Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Новини от Резервата.  (Прочетена 169129 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Новини от Резервата.
« -: Февруари 26, 2009, 01:18:21 »
Я мислим да пущим те такава тема, па ако неко Админ не е съгласен - да маиня тава. Ама пръвом да прочете надоле, що мислим, дека е необходима и треба да има такова:

Значи кога има телевизор, умрем да глеам вечер новините. И они са едни след други, по разните канали. Изгледам ги сичките, накрая си викам - и кво разбрах съга, като гледах 2 часа, да са еба? Ами рабрал съм за кмета на Софиа (кво казал, кво напраил, къде одил и с кого се скарал), разбрал съм за боклука на Софиа (що го не сбират редовно, а па като го сберат - нема къде а се фръга), разбрал съм за транспорта у Софиа (що си мамата ебало тама), за парното у Софиа сека вечер гледам (че го дигат - нема да го дигат), за кражби и грабежи па у София, че въздуха инги е замръсен, що има пцетор много и що като на единиа блок турнат антена за телефонете, у другиа блок ората се сръдат. Значи това сичкото е убаво, що он половината Резерват е у Софиа и тиа новини мое да са им полезни. Ама па ниа сме останали ора, къде тука живеаме и мое така некоя новина и за нашиа край да има. Та мислим тука да тургаме полезни новини от Резервата, примерно я сека седмица минавам през Кнежа и Бела Слатина, мое да са напраиле нов магазин некъде, мое пъта да е у ремонт или нещо такова. Така мислим, па вие че каате...

Те и пръвата новина да турнем - у Лом утре (27.02.2009г., петък) че се открива нов супер-мега-хипер-маркет! Он не а толко голем де, ама на назе така ни се види, що таков голем у Лом не е имало. И е на убаво место - между гарата и Главната, има паркинг и детска площадка. Значи врачанье и монтанчанье моат да смеат, що они и Била си имат, и Кауфланд и секво. Ама за назе си е придобивка голема и се радваме. У петък че патувам, а у събота ще одиме с жената тържествено да пазаруваме и послем че ви разпраам как е. Та да знаате, що у Лом има таков магазин и като дойдете некогаж, да не пропущите таа забележителнос!
« Последно редактиранье: Февруари 27, 2009, 10:31:34 от Bushman »
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

MuffDaddy

• Гостенин
Re:Новини от Резервата.
« Reply #1 -: Февруари 26, 2009, 08:41:00 »
А да земеш да направиш и фоторепортаж, да видим некоя и друга фотографиа от местото на събитието...   ???
Активен

оно и я съм пустиняк

• Гостенин
« Reply #2 -: Февруари 26, 2009, 08:46:16 »
а добра е темата, що къ си каза оно целия резерват е фанал или у софия или у чужбинско.. ама у тата теме че требва вие да пишете къде сте останали у резервата да браните таа културна крепост и да ни давате и на назе стимул и да ни е мило като прочетеме некоя новина и дано да са само добри и убави новините..
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #3 -: Февруари 26, 2009, 08:48:17 »
Могу добре си са сетил-екстра тема ша да а тава,я са надявам тиа къде живеат у самия Резерват да я допълват редовно!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #4 -: Февруари 26, 2009, 08:52:28 »
Темата си е идялна.

Новина за Бела Слатина е, че доскоро имаше конкурс за химн на града. То не останаа ора, ма плескунете у общинъта нема за кво друго да мислат освен за глупости. И наградата за химн май беше къде 200 лева.

Се са са спуале тиа ора. Я мисла да пуща и у сайта нещо по темата. Имаше предложениа химнът да е неко циганска песен ели па стара градска песен, тип пенсионерска - що тама мнозинството вече а от циганьор и блъарници. А познайте що - що ни нема назе, те затава.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #5 -: Февруари 27, 2009, 10:21:52 »
Те ви,най-гулемите мартеници биле у Враца-по 10 метра едната-ебах тиа палии!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #6 -: Февруари 28, 2009, 07:47:18 »
Я па за супер-пазара у Лом да се пофалим, вчера одиаме с жената и съм фпечатлен много! Работи от 8 до 22 часа СЕКИ ден (без почивка) и има секво! Наплъниме торбите, фрълиме у багажника и па се врънаме, и три пъти така. Ако идва неко, непременно да посети тая убавиня!
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #7 -: Март 18, 2009, 12:46:16 »
Вчера ми казаа, що пъта между Лом и Ковачица се ремонтира. И па у Лом покрай реката се прай нова кейова стена, а като стане че има целосна реконструкциа на Дунавскиа парк, че се напраат алейки и че стане европейско (кво е у Видин), а нема да само буедак (кво е съга). И канализацията у Боруна си връви, и като е готова, че опраат и пъта за Видин, нема да се обикая повече по баирите и пойето. Те такива малки работи ни топлат душата и ни дават неква надежда, че мое и у нашиа край да се напрай нещо със света.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #8 -: Март 18, 2009, 01:12:40 »
Я пъта го видо онядън,искарале един грейдар и слачет мръсотиата од по краа.А супера е убов.Те Маркет,ма тава са литовци.Цените им там са два пъти по-големи од софийските.Що така като е една верига и тука и там.Сигур що у резервата са по-богати ората.Друго си а га дойдат германците,ма че дочекаме ли? Па арно кво дума Буш,що мое и тава да го отнема ,а тагава?

П.П.
И я би уволнил веднага половината персонал,а другата че накажем,що не се зареждат рафтовете куто се купува.Празни дупки по тезгяфете не моа да има.Сигур не плащат добре и за тава не работи персонала кво требва.
« Последно редактиранье: Март 18, 2009, 01:16:47 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #9 -: Май 14, 2009, 04:48:29 »
Я да поотупаме пепеяка от таа тема  ;) що намери нещо у нето и сакам да го споделъ с вазе:
http://news.vratza.com/?id=1751584&adate=
Определено е новина и то каква!  :)
Браво на дечурлията!  :) Да са живи и здрави и още по-големи успехи по-нататика!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
« Reply #10 -: Май 14, 2009, 05:55:28 »
а они че са за браво са за браво.ма се чуда кат се изучат колко от ньих ше се върнат у району да го облагородят?!!!!! ::)
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #11 -: Май 14, 2009, 07:23:33 »
еми на тоа етап сигурно ни един :(
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #12 -: Май 14, 2009, 07:38:20 »
Да са надяваме, че ша са повечко. Що у тия деца ни е надеждата, къде има една дума.
Ама къ вика Jaio, ако така връват нещата у назе, не вервам да са млого  :(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #13 -: Май 14, 2009, 09:32:04 »
Тава де го каате е мноо верно. Язе дето съм на 41 годин вече ако неко ден има некво развитие по нашиа край са вращам веднага без да са зАмисла/каам го съвсем чесно и отговорно/.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #14 -: Май 14, 2009, 09:35:40 »
Но ако можеше да са живеа куто ората ниа немаше да бегаме.Я нали си бе сеги по Резервато-сръце ме заболе.Ако мое да се опраи работата ,да има работа къде плащат за ньеа като ората-връщаме са и ние с целата фамилиа.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 19 запитвания.