Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23208 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Байчо

• Гостенин
осра са и без да щъ натисна изтрий таа тема....
апа то азе съм е бил пущил...
ша ва замола а ма извините или да ми теглите по една - като прецените...
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2
« Reply #1 -: Април 08, 2010, 07:30:42 »
Извинен си да та еба! ;D ;D ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #2 -: Април 08, 2010, 08:31:23 »
а да не седи таа тема празна ша напиша 2-3 думи ;)па и требе си я отпочнеме......

Ша зафана една приказка за дупките по пътищата.Макар че тва се отнаса за сичко у наща Татковина.Та я баш немам спомени (ем сам живял по онова време 18 годин),да е имало толко разбити пътиша и толко дупки по ним.Сал, че от 1989год. насам некой отВас да е чул за ноф път направен???Я несам ша отвора сал една скоба тук(видох при Попово пъто къде Разград и там из околията .Ма там е по една друга линия с един друг участник).И така от 89год.насам и при Иван Костоф,Жан Виденов,Царо,Станишевия за наща пътна мрежа нищо се не правеше(по голяма част от нея е асфалтирана от 1971 до към 1988г.).Управления пътища им се превеждаа пари,ма они потъваха из нечии джебеве (що у България 40%живеят от далавери и кражби.....и 30 %са пенсионери де ;)),а пътищата станаха лунен пейззаж.Сега некой ора са решили да ги кръпат що било по ефтино и бръже.Да, да ма не .Нема оправия с тва сака си преасфалтиране,ма нема пари(що 20 годин се затръква сичко).......Сега секи ден гледаме у ръцете на един човек и чекаме ,я пръстена на арабела,я вълшебната пръчка на Хари потър......Е ,оно ги нема тия ВЪлшебства,и за тва сме виновни ние ората.Що сме овци ,ма се бели и ни една черна.
За мен ,така стоят нещата у сека една сфера у Назе.И  у промишленоста и у здравеопазването и енергетика ...на сегде......
Сеги един на този етап дошъл да управлява с един или два мандата нищо нема да напрай,требе свикваме с тая мисъл.
Така ни се падна да живеем приятели ,дано на наще деца децата неса на тоя хал........
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #3 -: Април 08, 2010, 08:52:31 »
Така а баце,ма я си мисла,че и бая народец си напраи къщици покрай пътищата ;) ;DА и много от пътищата де са напраени от оня учасник  не водът за нигде....те нали зарди тва са збрааме и наприхме Организациата-да моо да питаме-ма вече да не окаме по отделно като пилета голишарчета от гньездо де пискат,а като ора и Граждани-щото квито сме ние гражданете такава ни а и дръжавата-ако ни а стра и сме путки/нищо против коги става въпрос за онаа така любима и важна част от женската анатомия,ама издивевам коги става въпрос за вида мъжки характер ;)/ та да си не посакаме тава къде ни а по право и забрааме,че политиците са наши слуги,ша а тащка-ша ни еът а ниа ша викаме ,,мерси" >:(Е на тава требва да си научеме децата-да не чекат като куче пред шкембеджийница,а да ритат вратата на политическата кръчма и да казват-ниа сме тиа дето плащаме сметката,така че господа виа ще пиате тава къде ниа ви поръчваме!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #4 -: Април 08, 2010, 09:02:53 »
.Чвора
Ветеране
Омраз на омразете

Публикации: 4557

« Reply #3 -: Днес в 08:52:31 »ЦитатТака а баце,ма я си мисла,че и бая народец си напраи къщици покрай пътищата 

я тва го не одричам и сички го знаят..........дай боже да станем черниите овци ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #5 -: Април 08, 2010, 09:06:20 »
ще баце,ще ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #6 -: Април 12, 2010, 11:22:51 »
Малко е извън темата, ма че ме прощавате ;)
Тоа инцидент,требваше да стане лани,по това време ::) ма на борда на самолета,нетребваше да има поляци , а българи "юнаци" от нашия роден, политически "елит", начело със Станишев и ко ::)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #7 -: Април 12, 2010, 11:35:24 »
и ниа са надахме - ма нъц
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #8 -: Април 12, 2010, 11:50:23 »
Тоа инцидент,требваше да стане лани,по това време ::) ма на борда на самолета,нетребваше да има поляци , а българи "юнаци" от нашия роден, политически "елит", начело със Станишев и ко ::)
я тава си го помислих,и си викам-ако тава стане,мое да а греотъ,ма народо един месец ша празнува и ша дава банкете-представи си Гоце,Станишко,Доги,Крадлив Дедо и Дянков с Цецка у един самальот.....
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #9 -: Април 12, 2010, 11:56:46 »
я тава си го помислих,и си викам-ако тава стане,мое да а греотъ,ма народо един месец ша празнува и ша дава банкете-представи си Гоце,Станишко,Доги,Крадлив Дедо и Дянков с Цецка у един самальот.....

