Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23402 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
А забелезахте ли Воленчо как леко даде дзаден, ужким мого ербап се пише, боклюк, и за него никоги нема да гласувам... Опорочиха сичко. Вика сега не може да се дръпаме, иначе ше има нови избори и тава значело герб да спечели, койото не е верно просто, а плаши и с некаква си нова турска партия, която си ги измисли преду петнаесе минути, но се праи на убедителен. Смрадоч пълен е и тоа. Напълниа му и неговата гушка.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Точно тава мислех и я за Болен. Да паднеш толко ниско, да са съюзиш с комуняги и турци. А иначе знае да лае, немале да подкрепят никой. Ниа да не пасеме трева... Да мре пустиняка, наред със сичките тама у парламента.
Такъв политически цирк не съм виждала никогаш, трагедия!
Според мене ако има нови и чесни избори ГЕРБ ша спечели.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Бубе (Божуро ;D ), с другото съм съгласен, ама тава изречение 
Цитат
Според мене ако има нови и чесни избори ГЕРБ ша спечели
  моеше да си го спЕстиш.
Въобще, у парламента у момента е сичката сбирщина, която вкупом требе да се запали на кладата. Жалкото все пак е, че това, така или иначе е израз на народния вот blax (или поне, преобладаващия)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Тава си е мое мнение. И сега щеа да спечелат ако не беше сичката пумия, дека им излеа последните месеци. Не съм от ГЕРБ, такива са ми наблюденията.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
...Според мене ако има нови и чесни избори ГЕРБ ша спечели.

Герб може и да спечели,но ние ще изгубим тогава.Това разпределение на силите в парламента е перфектно за да тестваме партиите на статуквото.Ако се оправят добре.Ако фанат по старому лесно ще ги изритаме.Вече е ясно на всички как става.И съм доволен че на тия избори не влязоха чисти партии за да се окалят покрай старите и да ни фърлат в още по противоречиви размишления.Айде да ги видим ще се изтеглят ли за косите или ще ги ритнем по стълбите на систорията да си строшат тиквите!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
От анализа на тиа изборе, ми напраи фпечатление, че блъгарете у чожбина, близо 90% са гласувале за тиа, къде... абе за мутрите. И си праим изводе, че или немат верна информация или се информират сал от медии или са благодарни на тиа, че са у чужбина, а най-верното е, че не са директно потърпевши от "Уникалното" управление на падналиа кабинет, като се почне от финансовиа министар, та се стигне до министъра на образованието. Затава, сЕ съм се чудил, що ора къде за времето, което че си го живеат у други ширини и нема да са зависими от резултатите от изборете се натискат да гласуват. Се едно, съученика ми Сашко, който от 25 годин живеа и работи у Разград, да гласува за вълчедръмски кмет - кво го бОли ньего кой тук че ме управлява. Тава касае мене и ората, къде че му теглат каиша.
Е, оно само тава ни не а наред, таа... ама айде...
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Когато народа масово се отказва от правото си на глас,то не е защото е прост и не разбира какво върши,нито че не може да се ориентира в програмите на партиите.Голямата част от обществото просто вече не желае да поддържа линията, която политическия модел задава като цяло.При това положение промяната е повече от задължителна.Защото както намеква Иво Беров,далите вота си вече се възприемат не като гласоподаватели,а като съучастници.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Когато народа масово се отказва от правото си на глас,то не е защото е прост и не разбира какво върши,нито че не може да се ориентира в програмите на партиите.Голямата част от обществото просто вече не желае да поддържа линията, която политическия модел задава като цяло.При това положение промяната е повече от задължителна.Защото както намеква Иво Беров,далите вота си вече се възприемат не като гласоподаватели,а като съучастници.

Аз, лично, не се възприемам като съучастник! Не съм гласувала за ни един от тия де са вътре. Гласувах /уж/ за промяна.
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
Изчитам коментарете ви уважаеми съфорумци... и нема кво да кажа и азе, само а'вметна, че снощи по БНТ'то имаше репортаж за изборите със скрита камера, у изборниа ден... ТРАГЕДИЯ... всички партиѝ са купувале гласове... а иначе не гледам телевизиа, ползвам е сал'за приспиване...
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Ми що гледаш новини по телевизията? От там виждаш и чуваш само това което Те са ти казали и показали! А дали е истина никой не знае и с колко повече помия та заливат, толкова по-малко време ти оставят да разсъждаваш!
 Иначе доста от гласувалете за Атака вече съжаляват и разбират, че са съучасници! Може би това вече е началото на края на Атака.
 А по-крадлива комбинация от БСП-ДПС нема и народа го знае и е настръхнал от ужас какво ги чака!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Само сакам да запитам Черногледеца - имаш право на избор между мутри, комунисти и турци. Кои ша избереш?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Божурааа....Турците разбира се!И те са хора!Ония другите не са!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
Само сакам да запитам Черногледеца - имаш право на избор между мутри, комунисти и турци. Кои ша избереш?

Коги ми ограничават избора - отказвам се от тава си право. Благодарим за тава, коги требва да избирам измежду лошото, по-мининкото. Нали видите къф парламент си иаме сиги - лево, по-налево, производно на левото и ултра лево-наричащо се националисти. Благодарим за избора, сЕ тоа ми е. Тоа парламентарен модел се доказа, че на нашта територия не работи. Всъшнос, не работи прогресивно, а суперрегресивно, на разсипия. Така че, не а задължително кога ти предлагат, лайно, храчка или повръщано, да избираш между ньи. Яла ти си напрайла правилния избор-маанала си се навреме, за което благородно ти завиждам ;). Знам, че сигурно си съпричасна със съдбата на родинката ни, но отдалече представите са други, а реалността се усеща и разбира най-добре наместо. Та-а, те така, да се не упущам повечке :)
Активен

цитат-Веко

apostolicia

• Гостенин
Извинете, ама на тия па бъш избори имаше далеч по-голема палитра от изброената - големите партии даже раздаваха налево и надесно пари на мининки кухи формации, та да сберат таксата арегистрация у ЦИК. Аде сега немарли сте избор! Тава па вупще не е веерно. Сношка фпрочем гост на Гологлавия беше г-жа Барух - коментатор на Дойче веле - требва да се види тава, па може пак да си приказваме. Таа невеста много добре знаа за кво иде реч, манете го Славчо - он се фана у най-елементарния капан - "те какво ша ме посъветваш?", обаче Барух знаа много добре какво приказва и я спецално съм ги почитател!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Умни неща приказва женицата, и я ги слушах.  thanks
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.195 секунди с 23 запитвания.