Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23401 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Народа а прос. Разделия ни, за да ни владеят!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Народа а прос. Разделия ни, за да ни владеят!
Млогу си права, Бубе. Казвам го и ми е мъка...

Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Слушам ви и се чудим?Кво очеквате да се случи?Тиа къде изленаа на улицата си намериа това където си диреха.Тиа къде седеа у дома си намериа некому дедовия!Некои идеалисти като назе изленаа,ама не пожелаха да вземат за себе си това което им предложиха,щото не си заслужаваше.

Никой не му е зор за другия!Не го ли разбрахте та се чудите кво става?Не си ли извоюваш нещо сам,нема кой да те пожали.Я за тава 25 годин не се отказвам да се бунтувам.

Сметам че един ден ще изленат с мене и тия къде страдат като мене.Тогава ще дойде и нашето време да си уредим живота и да си поживеем.До тогава че се задоволявам с квото докопам поди масата.Свикнах и дори намерих в боклуците смисъла на живота.

Има и втори вариант:да станем подлога и да работим за силния.Само че ми е трудно да преглъщам буцата къде постоянно се събира у гърлото ми.А некои лесно я разкарват-природа!

Та да се върнем на думата си:Попитали генерал Чочоолу за тоа строй ли се е борил като шумкар.Той отговорил че за него.Казали му че некои ора обаче не живеат добре и тоа социализъм неа убав."Е що тогава не фащате Балкана?"Попитал ги неразбиращо генерала."Я когато не ми уйдисваше зех пушка и изленах да се боря!"Коментара е излишен!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Принципно си прав.Само сакам да добавим относно Чочоолу-щото за втори път се казват ньегови приказки в рамките на 2 дена.По-подробното разглежданье биографията на въпросниа герой внаса некои юбопитни ясноти относно приказките му ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
  Какви ше са според вазе реалните приоритети на новата тройна коалиция? Не става въпрос за бълвоча дека го леат от медиите, а какви реални неща ше напраат.
  Според мен:
   - Ше са опраат договорите за руските газови проекти;
   - Белене, но поне след година;
   - ше са забават и спрът проучването и разработването на българските газови находища, оти газа тогива ше ни струва 50 $, а не 450$;
   - ше са застрои много бързо останалите терени по Черноморието, дека беха блокирани през последните неколко години;
   - НЕК ше изкупува на 100% електроенергията от възобновяемите източници (оти си е на наши ора);
   - парите по Европрограмите ше са задържат докато са явът наши ора за усвояването им;
   - ше махнат разходомерите на Лукойл или поне нема да ги питат оти не отчитат;
   - и доста други по-дребни неща, но нещата ше са случат бръже оти и тиа незнаат колко ше изкарат!

Поне я така мисла и бих бил доволен ако не съм познал ни една позиция!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Първото и последното, за другото нема да имат време ,щото тоя път народът с камъни ще ги изфърли до 6 месеца според мене
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

masok

• Гостенин
Първото и последното, за другото нема да имат време ,щото тоя път народът с камъни ще ги изфърли до 6 месеца според мене

ти верваш ли?!
Активен

Чвора

• Пустиняк
Белене-обезателно ще се почне па-се пак -да зееш комисионни от русняците и да не свръшиш работа-не е на добро..а париците съ зеа...съответно-назе дупе да ни а яко....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

masok

• Гостенин
Нема го почнат!!нема да смеат.. :udri:тия са лигоч у тоя парламент!

Илюшин 50% в тва число целио СЗ избра ни управляват червените!!

Освен останалите 50 % да бутнат тоя парламент!Ма я невервам!А ти?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Таа работа с избора е сложна,ма у нашиа Северозапад са приели ако нее черно да е бело,за тава си гласуват за тоа на чиито камшик са свикнали.И без това никой не се нада да стане богат,с бизнес и работа не моо ги прелъжат.Нема що тогава да си разваят рахатлъка.По-страшното е че може да дойде некой алтав работохолик и да изкорени джанките покрай тарабите или да спре чалгата по вефа.Без леб може,ама без рекиа и джумбуре на къде?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
Те кво е било!Да видат младите !!!
Видео споделяне / VBOX7
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Белене шго продължът задължително, те затава натиснаха да додат на власт, за тава беше цирка с ужким фалшивите бюлетини, нали видите онаа смрад, осигурила мероприятието с печатарницата М. Манолова, че ги наградиа веднага с заместник прецедателско место у НС, до неги ше седи плужека Христо Бисеров, бивш седесар, сегашен дупедавец на манафете, а у центъра ше е наш Мики, дето щел да праи анауизи, уиуипута му смрадуив, да ви е честит. Отбор юнаци. Фани единия, прибий другия, сеги стана ли ви ясна целата схема със стачките и така наречените изборни скандали? Натискаа, натискаа, та да моа да турат онава копиле седенкяджийско Орешарски горе, да му висат орейчетата надоле, да му ги ближеме и да се радваме, бившо лайно седесарско и той, вижте му биографийката, абониран за системата от самото начало, викат ония 12 агенти на ДС имало у новото НС... Ша ма фанът да ма поразведът. Не 12, а 240 са ората на ДС у НС. Един нема за тамазлък.

Дано не продължат застрояването на Черноморието.
« Последно редактиранье: Май 21, 2013, 10:47:12 от Фенера »
Активен

Чвора

• Пустиняк
Машиненгевеер. :mg:
Активен

masok

• Гостенин
Активен

Чвора

• Пустиняк
 :ad: blax blax blax
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 24 запитвания.