я па мисла че у тоя момент баш ,тва кат постове ние за тука ,ни па требе се радваме......... ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #10 -: Април 13, 2010, 12:01:50 »
малииии банкете по улиците , шатри преградени улици като на новобранските едно време - егнета у пещи и прасета у фурни - виновниците за 4 национални катастрофи да си получат заслуженото и народа да е овъзмезден
« Последно редактиранье: Април 13, 2010, 12:03:36 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #11 -: Април 13, 2010, 08:53:46 »
Ех, Мечтииииии ::) ;D ;D ;D ;D
Че ме прощавате за черния хумор,ма като чух за тази трагедия, даме прощава ,Господ, си помислих точно това :-[ :-\
Изказвам съболезнования към поляците за споходилата ги трагедия,защото са загубили хора, които са отстоявали националния интерес, пред личния! :'( :'( :'(
НЕКА ДА ПОЧИВАТ В МИР!

Не се извинявай Ломняк, сички сме така. Я сам сигурен - нема човек от назе, къде да си не е представил самолетна катастрофа и със "българския политически елит". Че искажеме съболезнованиа, колко за очи, ама у дома си нема ни да ревеме, ни да жалиме. Они да им не е жал за назе, кога ни съдират кожата от гръбъ? Ако им падне самолета, они веднъж че умрът, а я секи ден умирам по манко, кога си трошим колата по скапаните пътища (50 лева и кусур винетката), кога пием хлорирана вода със секви гадости у неа, кога плащам 200 за ГО на кола 1600 кубика и кога си зимам отпуска, та да си извадим нова лична карта.... Аде ебал съм ги. Че жалим за тех (за наште политици прикаам), колко жалих и кога гръмнаа Луканов (демек - никак). Он баща ми умре (къде цел живот беше бачкал човека), тъста ми си отиде на 62 годни (и он е работил от кво се помни), та тиа ли сътвере да останат? Струва си един самолет да се прежали, та да се отървеме от тоа спленгор...

Между другото, още Сталин е забелезал, че таа "политическа класа", политическиа "елит" демек, треба периодично да се обновява, да се не задържат ората дълго у властта. И он го е правил това - чистка му се е викало на времето. Не е било фатално за дръжавата, даже е имало оздравителен ефект. Разстрелял е десетина министри (народни комисари), другите ревът - непрежалима и невъзвратима загуба (кво викат и съга поляците). И кво, да се не е затрила Русия от това? Веднага излазат нови мераклии да управляват и да командват, един като гръмнеш - трима нови излазат. Фатално е кога се затрие гениален художник, писател или конструктор, що нема откъде да дойде замесник. А политици (и мераклии за политици) - дал Господ. Че се опрай и Полша и след неколко месеца - се едно нищо не е било. Че си изберат нов президент, нема ядове.

Глей пъ я къф задълбочен анализ напрай на трагедиата... Мое да преместите у темата за покойниците (Поклон пред паметта им май беше) - да не седи тука у празниците.
« Последно редактиранье: Април 13, 2010, 08:55:43 от Bushman »
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #12 -: Април 13, 2010, 09:03:47 »
я викам и неко по ръняк самолет може и фтора употреба рециклиран да прежалиме за наще - да неа неко ноф лизингоф ...
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #13 -: Април 13, 2010, 09:11:32 »
Я и последниа Аербъс А380 би прежалил за них, само да не падне на неко невинен човечец връз къщата...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #14 -: Април 13, 2010, 09:12:54 »
по гулем требе да е що требе да има место и за Боки и негувите ора да седнат до доги и гейо, лажовниа цар , и костофф - и  жан да го на забувариме
Активен

Страницата е създадена за 0.261 секунди с 21 запитвания.