репортаж а доста дрът и са предполага ,че а праен провокативно....не че нема голема доза истина у ньего...ма не вида ква му а връзката с елита-щото ако мислиш ,че митничарете са елит-не са ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #47 -: Февруари 04, 2010, 02:07:11 »
нарича се псевдоелит мисла - сурогат
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
« Reply #48 -: Февруари 04, 2010, 12:49:34 »
Да отхвърля и аз малко разсъждения за елита  ;D

Елитен е тоя дето си готов да даваш за пример(положителен) и гледаш да му подражаваш, елитен е и ако си готов да тръгнеш след него ако те поведе нанякъде. Един вид елитноста е субективна за 'секи. От друга стран трее и известност на тая елитна личнос, че то какъв елит ша ?а ако никой го не зна?а.
Ка мое се стане такъв не зная и да посоча някой за пример не ми е лесно. Ше го сп?еста.
Чувал съм една приказка ''Фрак седи най-добре на оня, дето и баща му и деда му са носиле такива.'' Ма па и не забравям, че в началото винаги се е тръгнало от некой, де и цървули мое да не е имал.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #49 -: Февруари 04, 2010, 01:15:58 »
Самата дума елит значи подбор,селектиране.Това става с време и постоянство.Изникват много еднодневки със секакви мераци.Кой от кой по сладкодумни и харизматични.Тава неа елит.Елита е еталон за морал,чесност и трудолюбие.Огледайте се имаме ли такъв у Балгария?Нема!Значи неаме елит.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #50 -: Февруари 04, 2010, 01:29:54 »
я мисла че елит е погрешно употребена дума от псевдо пресата за новобогатешете и тава къде се случво около них и около популярните ора у дадена дръжава - жал чи а за таа дръжава къде Азис и Малина са и елит и Еугени Минчефф - пффффф /става бръже, утива на мифката , измива си устата , зъбите , проплаква сас лютива вода за плакнене и гаргара /
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #51 -: Февруари 04, 2010, 01:47:29 »
Погрешно я!На Азис кое му е елитното?Циганиата ли?Педерасиата ли?Или чесноста у семейството му?Госпад му дал глас.Е и?Да си пее.Кага се ожени и саздаде поколение/пази Боже/да го очува да, го вазпита,да му деде образование и да го научи на морал и чеснос мое да се доближи до елита,ма па че има млого да догонва.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #52 -: Февруари 09, 2010, 02:30:55 »
......та в тоя ред на мисли - к'во а изкуството  ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #53 -: Февруари 09, 2010, 03:09:18 »
на назе ни а особено мило за секо едно искуство - кино, музициране, рисуване, писателство, поезиа, актьорска игра , правене на статууй и гранчарство и ковано джилезо , изработка на музикални инструменте - они са преплитат искуствата - даже искуство е да наплъниж едни свински чирва ...

за искуството у Б-я - сичко е девалвирано и обезценено , тук таме неко дрът поет ели удожник са артисале ма и они са на акомулаторе вече
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #54 -: Февруари 09, 2010, 03:12:34 »
А колко ни а сбръкан елита у политиката, три пъти повече е у изкувството. У сайта имаше статия за Аполония минлата годин - там беше най-добре казано. Май у операта останаа сал некви свесни ора, и оно ще одат да пеат по чужбинско.
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #55 -: Февруари 09, 2010, 03:15:52 »
у пирамидата на путребностите - потрубноста от искуство е наи изотгоре куто поди таа потребнос са нуждата от едене , жилище, сигурнос , кола и тн

демек един чувек преди да праи искуство требе другото да му а уред
ели другиа варянт е искуството извира от сички отвърстиа на човека и немое да го запре и тава са получава каквото е у назе у мумента
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #56 -: Февруари 09, 2010, 03:41:01 »
....момци - не ме разбрахте - какво е определението за "изкуство" ? ;)
Ша ви дам жокер - "писоар" ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #57 -: Февруари 09, 2010, 04:11:12 »
 ??? ??? ??? ???
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #58 -: Февруари 09, 2010, 07:00:27 »
....изкуство е всеко едно нещо, определено като такова ;)
Примера го а дал един, дека а сложил на една изложба един писоар и го а кръстил "Фонтан" - от другио ден почнали да спорат е ли а изкуство или не а - накрая решили че е ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #59 -: Февруари 09, 2010, 08:14:05 »
демек писаньето на кафяви запетайки по стените на кенефа коги немаш рътиа е също изкуство ако го кръстиш картина ???
та у къф смисъл Гас ни покарваш къде изкуството що не разбра връзката с елита-освен ако не сакаш да кааш,че елита а същата запетайка като картината ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 21 запитвания.