Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23399 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
На амфетамини, каеш... Мого резко си се изходил по некои вапросе. Изборът на ората си е техен, дали Волен, дали пак Бойко, нема право никой да ги съди. Прав си у изказваньето си, ма само донегде. Щото и я не обичам да ми казват койо е правилно и койо не. Щото Волен поне си казва нещата едно към едно - ние сме колониална дръжава. Отиваш до магазиня за млеко - печалбата от парите ти отива извън България, отиваш да заредиш на бензиностанцията - същата работа. Плащаш си тока - плащаш на чужди елементи, грабители, наричани тънко "инвеститори", маменцето им да ебем инвеститорско. Ежедневно всеки от назе плаща на колонизаторите. Па нека са луди 12 процента от народа, които искат да си имат своя българска дръжава... Ебал съм го, има ли нови избори, и я ше гласувам за Атака.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Буле, много ора са постъпили като тебе, включително и я. Ама сега са питам защо. Като сички знаеме кои са двете главни партии. Ясно е, че малките немат никъв шанс, ясно е, че и тия двете главни партии не стават. Какво правиме тогава? Път, ама без изход. Вече секаква надежда изгубихме.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
Недей да викаш на ората "Заспале тумбаци"!!!
що дидеш да  гласуваш,ели да неодиш също е право на избор.

Гледам плюваш по Тиа,Ониа,Третите и Четврътите.Те сиги, вече моа са агитира ,та светни ни кой беше верния избор!?

Ебаня ша има,Гласувал-Негласувал нема да питат.

Нема са разпраам повече,що съм на работа и неща си развалям убавата дремка слетобед. :nazdrave:

Нали скачааа като петлета на жешки говна, нали сакаа промена, къде е промената? 45 партии, само 6-7 са от старите кютуци, гласувайте за другите като искате промяна. Защо пак за старите, па и недоволни на сичкото отгоре? Никой нема право да са оплаква щом сам си ги е избрал.
Я неща никой да агитирам, секи си носи глава на раменьете и кръста, барабар с нея.
Никога не съм гласувал за червените, за ГЕРБ още по-малко. Имаше 2-3 формации, който предлагаха алтернатива. Дали ша я изпълнят, това е друга бира. Петър Кичашки е наше момче и има не лоши идеи.
Направил съм моя избор както съм сметнал за добре. Имам право да изкажа недоволство защото се чувствам пряко засегнат от продажници и дупедавци.
« Последно редактиранье: Май 13, 2013, 04:04:57 от калафаченин »
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
На амфетамини, каеш... Мого резко си се изходил по некои вапросе. Изборът на ората си е техен, дали Волен, дали пак Бойко, нема право никой да ги съди. Прав си у изказваньето си, ма само донегде. Щото и я не обичам да ми казват койо е правилно и койо не. Щото Волен поне си казва нещата едно към едно - ние сме колониална дръжава. Отиваш до магазиня за млеко - печалбата от парите ти отива извън България, отиваш да заредиш на бензиностанцията - същата работа. Плащаш си тока - плащаш на чужди елементи, грабители, наричани тънко "инвеститори", маменцето им да ебем инвеститорско. Ежедневно всеки от назе плаща на колонизаторите. Па нека са луди 12 процента от народа, които искат да си имат своя българска дръжава... Ебал съм го, има ли нови избори, и я ше гласувам за Атака.

Кептън, резко е, спор нема, ма с мекио брус нема да стане. Дорде са не почуства преко засегнат никой нема да си мръдне пръста. Не мисля, че вчрваш и на дума казана от Волен, просто нещата са неизпълними. Не сме Китай, не сме страна с природни богатсва, за да си позволим национализация. Северна Корея не е много убаво место за живот. Целата глупоча на Волен е чист популизъм, ша го видиш к' ша свиа гъзаре и ша плеснат, па ша са прегърнат с Боки и си нема ни една.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
сичкото пулитическа пасмина са шаика изедници - и тяхната цел да подржат илюзиата за демокрацеа у Бг - предлагам народно ослободителен фронт да биде сформиран немедлено, да са земат спешно от развита држава сичкото нужни правови законье и депеши и на места да са внедряват анблок у осбодените териториии докаде милициата подръжа опществениа рет
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
требва а внесеме и четници ебаси - ти колко познаваш къде ше се дигнат да одат с манара да свалат властта?
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
натам врви - тука сичко е пробрано , само старци с коси и дървени вили
требе ни диаспората
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Голема лъжа е, че не може ЕРП-тата, железниците, далекосъобщенията, електроцентралите да бъдат дръжавни. Не, не че не може. Те требва да бъдат дръжавни. У нормалните бели страни са такива. Тва не е куманизъм, а обикновена независимост, суверенитет.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк

Те тава го копнах вчера от телевизията. Грешката е верна.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Името са пробали да го напишат правилно, но още по правилно е СерГей. Ебаго, самиа факт че човек на име Сергей роден у СССР е водещ политик у НРБ е достатъчен.

За жилезниците - верно а че сека дръжава требва да ги контролира. Ма нещата не са толко прости - дръжавни или частни, обикновено са смесени, 51 пюс % дръжавно и останалото частно, само дръжавно нищо не става
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Майка му Мухина е еврейка. Нищо против евреите, ама е важно да се знае. Други с еврейска жилка са Пирински и Софиянски, също попредни политици от всички последни години.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Къкто казваше един дедо, при който бачках у Бон - евреите са виновни за всичко!!!  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
тоа дедо да неа бил около 85-90 годишен и да а работил като огняр-сапунджиа като млад?  :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
ндааааа-ГИтлер-жив!!! :green:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Казаха ли кой с колко депути е, че нещо им изтървах движението?
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.181 секунди с 22 запитвания.