Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23413 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2
« Reply #75 -: Януари 04, 2011, 11:51:41 »
точно преди един пост писах кво очаквам да стане.И но вече са подига завесата-тава дето сички го сакахме от лицето БойкоМетодиев Борисов-поради гулпост на избирателете-включително и моя-у момента мин.пред.на Териториата-да раздаде справедливост и да постави агент Сава където му е местото-у носната кърпа на Историата НЕ се състоя.Се га вече видиме истинските действия:
http://news.ibox.bg/news/id_421877138
Тоа скопец на снимката ,плужек продажен и виден Еничарин ,заместващ достойно у лизането аналните лигавници на Дръндарскиа козел хасковскиа педерунгел Бисеров и бургаското крупие-Ментака, на практика каза-ниа сме съ врънале у политиката и власта.Даже не сме излазале от ньеа .И наще медии-весници  и телевизии-нали не мислите че изявлениата ,че Ди-Пи-Сито немат такива е верно-ша продължът да праат лиз-близ на Павианчо-а тоа лиз близ а сал лекинко уовлажняване да моа да му го уденът.Ма он понеже а много на високо и си мисли че му праат кеф-ниц-лекинко го гласът......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #76 -: Януари 04, 2011, 11:57:04 »
тва баце отдавна се приказваше под сурдинката.е вече излезе и на яве.....но едни кат бегат ,други се присламчват покрай ББ......немое от тааа каца сам да еде,требе и некой да облизва стените ;) :)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #77 -: Януари 04, 2011, 12:36:56 »
Ако стане тава, цената ше е спиране на сичко срещу ДПС. А това значи че леталния изход за българете е все по-ясно очертан!
  На много хора от Резервата, а и от целата страна не им е ясно до каква степен е турцизирана България като територия. Още 89-та годин като тръгнеш от Силистра за Хасково, не се минаваше през българско населено место. В същата година като почна великото преселение (което сметам че макар и закъснела е единствената првилна политика на БКП-то) турчолята напуснаха АПК-тата и заминаха реколта, животни на самоотглеждане. Тогава се създадоха бригади от различни производствени звена за да са спаси положението. Учители и икономисти отидоха у фермите и за неколко дена възтановиха нормалната работа, доене, мандри, яйца и др. А хора с техническо образование се преквалифицираха за неколко дена в механизатори. От наши отдел 6 човека отидохме в едно село до Хитрино и успяхме да се справим със силажиране, жътва, брануване, сеене на втора култура и още други работи. Не сме отишли от финансови подбуди, макар че изкарахме добри пари, а от некъв ентусиазъм, незнам как да го нарека, или патриотизъм, но нещата за един месец бяха овладени и нормализирани, така че исках да кажа че в нужда може да са справим със секви ситуации.
    Едно нещо ми направи тогава впечатление в една от канцелариите на стопанството. Имаше една снимка на основателите на кооператива дето влизат със земята си и сека снимка с името на човека. Сичките беха българи плюс един циганин, а турци немаше! Постепенно урбанизацията е изтеглила българете към градовете, а турчолята които са с ниски социални претенции са заели техните места в кооперативите. После дойде приватизацията, върнаха земите и кво? Направиха новите кооперации ама в тех кой ше работи, па турците! Крадене и лъжене  на член-кооператорите, вместо рента им дават по едно шише нерафинирано олио и малко зърно. Така собствениците на земя (българи) се принудиха да продадат земята на безценица на купувачите турци. После месните общини и кметства (също турски, под вещото ръководство на ДПС) си гласуваха и раздадоха големи части от общинските пасища. Сега вече като тръгнеш от Силистра за Хасково минаваш не само през турски населени места, а и през турски земи. В съвременната история има пресни примери за такава политика. Как са създава държавата Израел на Палестинска територия?
   Имахме една инициатива през 90-та година, да заселим тези селища дека са беха поопразнили от туристите с бесарабски българе, които макар и да не беха виждали България я чустваха като истинската си родина, но постепенно червените боклуци я задушиха тая инициатива. После стана ясно що, след като си създадоха ДПС (ДС). Карали сме учебници и разни книжки събрани чрез дарения от лични библиотеки на бесарабчетата, а накрая наще ни спреха да идем пак.
   Така тия краища са запазиха етнически турцизирани, а и част от туристите са върнаха и станаха едни от големите приватизатори.  Я много пътувам из страната и имам навик да са заглеждам по вратниците и стълбовете - има ли некролози, значи е добре, има българе тука, нема ли некролозе, а гледаш селото живо, значи е много зле. И това става се по-често. Минавал съм и повече от 50-60 км и нема един некролог! А ако седна да изброявам окръзите където това са случва ше ви настръхне косата, щото българете са се концентрирали в големия град, а наоколо сичко е вече турско синьо. Лошото е че турцизираха и циганите и така си удвоиха позициите. Има многокакво да са разправа, ама ква е ползата, направо кръв ми капе от сърцето! >:(
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #78 -: Януари 04, 2011, 03:10:39 »
тава я длиБок анализ и ми достави радос да го чета и но ми закапа крф от срцето послем
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #79 -: Януари 04, 2011, 04:03:30 »
Цитат
Костадинов посочи, че кризата дава възможност за реформи и ДПС ще подкрепи всеки, който е склонен да ги прилага.
;D ;D ;D
Колко са прозрачни,завалишките.  ;D ;D не разбраа ли, че народа вече нги знае и кътните зъби  на тия манафе и никой им не верва.
Дееба тва драпанье за власт, дееба.  >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

