Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Номинации за най-голем лъжец  (Прочетена 4257 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Номинации за най-голем лъжец
« -: Февруари 14, 2010, 01:33:44 »
Де да ги видиме кои са лъжците у дражавата ни,па и по света. Нека не се криат ,а да ги извадиме на показ.Да цъфнат на лично место,да четат за тех ората и да ги"благославят".
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Re:Номинации за най-голем лъжец
« Reply #1 -: Февруари 14, 2010, 02:49:02 »
Мойта номинация номер едно е за госпожа Емилиа Радкова МАСЛАРОВА. Най-наглата, най-лъжлива, крадлива и антисоциална бивша министър на заетостта и социалните грижи (20 декември 1990 - 8 ноември 1991 г.) и бивш министър на труда и социалната политика (17 август 2005 - 27 юли 2009 г.).  и бъдеща затворничка.През ноември 2009 й е повдигнато обвинение в злоупотреба с над 10 милиона лева заради нагласени обществение поръчки в управляваното от нея министерство.Че се поровим да представим тука некои нейни исцепки.

Цитати от пресата и нета:

В момента България е една от страните от ЕС с най-ниска безработица. Дори през февруари 2009 г. безработните са с 22 хил души по малко, отколкото през февруари 2008 г.
Това каза Емилия Масларова, министър на труда и социалната политика пред Нова телевизия, предаде БГНЕС.

...В началото на месеца лично Масларова съобщи, че до края на годината може да бъдат открити нови 100 000 работни места. Днес тя не уточни защо цифрата е намаляла.

По думите на министъра България разполага с антикризисен пакет от мерки. Тя посочи 22 програми към МТСП, насочени към подпомагане на работодателите - например - непълното работно време. Предвиждало се още увеличение на обезщетенията за безработни с 20 процента.Предлага се също минималният и максималният размер на обезщетението за безработица да се увеличат съответно на 120 лв. и 240 лв. при първоначално заложени в бюджета 110 лв. и 220 лв.
/Стрещно много пари са тиа 10-15 лева като чу за тава един работник и пожела да си купи свещи с тех./

Национален план за действие по заетостта предвижда разкриването на 87 000 работни места в страната, обяви днес министър Емилия Масларова.

Тя цитира данни, според които страната ни е на първо място в Европа по платен отпуск, който за бременност и раждане е 110 седмици.
Смешните суми за майчинството обаче не се съобщават колко са.

Прокуратурата: Престъплението на Масларова е умишлено
09 ноември 2009 / News.dir.bg

Масларова хариза хотел за милиони
19 юни 2009 / БГНЕС

Масларова купи табелки за 35 868 лева
автор: Труд

След като „оправи“ българските пенсионери, Емилия Масларова ще кара старини в Австрия. Тя иска да се мести във Виена и затова решила  да се сдобие с дом в австрийската столица. Скандалната бивша социална министърка не искала да мизерува като българските пенсионери, а да кара достойно старините си.

53-ма народни представители, голяма част, от които са депутати от Коалиция за България и ДПС, днес сезират Конституционния съд на Република България с искане за обявяване на противоконституционност на решението на Народното събрание от 9 декември тази година за освобождаване на Емилия Масларова като председател на комисия по труда и социалната политика.

„Който от Вас е безгрешен, нека пръв хвърли камък върху нея“. Този цитат от Библията прочете в пленарна зала депутатът от ДПС Четин Казак по време на дебата за отстраняването на Емилия Масларова от поста председател на парламентарната комисия по труда и социалната политика.

По ОП "Развитие на човешките ресурси" се предвижда обучение и преквалификация за над 150 хил. души, което ще осигури заетост за минимум 64 хил. души и възможност за над 10 хил. човека да започнат самостоятелен бизнес.В рамките на Националния план за действие по заетостта има над 27 млн. лв. за 20 програми за стимулиране на работодателите да наемат работна ръка. Около 15 млн. лв. са предвидени за интеграция на хората с увреждания. По програмата "Нова възможност за заетост" ще бъдат наети около 5 хил. души.

...И т. н. Цифри ,проценти,ала бала...Кой че и подири одговорнос за сичките тиа лъжи?
Я предлагам да се учреди форумна награда "Лъжец на месеца" и да се присъжда редовно на видни наглеци.

