Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Неква по-обща лимонджийница  (Прочетена 8197 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин
Re:Неква по-обща лимонджийница
« Reply #30 -: Юни 20, 2011, 10:56:57 »
Убавец, лично ше имам грижата да ти звънна. Ма коги та карах да одиме да едеме чушки с боб на Тударовден, ти рече че ше одиш на мач и от тогива не смея да та питам повече. Знам ли, моо немаш време за глупочъ извън форума... ;D
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #31 -: Юни 20, 2011, 10:58:38 »
Абе Николайчо бе,мамин златен седнал си туке и дебнеш некой да напише нещо и одма му отговараш. Да не некой да са почуства неотговорен(тука афтора на поста сериозно и отговорно са замисля таа дума за тва ли са използваше),а и да речеш последен тежката си дума.Ма ако де, иде ти приказката наместо. ;D :nazdrave:

епа нема по слобогясал и подигравчия от мене, то така са тиа рабути  :krkanje:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #32 -: Юни 20, 2011, 11:05:18 »
Абе,я тва го не броа за подигравки,да са намираме на приказка туке,доде стне време за легане.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #33 -: Юни 20, 2011, 11:08:25 »
Ехххх - да беше Балкан Ботевград у Б групаа - както е Бдин - или Бдин и Ботевград у А къту  Ботев Враца и Монтана - па и Ботев Криводол - па и Чавдар Бела Слатина - па и Ком Брковица - Па и Ботев Козладуй - па и Дунав Селановци - па Орел Ореово - па Мария Луиза Лом - па ..... Ебати първенството ..... сал наши шампионееее ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

masok

• Гостенин
« Reply #34 -: Юни 20, 2011, 11:10:58 »
Ехххх - да беше Балкан Ботевград у Б групаа - както е Бдин - или Бдин и Ботевград у А къту  Ботев Враца и Монтана - па и Ботев Криводол - па и Чавдар Бела Слатина - па и Ком Брковица - Па и Ботев Козладуй - па и Дунав Селановци - па Орел Ореово - па Мария Луиза Лом - па ..... Ебати първенството ..... сал наши шампионееее ;D

...........а случайно и ,,каскет,,-Протитовци да сакаш???поне да има кой да буате..... :smeeeh:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #35 -: Юни 20, 2011, 11:11:40 »
Е ти кво сакаш сеги ,сите спортни телевиизии и МАСмедии да заебът примера дивизион,премиършип,калчото и бундеслигата и да следът със затаен дъх СЗ мега-гига-интерконтинеталната лига :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:ми но и Меси и руни сака леп да едът,неко контрактче за рекламка да подпишът ,не мое така сал Мамаду да а рекламно лице ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #36 -: Юни 20, 2011, 11:18:16 »
Краси,а задръж малко да видим Балкан дали ше играат във В група или в Областната.Дали па изобщо ше играат некъде,що откак са връна немския възпитаник Мариан Христов,така ги е занемило,че даже са неявия на мача с Места(Хаджидимово) и по наредба требваше да ги извадат,ма нали масово фалират отборе,па и Мариян са има с Б.Михайлов та им са размина.Тва обаче съвсем не значи,че ше има отбор.
Активен

• Пустиняк
« Reply #37 -: Юни 20, 2011, 11:20:59 »
Уф-уф - я сакам Северозападна супер лига - не лига - а Севрозпадна тотал дивизия - еххххх
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #38 -: Юни 21, 2011, 09:22:27 »
но и азе неам нищо против за СЗ супер лига, ма бегайте у футбалната тема, иначе ножа е един път, а на тиа сборове у покрайна не ядат ли ягнета, ярета ?
Активен

• Пустиняк
« Reply #39 -: Юни 21, 2011, 09:29:36 »
Едът - ма у дом едеме сал я, шефката и тъщата - другата навалица еде сал пилешко и свинско - та за тава ;D 
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #40 -: Декември 01, 2011, 12:02:31 »
Чудих са у коя тема да я пуща таа информация  ??? Не съм сигурна дали бъш тава е местото.

"Първата дискотека за народни танци в България е вече реалност"
Така са го написали заглавието.Тава "дискотека" бъш ми не иде, ма идеята ич не е лоша.

http://www.novatv.bg/news/view/2011/11/30/23982/%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%B2-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B5-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82/

"Клуб на хорото"(тава звучи малко по-добре отколко дискотека) Те тука и адреса: http://horo.bg/
София
Подлеза до НДК - вход откъм хотел ХИЛТЪН
бившата дискотека ДАБЪЛ ВИЖЪН
Денонощно щело да работи.
« Последно редактиранье: Декември 01, 2011, 12:43:17 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #41 -: Декември 01, 2011, 12:13:18 »
Ааа я млогу убичам народни танци ут 1 ду 8 клас бях хореографска паралелка па отделно си бях у ансамбъл Загорче ,,, и това е страхотна идеа лично я бих я посетила ....

А иначе я куту одим на дискотека с тек хаус ,,, играем право хоро ,насекаде къде ми позволи ритама играя хоро ,,,, тука хората които харесват хаус ,ще се сетят че наистина може :)  :smeeeh: :smeeeh: куту почнем у дискотеката ората малко гледат с недоверие ама после са фкючват имахме и един клип,ама требе да гу дира да вида кой гу има :)  :smeeeh:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #42 -: Декември 01, 2011, 08:56:36 »
Унучке, гледах репортаж по ТВ сношка за таа дискотека  :) млого прятно впечетление ми напраи тва, че имаше сума ти млади ора там. Ора, къде обичат народните танци.  :punk:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Маруца

• Гостенин
« Reply #43 -: Декември 01, 2011, 11:44:23 »
ооо тава место требва да се посети...ебаси якото...отвадаш на клуб и цела нош друсаш ора и ръченици...ихуууу... :duhovata:
евала за идеята...последните години доста народ се дръпна накаде народните танци. немате на представа колко клубове има вече и са пълни до дупка. ората през годините са понарадваа на латино танците и обрънаха накаде нашенското сеги.
дано и на чалгата се понарадват и да приключаме с тиа пошлотии и азиацки течения...
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #44 -: Декември 01, 2011, 12:26:20 »
ооо тава место требва да се посети...ебаси якото...отвадаш на клуб и цела нош друсаш ора и ръченици...ихуууу... :duhovata:
евала за идеята...последните години доста народ се дръпна накаде народните танци. немате на представа колко клубове има вече и са пълни до дупка. ората през годините са понарадваа на латино танците и обрънаха накаде нашенското сеги.
дано и на чалгата се понарадват и да приключаме с тиа пошлотии и азиацки течения...

:punk: :punk:
Активен

Страницата е създадена за 0.347 секунди с 22 запитвания.