Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Номинации за най-голем лъжец  (Прочетена 4177 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Номинации за най-голем лъжец
« Reply #15 -: Март 14, 2010, 11:26:28 »
БАко Аврме Яне димката а у парламента от 2005г.Яне влезна у Парламента на предишните избори с ярко анти ДПС приказванье ,ма уот момента у кото улезна у Народното събрание неа обелил една дума срещу ДПС.Сал срещу ББ.Па сеги като рече ББ да чушне Трипера Яне са пени пени и накрайо клекна.Групата му беше сал от отлюспени пустиняци къде се разбегаа и вообще за мене тоа къде а тръгнал да праи митинг с циганьете-щото на митинго оня ден беа сал циганье и тук таме пенсионере-мани неа серьозно.Освен тва от къ влезна Тракторо у ареста,Яне да е изнесъл сензационна информациа за некого?А за политици къде не съ се отръкали у власта че са нужни-тва е верно ,за тва си прав.Ма я не вида такиви за сега.Но даже ББ беше царско-правешки пазвантин,та другите ли........
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #16 -: Март 14, 2010, 03:09:01 »
Знам ги сичките мимикрии на Яне и не агитирам за ньего.Въпроса ми беше за Цецка Цачева.Не се представя убедително.Заплаши ората на Яне Янев със саморазправа и после не можа да се одума.Убрка се и почна да пелтечи.Опита се да ни заблуди че нищо не е казала.Лъже ли ни Цецка за да спаси кожата? Тава са се слабости които у политиката се наказват.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #17 -: Март 14, 2010, 03:12:59 »
дали лъже ша покаже бъдещето...за съжаление
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #18 -: Март 14, 2010, 03:24:11 »
Излъга че не е заплашвала.Колко и да ми е симпатичен човек почне ли да си служи със заплахи и лъжи губи моя глас.Не може да се бори с неправдата чрез неправди.Утре некой от наз че изнудва и заплашва.Политика требва да има мерка и такт.Нема значение дали е от Герб на който все още симпатизирам или от друга партия.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #19 -: Март 14, 2010, 03:41:19 »
прав си немам кво да каем...
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #20 -: Декември 11, 2010, 01:21:50 »
Поразрови се надире из темиците и тука си реко,че моа да предложим за номиниранье онаа с фашливата диплома,да а рапа кой баш най-му се неще дано.Ей,ей,докъде че а докараме с такива кюти управници,сал се чудим.(маре,вече се не чудим)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #21 -: Декември 11, 2010, 01:27:45 »
абе тава таа клюса къде беше водеща по скат ли е?  да и ебем майката. кви ги забръка и таа а па колко още са като неа ма не знааме етъ
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #22 -: Декември 11, 2010, 04:54:47 »
Ей, я не моо си представа къв тулуп трева да си, та да са фанеш да работиш нещо, къде не отбираш ич от него. И си сред ора, на отговорен пост, в публично пространство... Направо акъла не ми го побира.
Да пази Господ и от такива лекари, зъболекари и учители!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
« Reply #23 -: Декември 11, 2010, 04:58:20 »
Парица а царица Бубеее....тука у Териториата колко си по-негоден-толко си по ценен-щото си нагъл,безкруполен и моеш да накараш бантустанците да съ трудът за тебе......особено ако имаш Укя от ЦК.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #24 -: Декември 13, 2010, 09:39:11 »
Срамно и скандално е тв с таа Калина - да са скалини откаде са а зела и намерила - би нгиналожил наказание кат ониа дека ги замерат с каманье у Иран
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #25 -: Декември 13, 2010, 10:41:31 »
азе би й набил един уй врзан на джуфка в гъзеца, ем да я гняви, ем да я не може работи ка си трява
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Гняз

• Гостенин
« Reply #26 -: Юли 17, 2012, 12:17:26 »
Я номиниръм СерГей. Излъга за:

1. Че нема а имъ кризъ - имаше.
2. Че съ не краде - дрОгарете ушушкаа дръжавътъ.
3. Че работът с европийските фондове - спреа ги на 100%(СТО ПРОЦЕНТЪ).
4. Щели а строът АЕЦ Белене е тъй, мъ оде че земът парите(10 млрд. евро) и на кой че продавът токъ - мистериа.
5. Кълнеше съ у бългърските интереси - защитаваше сал тиа на северно-азиатската кочина(Алкашстан).
6. Немало престъпнос - отвлекоа 40 чувека, мафиатъ си пиаше вискиту с ньим.
7. Че пазим природатъ - съучасникъ му Симеон II Горскиа съ преврънъ у ебем ти землевладелецъ "тире" дръвосекач.
8. "Немъ съ коалиръм" - пръф защитник на Доан.
9. Че опраим иМфраструктуратъ - не построиа два метръ път - мъ проектъ "Цанков камък"(Доан консултант - инжилер) и други поразии... на богато. Мостъ у Видин пъ не мръдна деба.
10.........
94.........
1064......

Кой сакъ а добава, кой неще а чакъ сериатъ за Гоце - Триперъ.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #27 -: Юли 30, 2012, 11:31:18 »
+1 000 000 000 000 за Метаиста!!! :punk:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 20 запитвания.