Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23405 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малък Шемет

• Гостенин
терминал 2 ,Кулата,Джурджево ,Капитан Андреево ели Калотина и тава е лека вечер ,извинявам съ !!!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Честито ви команчи и резняци, драги съфорумци!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Абе само я ли се сащисвам от билборда "Турция" по тивито и снимката, пущена от Унучката? Тва е ебаси провокацията. И нема нищо случайно, да знаете. За жалос, пак само Самотока ше се съгласи с мене...
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Абе само я ли се сащисвам от билборда "Турция" по тивито и снимката, пущена от Унучката? Тва е ебаси провокацията. И нема нищо случайно, да знаете. За жалос, пак само Самотока ше се съгласи с мене...
Офффффф, па и ти...тава е реклама на Турция като туристическа дестинация. Не намирам нищо тенденциозно, има такива къде ли не у назе и по света. Чувствителни сме станале.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Офффффф, па и ти...тава е реклама на Турция като туристическа дестинация. Не намирам нищо тенденциозно, има такива къде ли не у назе и по света. Чувствителни сме станале.

Знам кво е. Обаче за мене не е случайно да го показват точно на нашите парламентарни избори. Приказваме за български парламент, български партии, демонстрации, а отзаде виждаме надпис Турция. Не, не съм чуствителен повече от нормалното за мене. Просто го забелезах и ми извади очите.
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
ебаго, Герб+Атака или БСП-ДПС малуууууууу, бахти изборра. Ноември месец пак на улицата  :udri: :udri: :udri: :udri: и при двата варианта
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Наще от Берлин. Без фалшификации и... много студенти.

« Последно редактиранье: Май 13, 2013, 03:09:51 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Мале, мале, не е истина тия куманисти ка са са настървиле. Тоо път ша бъде страшно, ша напраат неко гражданска война, дееба тейната мама ненаяла са. А народа прос! Още по-лесно  ша инги бъде. Но я не спирам с оптимизма и вервам, че ша стане накрая с тейните камъни по тейните глави. Чала и да са свършва!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Буда
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
От тиа изборе я лично си праа неколко изводе:
1) 50% от населението имащо право на глас са заспали тумбаци, заслужаващи теглото си, заровени във собственото си, жалко съществуване прошляци.
2) 45% от възрастните хора у таа страна, мойто уважение, ма или са фригидни, или деменцията нги е взела връх та да обричат сичко на разруха и затра. Тиа ора тка и не разбраа, че дедо Мраз не съществува.
3) 12% (8 % за Волен + 4% за ония, даже и името им не помна) са на много силни анфетамини. Това са болни хора, чието спасение отдавна е изчезнало от границите на който и да е диспансер.
4) Както и по-рано съм писал, дръжавата се напълни с безброй попове, къде покръстени, къде недокръстени. Бах им путката майна на сички тиа продажници, които в името на керливите 50 лева продават кръвта и идеала на прадедите си. Некой моа да каа, че тава е остарял морал, че вече времето е друго, ма не е прав. За мен лично има разлика дали ша си продадеш гласа на ДПС или на другите, ма тва си е мое мнение. Немоа у нащо село да нема кьорав турчин, а в един момент да си имаме даже и младежко ДПС. Целата таа пасмина са 138 капута.
5) Тръговиатя с гласове и манипулации връвеше ударно. До тука нищо ново, и БСП, и ГЕРБ даваха щедро, а ората им са радваа, се едно им дават захарни петлета, а не им го слагат анално.
6) ГЕРБ си заминава по линията на НДСВ. Ората не видат спасение вече и у тех. Дори тезата за "по-малкото зло" не им спечели голяма преднина.
7) Опитите на малкото, трезвомислещи избиратели да вкарат баре некой къде разбира от политика у параламента не се овенчаха с успех, а само направиха избора да прилича на сборянска сергия за банбоне.

И така драги съфорумци, стискайте клъки и са стегаийте за ебанье. Да ни е честито! Заслужава ме си го като народ ...
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
нема народ - само мърша
отвратен съм
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
нема народ - само мърша
отвратен съм

Що?! Ти кво НОВО очакваше?  ???
Активен

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
Недей да викаш на ората "Заспале тумбаци"!!!
що дидеш да  гласуваш,ели да неодиш също е право на избор.

Гледам плюваш по Тиа,Ониа,Третите и Четврътите.Те сиги, вече моа са агитира ,та светни ни кой беше верния избор!?

Ебаня ша има,Гласувал-Негласувал нема да питат.

Нема са разпраам повече,що съм на работа и неща си развалям убавата дремка слетобед. :nazdrave:
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Мого добър въпрос. буле. Виа кой сакахте да спечели...
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Мого добър въпрос. буле. Виа кой сакахте да спечели...

Аз ли, Бубе? Аз съм от тия дето им викат "твърд електорат", винаги гласувам за една и съща партия. Но вчера подкрепих една малка такава, въпреки че знаех, че нямат шанс. Беше като протест от мене спрямо "мойта" партия. Така реших. 
« Последно редактиранье: Май 13, 2013, 03:37:40 от буля Иваница »
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 23 запитвания.