Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ДЛЪГО НАПИРАЩИ ВЪПРОСЕ У МЕНЕ!  (Прочетена 6415 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:ДЛЪГО НАПИРАЩИ ВЪПРОСЕ У МЕНЕ!
« Reply #60 -: Юни 21, 2009, 12:18:34 »
Епа ниа че ги натиснеме куто ги подплашиме.Они до каде не видат рунтови грди нема да се остаат.За тава че си заявиме кво сметаме да праиме и да видиме дали че устоат на напрежението.
Мислим че ако са разумни че почнат да работат одговорно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #61 -: Юни 21, 2009, 12:23:54 »
Таа либоф тука нема да успее.Нема кой да ти дойде ча од северозапада у Софиа ка митингува.А и нема кой да блокира путищата,що ниа имаме закон за таа рабута и че ти конфискуват колата ели трактора,ако заграждаш шосета.Тава го измислиа заради таксиджиите навремето.Тагава я участва у такъф протест и след тава ни забраниа със закон да се праат заграждениа с ППС-та.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #62 -: Юни 21, 2009, 12:25:49 »
А они по закон ша измислат ,че нема начин къ да си кааш мнението.Се ш ни го турат законово,за тва са се сетиле мазните гъзове у свинарнико.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #63 -: Юни 21, 2009, 12:28:09 »
Така е !Ка викаше на времето Ревизоро:Требва да се бориме на ньиня териториа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #64 -: Декември 26, 2009, 08:34:11 »
                 Ти ли ме бутна или сам паднах

Преди извесно време четох как се е появила една от поредните чалга конвейрки.Фолк певицата Екстра Нина сънувала еротичен сън.Събудила се и...написала песен!До тук нищо странно,но като се има в предвид нивото на родната чалга не се учудвам че е толкова ниско.Тук не подлагам на съмнение гласовите качества на испълнителката.Все пак тя е професионална певица и е редно да може да пее.Учудването ми е ,колко лековато е подходено при създаването на самата песен.Веднага впрегнах фантазията си и представих себе си в ролята на зъболекар.Защо заболекар?Така просто ми хрумна. Мога да пробвам и като архитект например,или като ватман. Професиите са без значение щом хората толкова лесно можели да ги практикуват.До сега не го знаех,но виждам че научих нещо ново!И ето аз взимам бормашината и почвам да сменям пломби.Изливам ги с поялника така както аз си знам. Прекрасно нали?Дори имам познати и мога да се похваля в медиите до какви висини и как без грам труд,така просто от самосебе си и отведнъж както си клечах до един храст ме осени музата иии...о чудо!Нещо повече-на около ми и други осенени колеги се надпреварват да се изживяват като стоматолози.Ей,да знаете у тази професия има хляб. Дипломираните пасти да ядат.Само си губят времето и са толкова некадърни...Ето един ентусиаст бъркайки си в носа стана най-известния в бранша.Но така е пазарна икономика.
     До тук със сатирата!Ситуацията хем е смешна,хем трагична.
Нищо чудно че този вид чалга се котира сред интелектуално по-недоразвити.Създадена по кърски маниер,тя не може да бъде друга.Тук не се исползна професионализъм.Няма капиталовложения.Няма творчество,талант и опит.Но както казва мой познат:Дори простотията може да бъде ганиялна, стига да е вкарана доза академичност.А в случая от къде? Академичноста е присъща за един друг тип люде.По подготвени. Вложили години труд в усъвършенстването и. Пък то ако от всяко дърво свирка ставаше...текстописци,поети и композитори отдавна да са на изчезване.Но родната чалга нали за това е уникална,защото е възможна с невъзможни методи.За това наистина професионалните изяви ще са малко и ще се губят някак си под един знаменател с останалите, затискани от силикон и посредственост.Ми що им е да се охарчват и без това е лесно:Ори, мели и яж.И всеки събудил се сутрин с оргазъм или ерекция може да се нареди "достойно" до светилата в бранша.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
« Reply #65 -: Януари 05, 2010, 10:33:20 »
все ми е на акъл , че северозапада нарочно бе сриван икономически заради ненависта , на някой величия от соц време...ето...

На 1 юни 2006 г. се навършиха 26 г. от един от най-апокрифните по тоталитарно време атентати срещу Тодор Живков - този във Враца. Макар че и към момента очевидци на „атентата” го характеризират като „големият резил на Бай Тошо във Враца”, тогава нападението разбунва цяла България.
тук е целия текст в статията...
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1710
Активен

Страницата е създадена за 0.188 секунди с 22 запитвания.