Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: 21.12.2012 Края на света или поредната измислица  (Прочетена 3457 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dobbri1

• Гостенин
Е ето и аз да пусна една тема,с риск да бъда усвиркат и да я затръкате.
Силно съм заинтересуван от това което се говори за съдбовната дата 21.12.2012 годин.
Какво е вашто мнение по въпроса?
Активен

nikoia

• Гостенин
Тогава па ше съм на 23 годин  ;D ;D ;D

Друго не знаа. Утре мое да ме блъсне кола и край, лягам и умирам.

Няма смисъл да мисля за такива неща и да са притеснявам, за нещо, което така или иначе не е в моята власт.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Чеки че я се присети един виц за края на светъ. Само че треба малко да го актуализирам, та да видим кво че го докарам:

Начи Господ викнал Обама, Медведев и Бойко Борисов и им казал - след една седмица е края на светъ, че ви затръкам сичките, одете си и се оправайте кво знаате. Тримата си отишли и секи напрайл последно обръщения към народа си. Обама казал на американците:

- Я иам една убава и една лоша новина. Убавата е, че има Бог. Лошата е, що след 7 дена назе нема да ни има.

Медведев се обрънал към русняците:

- Я иам една лоша и една убва новина. Лошата е, че има Бог. Убавата е, че след 7 дена американците нема да ги има.

А ББ казал на българите:

- И я иам една лоша и една убава новина. Лошата е, че има и друг Бог. А убавата е, че до една седмица здравната реформа че завърши.

Баче го докарах...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

dobbri1

• Гостенин
Еми ок и я сам си го мислил тжа самоче на мене мисалта ми едруга.Не сте ли челе матеряле по тоо въпрос?НАСА също казва че ще има нещо на таа дата.Некви кактаклизми и природни бедствия незнам си кво незнам си що.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
крайо на светъ го чекат от къ има ора,ма он са  а случил сал един път-по времето на динозаврите,и оно само за ньи ;)мойто мнение а по-скоро къде тава на БУш и Байчовица ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
Къде ги четеш тиа матриале? Ако има - дай линкове, да четеме и ниа. Начи да ви каам, що земетресение не мое се предскаже със такава точнос, на кой ден че стане. Ама ако става въпрос за некъф космически катаклизъм (примерно Земята да се удари с некоа комета), това мое дас е изчисли точно кога че стане. Дай да прочетеме НАСА кво са казале по въпроса и че мсилиме.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
начи язе куто гоям юбител на сичкото кон-спирации сакам да кажа че на 2012 немаа нищу да са случи - у момента северниа поюс е ръгнал на ебен ти стран ма у исторета на таа планета неколко десетки пъти а правил така без да има катаклизми - най-много ястовиците и щръкелете да са обръкат и фанат къде лолати Вълини  (посоките у Кула са две - едната е къде стринка Маринкина , а другата е къде лолати Вълини)

до буш - че ти прата на лични линк да са посмеаш
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
Малейй, оно е наука, оно е чудо:

Цитат:
Знаете ли какво всъщност проваля телефонните връзки? А какво предизвиква трусовете по земното кълбо?

Може би и не подозирате, но и двете действия са причинени от вибрации на Слънцето, произвеждащо различни видове вълни. Група от учени са получили тези резултати след дългогодишно изследване на централната звезда в Млечния път. Срещат се разбира се и мнения, които искат да опровергаят това мнение.

Кипящите движения вътре в Слънцето произвеждат различни видове огнени вълни, включително и звукови вълни наричани п-тип и г-тип. “Г” вълните се образуват, когато се получават изригвания на големи площи, като едновременно с това гравитацията на звездата ги придърпва обратно. Тези движения много наподобяват на морските вълни.

И двата типа вълни трептят много бавно, като “П” вълните вибрират през няколко минути, докато периода на “Г” вълните е много по-дълъг. Той може да продължи десетки минути, дори часове.

Глей начи, само неколко реда, а колко нови неща научих:

1. Земетресениата се предизвиквали от вибрации на Слънцето, а ониа суеци у ВИАС сума години са ми приказвали глупости и са ме укарвале у заблуждение!

2. Слънцето било централна звезда у галактиката! Алооу, Коперника, ти ли че опровергаваш геоцентричната ситема бе, калунь? Кой си ти бе...

3. Слънцето произвеждало "огнени" вълни, а също и звукови такива! Тиа "огнените" са нещо ново за мене, глей кви пропуски иам у образованието... Само ми е чудно учените как са уловили звуковите вълни от Слънцето? Явно звукъ можел да се разпрострянава и у вакуум, ама кой да знаа....

4. Имало вълни (трептениа) със период неколко часа! Ебаа го, а ква ли дължината на таа вълна? Я не моем да сметам до толко...

Абе маанете се таа псевдонаука бе... Тука некой се е фанал да обеснява неща, къде и на него самия не съ му ясни. Я разбра само, що че има силни електромагнитни бури, къде мое да ебът та да затръкат сичкиа ни форум. Затова Кептъна да фане да архивира сичко на дискове, та кога след 4 - 10 години се въстанови цивилизацията (нали така пишеше...) да си искараме сичкото писанье от архива!

« Последно редактиранье: Април 09, 2010, 03:47:07 от Bushman »
Активен

dobbri1

• Гостенин
Активен

dobbri1

• Гостенин
Еи ора я немам намерение да ви убеждавам,че ще свърши света!
Просто исках да напрайме една дискусия,секи да си каже мнението ако има нещо да допълни и те така.
Аз лично незнам кво ша стане не ми се вярва да се свърши светъ но съм на 80% сигурен,че ша има нещо тогава.Нещо ще се случи един господ знае какво ще е.
Активен

masok

• Гостенин
добри яж ,пиии и еби баце ;)че,малко ти остава ,щом верваш у тия работи :) ;D ;D ;D
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Я знам кво,че стане,ама че ви кажем на 13.12 ;D
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
сбръках се бе накарам му го-на22.12.2012 >:(
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

багабонтин

• Гостенин
И я мислим, че света ше си го има и след назе. Тиа конспирации се прават, да са отклони вниманието на ората от истинските им проблеми. Баси, не а ли бил и днеска край на свта за много гладни и болни ора, дека са оставени на самотек от преяли конспираторе-политици. Е например у Сомалиа ели у Северна корея. Бе като се замислим яд ма фаща.
Активен

Страницата е създадена за 0.13 секунди с 22 запитвания.