Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ЕЛИТ  (Прочетена 8113 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
Re:ЕЛИТ
« Reply #60 -: Февруари 09, 2010, 08:25:17 »
......или по скоро, че ако една група ора определи нещо за елит, то тава нещо е елит ;)
Поне за таа група ора ;D
А най големия ташак дето човека с писоара а напраил е това, че въпросния писоар не е бил обикновен писоар, а писоар изработен у една единствена бройка за изложбата ;)
Ма тава са разбрало, чак след като решили, че всяко нещо определено като изкуство а изкуство ;)
Тоест ако ти обявиш запетайките у кенефа за изкуство, което автоматично ги превръща в такова, то следва ли че всички запетайки в кенефа, дори и ненаправените с цел изкуство са такова?
....естествено тоя спор можеме да го водим чак след като определиш запетайките за изкуство ;)
Та определяй ги и та а мое да зададем въпроса за това темата след като е определена за тема е ли е тема кагато не успявам да разбера смисъла й ;)
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #61 -: Февруари 09, 2010, 08:46:32 »
ебааа ГАС  от толко запетайки ми стана многоточие пред очите... ;D ;D ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #62 -: Февруари 09, 2010, 09:12:16 »
искуството е у очите на гледащиа - и он е фактора къде отделва искуството от грубата материа - не че у грубата метериа нема искуство де  ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #63 -: Февруари 09, 2010, 09:22:39 »
Тава на Гас е некво псехично изкуство - що кое е изкуство е дефинирано одавна, ма секи е творец в определена облас, и он затва е прав за писоара  ... и тава е изкуство рисуваньето с прасти кага нема артиа, ама сакче ли не съм му фен ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #64 -: Февруари 09, 2010, 10:52:36 »
ми понеже накъде кенефа се насочи изкуството па и темата та за тава ;D Само би питал Гас-баце кой а определил ,че бъш тиа ша определят кое а изкуство-щото у БГ един от ньи а проф.Вучков-е тоа според тебе моа ли да а опредеяч? ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ТУМБАКА

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 157
« Reply #65 -: Февруари 10, 2010, 11:59:20 »
искуството е у очите на гледащиа - и он е фактора къде отделва искуството от грубата материа - не че у грубата метериа нема искуство де  ???

те тава а
я мислим дека самиа човек пречупва през съзнанието си дадена песен или картина или книга и секи я разбира уникално сам за себе си в зависимост от това в какво настроение е и колко  мозък има горе и.т.н И там е цаката на големите маистори,прават произведения които
успяват да открият и докоснат по нещо във всеки или почти във всеки
Активен
Маанете са с тия подписе!

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #66 -: Февруари 10, 2010, 02:44:41 »
Професор Вучков не мое да определя.Он е едноокиа вожд на племето на слепците.Както сички до сега исползва вакума създал се у обществото ни за да манипулира податливите бедни духом. Ньеговата идея е "Щом секи може що и я да не опитам."Он се проба с наглос и по брутален начин да въздейства на простите. Вучков е житейски "хулиган".Досадно жужащ бръмбар,смърдящ и безсрамен.Бръмбарите винаги отиват при лайна.Он нема ни жена ,ни семейство,а се опитва да дава акъл на нормалните ора се едно има години житейски опит.Он се самопробутва на ората за да се одвлече вниманието им от истинските семейни ценности и да се напраат сички жалки и манипулируеми.Вучков е луд с автомат който стрея у сички посоки.Он неа елит що неа продукт на никаква селекция. Он е случаен пътник у трамвая на живота,временно зел страха на бабичките у градския транспорт като се дръвчи на контрольора,но тиа които се возат у собствени коли наоколо никага нема да обърнат внимание на подобно лудо човече.За тех он е само един забавен шут.Нема да пишем повече за ньего що просто не го заслужава.Нека си е лидер на лудниците.И они са ора.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #67 -: Февруари 10, 2010, 04:10:52 »
абсоютно си прав бако Авраме,ма те Вучков а култоролог.....т.е. официално провъзгласен от нАуката да опредея кво е култура и да формира елит....е кво праиме тогива ;) ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 21 запитвания.