Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Християнство , светини , корени , минало , настояще и бъдеще  (Прочетена 13792 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
нема бре - сичката инфрастурктура че буде готова по план краа на март ако поефтинеат климатицете Хитачи и Тошиба
мама Радка обича госте - чако че неа месна , ма е индоктринирана 40 години , а я съм попил дзеня
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
Азе, като секи новобранец, чЕта нарет, та да вида за какво стаа дума, та стигнах и до тука.
Да кажа, че черковата в нащто село а стара, ама а ремонтирана и действаща. Казва съ "Света Параскева" и а освещавана навремето от Иларион Макариополски. В таа черкова съм кръщавана куги съм била бебе и баба често ма а водила там. Не е много зографисана, ама си има дух.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Тава четиво ми седеше у една папка, дека бутам неща, които немам време у момента, в който са ми попаднали да ги прочета и си чекат там....
Заинтригува ма заглавието "Първи в Япония приемат православието самураите"
http://www.pravoslavie.bg/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%B2-%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE/#.U1UmY_l_spk
Любопитни факти, предполагам, че и на вазе ше ви е интересно. Скоро излезна една книга, ма още не съм си я купила. Там предполагам ше да има повече по тоа въпрос.
А от Колю нема отърване. Зачетох са я и по едно време усещам, че некой ма следи. Усмихва са там от една снимка  :green: Моо зачетете и неговия текст, там у лево са е позиционирал.  ;)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
интересна статия дето казва нещата къ са си
епонеца приема христиеството като култура а не като вера - шинто-истките традиции, дао и дзен и будо са толко дълбоко че сичко е прес призмата и понятията на тиа есенции - тогива християнството е концепциа за личностно искупление и въздигане  - доволно допълващо горните и не във конфликт едно с друго

« Последно редактиранье: Януари 03, 2015, 11:53:16 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
добра статия за исляма и назе:

http://www.dnevnik.bg/analizi/2015/01/17/2454987_isliamut_priiatel_ili_vrag/

Най ми ареса частта за теоцентризма на мюсюлманите и анторпоцентризма при назе  ;)
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
четох я-добра е- без заключението...оно усира целия разказ ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
е, требва си хепиенд, иначе бая добре
Активен

Веселин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 35
Какви българи е имало едно време .... стари снимки ... на диплянка

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
 thanks thanks thanks
много добро.И много интересен начина на писане .....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
На мене тия снимки на Веселин не ми излазат.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...и на мене...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
маке,и я не ги отварам.Вескооооооо,зимай мерки
Активен

илюшин

• Пустиняк
неа Веско, на работа ги видим, дома - не..Станко, де запри тоа БВП, ми виж кво става
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
я ги не вида нигде
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 21 запитвания.