Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Изборете минаа, сеги да му мислим Фаза 2  (Прочетена 23411 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
http://www.livenews.bg/BOMBA!-Deputat-na-BSP-prizna--che-partiyata-e-kupuvala-glasove--54201

некой ги гложде от вътре..че нее така...!!
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Абе, аресва ли ви новото правителство  :green:?

Язе вида сал едно решение да са опраим. Обевяваме война на Германия, ония ни завладеват и процъфтеваме  :green:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

masok

• Гостенин
бе страшно е с двама бивши съпрузи ....и либовнико на Мая Манолова...чудо.... :udri:+един дека е свръзан косвено с корпоративна банка+и виновнико за дюнигейт....мани... :kostenica:
Ич да не съм чул за тия...
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Таа путка заспала Манолова получи за награда замесник-прецедателското место у НС - за добре организираната костинбродска акция. А на Дудука ква ли награда ше му дадат?
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Министърка на образованието-дофтурка, министърка на спорта- професорка по бълг. език. До тука стигнах и повече неща да са ентересувам кой и кво. Прочетох едно стихотворение на бако ви Аварам и спирам.
П Р Е В Ъ П Л А Щ Е Н И Я

Използван за да смаже механизма
в световната месомелачка,
отиде си безславно комунизма,
като изплюта храчка.

А с нас безименни мишлета
спасени от ръцете на месаря,
се правят новите кюфтета,
щом старите прегарят.

Гради се друг безумен свят,
с ограбена от миналото плячка.
А образа до болка е познат,
зелена гнойна храчка!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Това, за тия постове в правителството, наистина е малоумна работа. И аз това чух и точно като Ивето, отщя ми се да слушам за другите. :no: Без коментар...
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

astrafan

• Гостенин
Виновнико за дюнигейт ще го махат.
Активен

apostolicia

• Гостенин
Не мисля, че това ще махне причината да се появи виновника за Дюнигейт в кабинета. Нито виновницата за Демир Баба теке. Нито онова мило създание Вагинин, нито семейството, нито либовника, нито и така нататък. Целият кабинет е един голям конфликт на интереси! На интересите на народа в конфликт с интересите на капитала.
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
 :mg: Часът на революцията наближава. :mg:
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
:mg: Часът на революцията наближава. :mg:
              :tank: papa :tank: papa :tank:
   Набуре, байо Либене, с кво да е прайм таа революциа... Имаме ли си армия, стиска ли му на неко генерал, куту сичко са е наркоманизирало и изпедерастило...
« Последно редактиранье: Май 28, 2013, 04:45:14 от мааму стара »
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Бе още не са ги избрале за министри и таа на образованието, неква професорка по български(съветничка на Лютвито) вече са е изцепила, че ше направи всичко възможно да учат в училищата майчиния си език!
 Земеделието го дадоа на българин, но чакам зам.министъра от ДПС да му дадът на отчет донд "Земеделие"! Нищо неочаквано под слънцето не са случва!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

astrafan

• Гостенин
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Грешката е моя, понеже в движение чух коментара по радиото!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Да пукне доно таа офца горгиева пфуу blax !
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Такаааа...я мислим следното-таа е пача та съ а разтресла.Кариеристка готова да оближе гъза на секистига да се докопа до висок пост и у СиВи-то и да пише-министер.Отрепка.И според мене проблема неа дали турчетата у Дулово ше учат И турски.Проблема е ,че не учат Български.И таа требе да каже ясно и точно-БЕЗ ДА СЕ ВЛАДЕЕ ОФИЦИАЛНИА ЕЗИК,е безсмислено да се владее майчиния.Тава и самите турци и тиа от циганьете къде са нормални ора го разбират прекрасно.Таа заслужва да биде публично ебана и масово ругана,заради други ньойни приказки:
Цитат
повярвах силно в политиката на ДПС, защото ДПС е учител по демокрация за всички политически сили в съвременна България.
по-грозна,отвратителна,изнасилваща съзнанието и омерзяваща душата ЛЪЖА нема....
И последно-у Най-важния документ за таа ТЕриториа-Конституциата си е написано ясно и точно,кое кък.И дрисливите напъни на неква чавка де днеска е има ,утре е нема у политиката-показват само колко а тъпа ....
Цитат
Конституция на Република България
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.
(2) Гражданите, за които българският език не е майчин, имат право наред със задължителното изучаване на българския език да изучават и ползват своя език.
Т.е.ако сакат ще го учат.Ако не сакат-нема да го учат тоа майчин език.А ДПС-рете сакат да ги накарат да стане задължително да го учат.Що-та да не усещат нуждата от изучаването на официалниа език-т.е българскиа.Да останат неуки и да не моо се реализират у живото.И да зависът от ДПС-рските бейове за сичко.И най-вече-да знаат къ точно требе да гласуват....е тамка е заровен кьопека...да мъ прощавате за турцизма....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.228 секунди с 24 запитвания.