Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Неква по-обща лимонджийница  (Прочетена 8292 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SPEEDER

• Гостенин
Неква по-обща лимонджийница
« -: Февруари 17, 2010, 06:54:34 »
Така, пръво големи поздраве за това дека па не пропущиате да се сберете и да напрайте кеф на толку народ, а и оно на таа убава дата. Второ голем уй за мене за това къде па не можа да доам да ви видим лично, ама оно таа мойта несериознос нема граници. Яд меа та ми иде а си изедем гъзо, ама те така.

Та така като си мислех на таа тема ми дойде на акъл, че те тава шеа подходяща тема къде секи да моа да каже у коя кръчма най-обича да оди и по кое време, та ако неко пустиняк, като мене, реши да намери сродна душа за пианье да знаа на къде да се отправи. Апа и дай боже да намериме неко по-обща лимонджийница дека да моа по секо време да се намериме.

Епа те таваа, връмугу. Ае да ви видим кви сте пияници сега  ;D
« Последно редактиранье: Февруари 17, 2010, 06:56:21 от SPEEDER »
Активен

SPEEDER

• Гостенин
Re:Неква по-обща лимонджийница
« Reply #1 -: Февруари 18, 2010, 02:21:05 »
Епа като нещете да каате нищо те я че напиша къде я обичам да се завирам, колко до неа празна темата. У Дружба 1, къде я живеам има една кръчмица, казва се Еделвайс. До втората спирка на рейс 88, след като спущи надоле къде Дружба, мине поди надлезо и свиа надесно. Малка, квартална, уютна. Кухнята е един път, а сръбската музика два пъти. Кръчмето а сравнително ново, но вече моа се наречем от редовните посетители.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #2 -: Февруари 18, 2010, 04:31:09 »
яяяя баце че тваа до назе!
и са криеш че си ми комшиа?!
бива ли така?
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #3 -: Февруари 18, 2010, 04:41:40 »
Уу ресторант Големата хлебарка! До нас е, да.
Ич не е ново, има го от 95та, само от време на време си сменя собствениците и името  ;D
Активен

SPEEDER

• Гостенин
« Reply #4 -: Февруари 18, 2010, 04:50:53 »
Е да де, оно пострайката нея нова, ама кръчмата е обновена. Преди се викаше King Edward's.

Е те, я си знаех че така по кръчмите че се намериме по-лесно. Виа у кой блок живеате? Я съм у 186, срещу 46.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #5 -: Февруари 18, 2010, 05:06:28 »
15ти:) Баш до кръчмата.
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #6 -: Февруари 18, 2010, 05:25:33 »
Па у таа кръчма и я съм пийвал неколко пъти....тц тц. Иначе у Младост я натегам у Севън сенс, ели каубойска среща както е по-извесно ;)
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #7 -: Февруари 18, 2010, 11:44:46 »
Байо, тава с тебе къде одииме ли е? Я за каубойска пивница признавам таа дето беше сбирката на форума. Със столевете от едно време  :)
Активен

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #8 -: Февруари 19, 2010, 04:23:28 »
Па и я сам близо до Еделвайса! :D бл.127 до 108-мо училище...
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

Байчо

• Гостенин
« Reply #9 -: Февруари 19, 2010, 04:54:57 »
Байо, тава с тебе къде одииме ли е? Я за каубойска пивница признавам таа дето беше сбирката на форума. Със столевете от едно време  :)

неа баце - тава де бяме с тебе а "нащо кафе", апа таа кръчма "еделвайс" де вика спийдъра за неа тя а сто метра по нагоре.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #10 -: Февруари 19, 2010, 05:36:24 »
Пъ я у Видин пием у един бара до назе. Там къде снимам скарата с ония али. На ресторант одим у бонония, у Ана-Кристин  или на корабчето. Тава са ми кръчмите къде обичам. ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #11 -: Февруари 19, 2010, 05:39:53 »
Пъ я у Видин пием у един бара до назе. Там къде снимам скарата с ония али. На ресторант одим у бонония, у Ана-Кристин  или на корабчето. Тава са ми кръчмите къде обичам. ;D

А коги и Я одим у Видин се срещаме у "Шампиона" що на Краско му е най близко до радиото  ;D, там най убовото е че сервитьорките праат убови снимки на Краско с фотоапарата  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

• Пустиняк
« Reply #12 -: Февруари 19, 2010, 05:44:29 »

А коги и Я одим у Видин се срещаме у "Шампиона" що на Краско му е най близко до радиото  ;D, там най убовото е че сервитьорките праат убови снимки на Краско с фотоапарата  ;D ;D ;D
Епа така е , ма и у балкана седеме веднъж. Къто се опрай времето че идеме на корабчето да пиеме , ама ти че доаш с влака. Що така сал кафета че се истровиме ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #13 -: Февруари 19, 2010, 06:01:44 »
Я преди натегах у Маратона, ма сеги наревам на корабчето и у едно у Гео Милев, ма забовари ка са казва
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

• Пустиняк
« Reply #14 -: Февруари 19, 2010, 06:06:54 »
Я преди натегах у Маратона, ма сеги наревам на корабчето и у едно у Гео Милев, ма забовари ка са казва
Пъ я коги живеех у високите блокове не там киснех. Знааш ли кви спомени имам. Че качим снимки. Съга одим од време на време. Там ми е едната компания. Сигур ги знааш Таки, Туреца, Васко, Гусана Люси Радулов баща му, и много други. За съжаление ги нема вече Камен и Евгени салама - бог да ги прости. Собственичката къде го купи от Пельото ми е приятелка -Таня ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.243 секунди с 22 запитвания.