Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23421 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Мерси, Валерко!  thanks
О, Снаата!  :) Добре дошла, ма мале, къде са затри като манарче у шума?  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Къ ша коментирате резултатите, другари?
Цирка а пълен.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Снаата

• Гостенин
Те ма на. Залетела сам са, де челяд, де работа и те така. Накрая и на мене ше ми истрещи бушоня.
Активен

masok

• Гостенин
Къ ша коментирате резултатите, другари?
Цирка а пълен.

очакван вот!!ше има нови избори или стачки ду дупка...!!
...Или гражданска..
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Глупости! Ще има коалиция - вече сме го гледале тоа филм!  blax
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Те ма на. Залетела сам са, де челяд, де работа и те така. Накрая и на мене ше ми истрещи бушоня.
Па влазай по-често тука и нема да изтрещиш, тука лекуваме без направление! :smeeeh:
Айде добре дошла отново! :krkanje:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Интересно с кой ша са коалират. На куманистите им не изнаса. На сички избори ако не водат, значи са манипулирани. То ша а лаене цела нош сега.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Валери61

• Пустиняк
За сега не казват дали има пети да са влезнале. Иначе при тиа резултате на Герб му стига подкрепа или на Атака или на ДПС. На БСП требват и двете да я подкрепат.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
сакам бсп, дпс и атака да напраат коалициа и да серат яко у на пожарникарчето устенцата. дано, дано, дано.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Валери61

• Пустиняк
сакам бсп, дпс и атака да напраат коалициа и да серат яко у на пожарникарчето устенцата. дано, дано, дано.
Па тиа са трите издънки на един и същи дънер - БКП! Колко му е да станем за резил пред цел свет и то отново! :green:
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
ми оно си а така 'нов бардак със стари курви', реално погледнато властта не са а променила кой знаа колко, само процентовете каде ше са у парламента са промениа.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Валери61

• Пустиняк
По начало си е ясно, че народа е се откъм страната на булката (ебаната страна). Ама поне да сменат вазелина, че на тоа му изтича трайноста и зима да дере! ;D
Активен

Кака Маца

• Гостенин
Немам думи ....нема такава държава...
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
Немам думи ....нема такава държава...
........ :no:и азе... така, мааму стара... :-X
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
 :smeeeh: :smeeeh:

Ебаси мазохиста съм. Колко по-гадно става, толко по-смешно ми става.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.231 секунди с 24 запитвания.