Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ДЛЪГО НАПИРАЩИ ВЪПРОСЕ У МЕНЕ!  (Прочетена 6414 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
ДЛЪГО НАПИРАЩИ ВЪПРОСЕ У МЕНЕ!
« -: Февруари 26, 2009, 05:05:56 »
от могу години ми се врътат едни въпросе у таа мойта шашава глава.май е дошло време да питам, ората който наи-могу моат да ме осветлят по въпросу;демек вие.ората който сте постоянно у резервату.та те и въпросете:
що ние най-убавите ора ,сме у наий-западналио край?
що ние най-гостоприемните,неаме никъкъв туризъм(нима неаме забележителности)?
що се назе подминават помощите за развитието на резервато?
до коги се ние ше сме селяните,а сичко друго са граждане?
кво ни пречи,например и ние да развиваме селскио туризъм(като у смолянско,троянско и македонско)?
с кво они са подобри,а па ние несме?
до коги така нема да ни уважават и ше ни сочат пръст питам я?

Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:ДЛЪГО НАПИРАЩИ ВЪПРОСЕ У МЕНЕ!
« Reply #1 -: Февруари 26, 2009, 05:09:09 »
язе мислим дека тава място не а за политика - язе влазам тука да са посмеам със други пустиняци, а не да са едосвам с крадливи плякоре и фанариоте ...

карам отговоре според мене си  -
- убави сме що сме са мъчиле млогу /ели поне язе - праил съм къща от миничък, запиням кофи с битон и тугли куто изоглавен/ и сме си наскочиле мастрафа - неа ни зор от нищо
- не сме гостоприемни що цепиме стотинката на 2 и туризам ни не треа а лека индустрия
- подминават ни помощете за развитие що команистете краднат удже от назе
- кво ни пречи - праиме са на гяволе та да ебнеме във въздуха
- азе не сакам да ни уважават - а да ги я стра от назе - /поне от мене ги я стра в кварталната кръчма у Сф /
« Последно редактиранье: Февруари 26, 2009, 06:46:18 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #2 -: Февруари 26, 2009, 05:12:06 »
неее сал политика самоточе  :(
Активен

ELI

• Гостенин
« Reply #3 -: Февруари 26, 2009, 06:17:52 »
Я кажете сега и аз да чуя,че ми стана интересно, що така е в Резарвата :)и вие си имате хубави местенца,ама наистина не са развити, хъъъъъм...... хвърлихте ме и мен в размисъл ::) ::)
Абе не е баш така, сетих се,че тези красоти са във вашия район
http://www.belogradchik-bg.com/sights.htm
а и за други красиви места се сещам ::)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #4 -: Февруари 26, 2009, 06:20:46 »
никои не ги отрича.......ама дали ние сме си заплеси или ненам ??? ???
Активен

ELI

• Гостенин
« Reply #5 -: Февруари 26, 2009, 06:22:12 »
никои не ги отрича.......ама дали ние сме си заплеси или ненам ??? ???
Като ви слушам сте прекрасни хора с огромно чуство за хумор ::)друга ще е причината :(
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #6 -: Февруари 26, 2009, 06:24:11 »
Я кажете сега и аз да чуя,че ми стана интересно, що така е в Резарвата :)и вие си имате хубави местенца,ама наистина не са развити, хъъъъъм...... хвърлихте ме и мен в размисъл ::) ::)

къде си ти одила че да ти кажа кво точно пречи

/беее ка ма едосаха тия ора - ка па нема модератор да закючи таа тема и да я затръка/
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ELI

• Гостенин
« Reply #7 -: Февруари 26, 2009, 06:25:57 »

къде си ти одила че да ти кажа кво точно пречи

/беее ка ма едосаха тия ора - ка па нема модератор да закючи таа тема и да я затръка/
На всякъде съм ходила ;Dказвай и не се ядосвай :o
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #8 -: Февруари 26, 2009, 08:42:24 »
 Темата се отключва що с Клесунгерицата си изяснийме функциите ;D
« Последно редактиранье: Март 07, 2009, 11:41:35 от Дръмон »
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #9 -: Юни 20, 2009, 01:00:51 »
Я се питам туризам ли ни требва на назе ели нещо друго?Що ниа смо манко честоюбиви ора.Не моа трпиме некой да ни тиняви дома,а ниа да му подгъзуваме.Нещо не ни видим куто слугинаж. Мое негде и да се получи,ма куто цело ми се струва че не а таа рабута за назе.Та да питам.Само я ли така ми се види?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #10 -: Юни 20, 2009, 01:09:59 »
те тава съм го рекол манко по нагоре -
азе мисла що на назе ни треба лека индустреа , екологична да варди природата
бушмана некъде спомена че северозапада е зона спокоина откъде земетресениа - инвестициите са сигурни демек
гледам пакистан станал средище на леката индустреа у средниа исток , баагу тиа зеа да дръпат , щото и тама нема команисте
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #11 -: Юни 20, 2009, 01:14:17 »
Я од тебе го видо и реко да поразвием вапроса,що и я сам се замисял враз тиа неща.А и ме а стра манко ако пойдат да щъкат разни из района ни.Нещо не смо подготвени за такиви масови интервенции.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #12 -: Юни 20, 2009, 01:20:40 »
Туризма а убово нещо ма само туризъм некък си не връви треба и да са произвежда нещо.На времето имаше бая заводи из нашиа край ма на некой им попречиа и ги стръкаа до се та да гладуват ората.В Орехово едно време имаше 3 големи завода и още 4-5 по-малки и ранеха целата община от ни остана само един ма и он крета едвам.Треба да възроди леката промишленост и заедно с туризма полека лека мое да са излезне от положението а заедно с тава да са манат и сички стари управници що от тех иде целата работа.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #13 -: Юни 20, 2009, 01:36:18 »
Я сметам ,че пръво требе да има пътища като ората.Туризъмо неа за наще ора,ели поне неа за пората у поьето,я нали вида манталитето на тиа тука у Велинград-не са като назе.
Другото къде теребе-лека промишленос,особено за жените по селата-освен със земеделие и като работата и у цеховете и ша връзвата краищата.Тука по колибите има шивашки и дръводелски цехове и ората поработват у ньи,като сложиш и животинките,като сложиш и тва къде краднат от гората и оно оп-не живеат никак зле.Та мислата ми е-лека промишленос + земеделие и животновъдство+селсик туризъм у определени общини+ високи технологии у градовете.Отделно -инфраструкторни проекте с дръжавно участие-пътища и те текива те.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #14 -: Юни 20, 2009, 01:38:57 »
туризам ка е на морето нема да стане - що немаме море , сал земля пустееща , селски туризам - нелито е - къ ще съм азе легнал куто съга и ще ми клопат из къщата туристе да неам мирка и събота и неделя - не мерси - и тава е нагласата на сички може би
некое еко земеделие е добро - ето пчели - да ама не - отгоре минва транспортен авио коридор еднаман брънчът самоледе , се нела откъде го погледнеш

убовите пътища са биле и ще са винаги кръвонсната система на една икономика
Активен

Страницата е създадена за 0.152 секунди с 21 запитвания.