vilarin

• Гостенин
« Reply #80 -: Януари 06, 2011, 08:07:29 »
Те съга, че видим, кво че каже ББ за вицепремиерувете,къде съ апат...че пада смех сигурно..
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #81 -: Януари 06, 2011, 09:37:20 »
Кво моа да каже. То я тръгнало на пустиняк и тава. Кой ли ще доде па след тия глупаци етъ. Само суданци не са биле на влас у назе.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Чвора

• Пустиняк
« Reply #82 -: Януари 06, 2011, 10:11:12 »
Кво моа да каже. То я тръгнало на пустиняк и тава. Кой ли ще доде па след тия глупаци етъ. Само суданци не са биле на влас у назе.
мани недей ,че и тава ша стане скоро-ша изкарат неко суданско-сомалийски кандидат-и електорато ша го избере-вервай ми-они по цвет кандидато и електорато са горе доле еднакви....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #83 -: Януари 06, 2011, 10:15:52 »
мани недей ,че и тава ша стане скоро-ша изкарат неко суданско-сомалийски кандидат-и електорато ша го избере-вервай ми-они по цвет кандидато и електорато са горе доле еднакви....

те тава е следващата пулитическа идеа къде ще пожъне успех
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #84 -: Октомври 30, 2011, 10:31:35 »
Браво радвам се-дай Боже и там да потръгнат нещата....
Разбрах, и че у бастиона на ДПС-Дулово където я съм работил 6 годин е спечелил ГЕРБ.Познавам и новиа кмет д-р Юксел-работил съм с ньего-свесен чвек и добър доктор-надявам се да е добър кмет.Познавам и новиа кмет на Силистра- д-р Найденов-и сньего съм работил...за там обаче ша си замълчим ;) ;D Като Светльо Витков за БСП-то :P
ПП7Мола модерете да ми преместът мнението у темата :изборите минаа
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #85 -: Октомври 30, 2011, 10:45:38 »
Не моо се зарадвам на изборниа резултат у родния ми град  - Кърджали, ни за резултато у градъ, у който сега живея - Враца.
Мамка му.
 papa papa papa
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
« Reply #86 -: Октомври 30, 2011, 11:12:51 »
У ореово печели ГЕРБ.Мойта жена вика ,че тоа гербаджиата бил рекъл ,че ако спечели щел да премести Общината у Селановци и да закрие Ореовските учулища.Тава партенка ли е-плод на БСП козни ели е  верно-чекам мнението на Бисерчока и другите ора от Ореово....
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #87 -: Октомври 30, 2011, 11:13:40 »
Ебало си е мамата.
Активен
Ние сме ора естете.

masok

• Гостенин
« Reply #88 -: Октомври 30, 2011, 11:17:46 »
у Стубел си е старата нова кметица,пустиняк веренишки иначе от герб..........чуда се дали да си и не посакам вече....... ::)
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #89 -: Октомври 30, 2011, 11:18:37 »
у Стубел си е старата нова кметица,пустиняк веренишки иначе от герб..........чуда се дали да си и не посакам вече....... ::)
от герб ели от кметицата
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 24 запитвания.