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nikoia

• Гостенин
« Reply #2 -: Февруари 14, 2010, 03:55:32 »
За Масларова подкрепям... ама не мога да мисля сега за друг, щото ми нема акъля. Личи си, Авараме, че снощи рано си тръгна:)
Активен

amigoto

• Гостенин
« Reply #3 -: Февруари 14, 2010, 07:57:33 »
Еййй , Бисере ! От къде го измъкна тава , бе ?
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #4 -: Февруари 14, 2010, 08:25:45 »
темата а разумна...Масларката а и крадлива освен ,че а лъжлива...па за Крадлив Дедо неща и да си отварам устата....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

vilarin

• Гостенин
« Reply #5 -: Февруари 16, 2010, 04:37:10 »
Ей, бракя,тиа,че са правиа сичките на маймуни,спор нема!И ни плашиа с таа криза гачели ниа сме излазале некогиш от кризта!И са ебаваа кой ка намери с назе!И немоо никой да нгьи земе парите на тиа пикоче, па и никой не пробва! И тиа каде сега са на влас , са се така!Тиа византиици полудеа.Они изкараа тракторете и цела нощ биат гюбек,и ньги а кеф!Оно беа стачки оно беа блокади, оно беа циркове!Само у назе е мирно и кротко.Ниа седиме и чекаме некои да доо ни упрай,демек да ни го укара четврътит!Ама ниа тава знааме!Лизааме,дуаааме,врътеаме са куту гювендии- и съга сакаме дъ ни е добре!Е нема Баце,не моо се  с гъзъ покраи дувара!Ебале сме са у мръшляците!
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #6 -: Февруари 16, 2010, 04:41:26 »
А съга ни а виновна Мъсларката,кво ни а виновна?Куту не моо я укарат у затворете ,да деби да а цела крастувицата!Дееба тиа диарии!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #7 -: Март 12, 2010, 10:27:23 »
Най-обичам да чета статистики за безработицата у България. И безрезервно им вервам  ;)
Знаат ли тия капути нещастни колко безработни има нерегистрирани у шибаните им измислени бюра по труда?
За Масларовица подкрепям с две ръце!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

брусен

• Гостенин
« Reply #8 -: Март 12, 2010, 12:12:57 »
А знаат ли теа капути колко народ е навънка и,че ако са върне безработицата ше фръкне,та нема да мое никой да ни стигне?!!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #9 -: Март 12, 2010, 02:24:23 »
Знаат, Брус, много добре знаат нещастниците, ма по-им изнаса да са праат, че не знаат  ;)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #10 -: Март 13, 2010, 12:26:42 »
Ния немаме почти никакъв износ, ако се върнат емигрантите, кой ше върне парите, дето ги даваме за китайски стоки и турски зеленчук?
А печалбата на големите фирми, дето са у нас, кой ще я вкара обратно у страната? ЧЕЗ, ЕОН, Била, Кауфланд?
Активен
Животът с назе се ебава.

dobbri1

• Гостенин
« Reply #11 -: Март 13, 2010, 02:03:40 »
Сите са лъжсци и пумияре нема един мал там у тооо парламент.Я несам много запознат с политиката оти са не интересувам ама щом сте рекли Масларова ок Масларова.Я предлагам да номинираме сите дет са ватре що са едно за тва.Тия буклуци и нещасници.Ами Ахмет Доган,Иван Костов,Сергей Станишев буклуци са сичките ама тия са едни от наи големите.Са да видиме бате Бойко кво ша напрай нищо и половина баце и тооо ги е заминал да знааате.Ние сме едни роби българете и такива ша си умреме.Те тавааа от мене кой не е съгласен с мене немам нищо на против,секи си има мненее!      Да сме живи и здрави да едеме и да пиаме и да си носиме новите дрей!
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #12 -: Март 13, 2010, 04:37:53 »
Цецка -председателката на парламента и она май се натиска за номинация.Гледам че нещо не мое да се справя добре.Особено у спора си ората на Яне Янев.Нещо не е млого убедителна и ако не лъже ,поне не доисказва верно нещата.За сега само я споменувам и нема да я коментирам,но сам сигурен че ако продължава така че влене у класацията.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #13 -: Март 13, 2010, 05:52:05 »
но па и Яне като а един честен ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #14 -: Март 14, 2010, 11:09:56 »
Можеби нее идеалния,но за сега е единствения сериозен претендент който се осмелява да опонира на Бойко.На назе са ни необходими повече такиви не неотръкали се от предишна власт политици които да имат собствено мнение по въпроса. Костов е смешен с вечните си претенции.Ньеговото моженье вече сме го консумирали.Едва ли може да ни изненада с нещо ценно и по-различно.За Серьожа да не приказваме.Коментара е излишен.Волен е онемел ,а е крайно време да има ясна позиция. Започва да губи идентичност.Другите са ветар и мъгла. В съшност освен "тихата стъпка"Доган,на практика нема други.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.