Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23406 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2
« Reply #90 -: Октомври 30, 2011, 11:20:15 »
у Стубел си е старата нова кметица,пустиняк веренишки иначе от герб..........чуда се дали да си и не посакам вече....... ::)
от герб ели от кметицата

...........от второто ;)
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #91 -: Октомври 30, 2011, 11:20:23 »
У ореово печели ГЕРБ.Мойта жена вика ,че тоа гербаджиата бил рекъл ,че ако спечели щел да премести Общината у Селановци и да закрие Ореовските учулища.Тава партенка ли е-плод на БСП козни ели е  верно-чекам мнението на Бисерчока и другите ора от Ореово....
Тоа тупан селановски мина през сички партии де ги има у БГ и а голем клес и лизогъзец  :udri:
ша си тура точила на къщата и ша ги закарам у Сараево ебаси
Тава а голем срам за Орехово селановчанин да командва и то за втори път тууу  blax
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #92 -: Октомври 30, 2011, 11:25:23 »
Азе са чуда ......ма не не чуда са, ниа сме си пустиняци и си заслужаваме кмет пустиняк изпръвом беше оня Пенков ли Петков ли връ ли му гу у чирвата , сега па тоа , нищо против селановчини и не сакам да кажа че дингила а бил по-добар кандидат , ма у Орехово и цела Българиа ората са принудени да изберат ут коя стран на мухлясалиа леб ша си чупнат ..............
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #93 -: Октомври 30, 2011, 11:26:05 »
Ебала съм ги у дупе и си легам.
Тука вече живот нема, ясно е.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #94 -: Октомври 30, 2011, 11:26:59 »
Сигурен съм че си прав,ма си мисла ,че преминаването на една община от едно селище към друго не става сал с тава- решил Филан Кишията  и аде-давай да местиме Общината....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #95 -: Октомври 30, 2011, 11:51:34 »
ем, изборите минаа...

искрено се надевам тоа град от малко малко да ръгне напреде, малко от малко да стане по-привлекателен за инвеститоре, за нови работодателе и лека по лека да излеземе от тоа порочен кръг каде а надвиснал нади назе.

дано, па времето ше покаже!
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #96 -: Октомври 30, 2011, 11:52:36 »
надаме са - но надали
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #97 -: Октомври 31, 2011, 09:52:40 »
Изборете минаа, а Враца ша я дотръкат за тия идните 4 годин. Дано не съм прав, но нищо добро не ни чека. :(
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #98 -: Октомври 31, 2011, 09:55:34 »
Изборете минаа, а Враца ша я дотръкат за тия идните 4 годин. Дано не съм прав, но нищо добро не ни чека. :(

Бегай, маани са, че съм бесна.  papa
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #99 -: Октомври 31, 2011, 10:10:55 »

Бегай, маани са, че съм бесна.  papa

Тегло ни чека, душманско.  :'(
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #100 -: Октомври 31, 2011, 10:23:28 »
А добрутро, ама неа добро ...даже оденьето ми до Враца не помогна, имах информацеа кво ша става, ама ората са глуповати и неосъзнават ква грешка са допуснале ... Уйне, и азе ма е яд, ма тава е полужението ....лошото у целата схема е че оня манталитет за които Ботев е писал ,,Борован спи и вечно ша спи" са преместил накъде Враца  :-\
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #101 -: Октомври 31, 2011, 10:25:22 »
Абе а дано не сме прави с тоа скептицизъм... много ми са ще да съм в грешка. Ма само бъдещето ше покаже.
Активен
Ние сме ора естете.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #102 -: Октомври 31, 2011, 10:53:13 »
Те положениету у видинско след балотажете

Видин - Герго Гергов БСП-13 044 -53,26%, Тошев ГЕРБ-11 449 - 46,74% - разлика ут 1 595 гласа-у видин касиране че сакат Герберите и Десните

Белоградчик - мътна и кървава - Борис Николов -Български социалдемократи - 1 843 - 50,20% - Людмил Антов - БСП- 1 828-49,80% - разлика сал ут  15 гласа - тука касиране че сака бившия кмет Емил Цанков

Грамада - Николай Гергов - НДСВ- 768 - 55,25% - Радослав Рангелов - Коалиция за Грамада/десни сили/-  622-44,75% - разлика ут 146 гласа

Димово- Лозан Лозанов - ГЕРБ- 2002-52,73% - Добромир Тодоров-БСП- 1795-47,27% - разлика от 207 гласа

Ружинци - и тука  си е ебало макята - Венцислав Ванков- БСП-1 418-50,46% - Александър Александров-ГЕРБ- 1 392-49,54% - разлика ут 26 гласа - Герберите сакат ръчно преброяване

Иииии Кулааааааа- Владимир Владимиров - ГЕРБ- 1 502-56,17% - Андрей Андреев - БСП- 1 172 - 43,83% - разлика ут 330 гласа - да видим я кво моа напрайм да устане наш Цецко на рабута
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

onufri

• Гостенин
« Reply #103 -: Октомври 31, 2011, 11:17:26 »
на мойто село не знам още кой а спечелил.
дано да не е сегашниа пустиняк, що е голем олигофрен.
другата кандидатка а подкрепена от бсп, ма казват, че въпреки тава е свестна жена. просто таа партиа са а намерила да ги подкрепи.
майка ми имаше некви идеи да са кандидатира и тя, ма я ги разубедих да са не занимава с глупости, тава не е работа за жена на 65 годин.
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #104 -: Октомври 31, 2011, 11:26:05 »

Белоградчик - мътна и кървава - Борис Николов -Български социалдемократи - 1 843 - 50,20% - Людмил Антов - БСП- 1 828-49,80% - разлика сал ут  15 гласа - тука касиране че сака бившия кмет Емил Цанков

Нема да сака дал е надзаде :)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.331 секунди с 26 запитвания.