Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Християнство , светини , корени , минало , настояще и бъдеще  (Прочетена 13796 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я не съм съгласен ни с доводите , ни с логиката.

Има некви верни моменти у логиката, които не моо ги изразим точно.

Общо зето, афтура го избива на типичен воинстващ атеизъм от съвецки тип. Пьус ьубимата народоплсихологиа за северни народи и прочие, па оттам.

Ристиенството има големо отражение връз европейските народи, което се вижда като се сравнат със съвременни неристиенски народи на същото ниво на равитие - Епонци, Курейци, Кинези (Индийците са засега по изостанали). Тава са черти като самоограничение, чуство за поеманье на вина, милосрдие и тем подобни.

Я къкто, е форумно извесно съм агностик, и глеам на религиозните работи отстрани. Но съм съгласен с идеата че колко по бръже се отдалечава една нациа от ристиенството след 17 век, толко по-бръз е прогреса ѝ. Говориме за органично развитие на нерелигиознос, да се не бръка с ревоьуционна криминално-профанска анти-религизнос.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
къде виде че индииците са изостанале - оффф , оди там , обикая по села и паланки и напраи сопствени наблюдениа ели само така си мислиш

ще каеж че и Пакистан ньела - ма има ядрено оружие и ядрена програма СОБСТВЕНА , както и индиа , а ниа сме челе че сопствената ядрена програма иъ доволно адвансед
« Последно редактиранье: Декември 12, 2014, 09:08:32 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
За индекс на человеческо развитие чувал ли си или бръкаш дръжава със страна?

Sent from онаа работа
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
тиа байки /прикаски/ за лаку ноч че ги расказваш на него други , ниа сме го тава измислиле

си агностиг що не си си остаил седмица за Кулскио Дао и Дзен - спициално за теби ще уредиме и участието на дзен-мастер Плъомор - ще та водиме на риболофф - азе , Кою и па може оногова Кънчо да са присъедини , просто един требе да са прежали и да спи у ателието - а другите си имат акомодациа па у дома - ку ми не мина чорна мачка път да узема климатик - заповедаите у тоо састафф

СЗ постулат - гостете  не можат да обеднеат стопанина , само да го воздвижат ногоре - проблема иъ кой ще спие у ателието сред неко недовръшени сюреазЪзами  у формат 105 см х 80 см на гипцкартон

ПП азе иам удици и за теби и за мене - ти само си остави седмица и друга песен че певаш

ПП на ПП - аудито че седи прет дома , ще одиме по ониа терени сас реното
« Последно редактиранье: Декември 12, 2014, 10:39:49 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
А тука Бако те фанах- мойто агностицизъм е много Оо близко до дзеньа отколко до ристиенството с ньвгивиа строг господ къде те варди да огрешиш и искача изади кьошето и вика "фанах ли те"

Sent from онаа работа
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Яла кво пише у Хроничната енциклопедия "Втората презумпция е, че няма нищо за разбиране. Тя обяснявя почти пълното отсъствие на религиозносту китаеца. Поне такава религиозност, на каквато сме свикнали чрез индоевропейците — дълбока, мистична, глобализираща, ревнива и системна. От тази презумпция следвай една забележителна особеност — китайците се стремят да наблюдават нещата в
развитие и изменение. Те се вълнуват от съставянето и разграждането им, а не от преимуществата на едно над друго. "

Sent from онаа работа
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
абе ти яла за летото за кулскио панир куги иъ искочил шарана па после щи четем тиа работи
тама на езовирецъ щи обесним неко вижданиа колко ниа куф куги ни кюца и като са стевни ще одиме да дириме кебапе на кулскио панир и ще сме на чиряшата и ще наидеме приакеле - Оджака и тн ...
« Последно редактиранье: Декември 12, 2014, 11:35:40 от Самотока »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Може би ша а манко по рано що покрай панугера жега, ма тава ми напомни че имам едно рибарско столе беа ми го дали бадева и сега не моо го намерим

Sent from онаа работа
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
ти столето си носи - що ателието е едноман прадзно , ако доеш по рано получаваш двуица - язе и цецко , дрегите требе да ги коткам от по рано
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
язовиреца има две страни - десна и лева
дорсага на левата иъ давал манко почти ич
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Я и изо мате си носим демек за спанье, само са а ладовина.
А дотогава ше ви скинем от цитати що съм се обзавел с Абби текст грабер мобилски и библиотеката а до мене с летерарура от 1979 навам сбирана

Sent from онаа работа
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
не требе ти нищу претварително , само да идеме - я алате и све иам , а и цецко ще доде , две бирчета ще истадиме а другите ще ги лаедиме у кутиата къда съм зел

мадър арексва да пръжи и да ранжира сас стрк мерудиика рибица

СЗ адвенчър иъ у план ,пюър
« Последно редактиранье: Декември 12, 2014, 11:44:36 от Самотока »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Идеята за Пръва междугалактическа дзень конференция е просто фантастична и ше ср превърне у легенда още преди да се а случила - чувствам тава

Sent from онаа работа
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
ако преживеаш ателието у ред десетки недовръшени сюреализЪми - другото че се нареди
просто креветъ у ателието иъ потсилен сас тираджииски ремаци що се не знаа на кво ще удари искуството
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Ма да неа да идеме и да кааш че требва тургаш ъпдейт и си ДНД

Sent from онаа работа
Активен

Страницата е създадена за 0.056 секунди с 21 запитвания.